Ben nasıl ikna edicem ailemi hata yapmadan?

İyi aksamlae arkadaslar cok buyuk sorunum vwr yardim edermisn lutfen?
Bir buçuk senelik sevgilim var. Ve bizimkilere ogrenilmicek bir şekilde öğrendim babam eskidenberi tniuo benimkini eskiden alkol kullanıyordu on yil oncede sigara esrar mi ne koymus bir kaç kere babam da esrarciya ickiciye kiz vermem ikinezede acimam temizlerim diyo bugün babannem aradi eger o sülaleden biriyle konusursan hakkımi sana helal etmem diyo onlarin soyisminden birileriyle kavgalilar diye ama benim için herşeyi birakti sigara dahi icmiyo artk ama anlamiyolae çok seviyorum onu oda vermezlerse kaciririm diyo ben hata yapmadan nasil knusuo ikna etmeliyim yardim nolur?
Güncellemeler:
3gün
Ne yapmami onerirsiniz lütfen akıl verin?

0|1
10

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • Ne diyicem bilemiyorum ama eger sevdigin cidden her seyi birakmissa cok seviyorsaniz birbirinizi yasiniz genç 1yil daha sevgili kalin sonra ailenize aciklayin yazmissin hakkimi helal etmem demisler niye büyüklerin hatasini küçükler ceksin ki vede kaçırmasın niyr biliyormusun er kiz aile rizasi ile evlenmeyi ister buna o sevdigin senin açından da bakmalı kendini senin yerine koyup düşünmeli pek yardımcı olamadim kusura bakma

0|0
    0|0
    • 3gün

Aynen ama oda bisey ya yazmak. konuşmak gereği birakti knusurum sizinkilerle. diyo ama bilmihlm napicaz

• 2gün

Herşeyin hayırlısı aynen

• 2gün

Rica ederim

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...