Sizce Evlenmeli Miyim?

Merhaba sevgili KS üyeleri, yakında evleneceğim, 2 ay gibi kısa bir süre kaldı. Nişanlımla mükemmel bir geçmişimiz var. Onu çok seviyorum ama nişanlandığımızdan bu yana farklı şeyler hissediyorum. Bazı huyları hoşuma gitmiyor. Bazen ne yaparsa sinir oluyorum ama bazen de içime sığdıramıyorum onu. Ufacık şeylerden kırıyoruz birbirimizi. Ağır lafları oluyor, illa ki benim de oluyor farkındayım ama etkileniyorum yine de onun hareketlerinden, tavırlarından. Önceden tamamen emindim ama gün yaklaştıkça içimde farklı duygular dolaşmaya başladı. Pişman olmaktan korkuyorum. Ailemin yüzünü yer etmekten çekiniyorum. Yani bilmiyorum. Mutlu olamayacağım endişesi var içimde. O korku beni bitiriyor. Beni aydınlatın. Saygının sevgimin bitmesinden korkuyorum. Ne yapmam lazım. Seviyorum, çok seviyorum ama bir o kadar da huzursuzum, mutsuzum.

1|1
714

En İyi Kız Görüşü

• Bu korkular çok doğal, uzun süreli ilişkilerde böyle sorunlar olur. Senin aşkının peşinden git düşünme bile :)

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

614
  • Öncelikle anlaşamayan insanlar nişan atabilir veya boşanabilir. Bunda başını öne eğdirecek, alnını kara çıkaracak, yüzünü yere eğdirecek bir şey yok. Otur konuş. Bu huylarını sevmiyorum de. Düzeltemez misin de. Olmazsa evlilik tarihini ileri bir zamana al. Gözlemle

1|0
    0|0
  • Aslinda bubtarz kararlarda yanlis dusuncelere varacak yasta olmayan birisin. Aklinda ne varsa onu yap eger gercekten mutsuz bir evlilik olacaksa ikinizi bir anda yakmaya gerek yok. Zaman kaybina gerek yok. Herseyintekrar dusunup egrisine dogrusuna gore bence son karar yine sende. Simdiden hayirlisi...

1|0
    0|0
  • O evlilik korkusundan bence. evlenmek olayı sadece sende veya karsındakşnde sorun olduğundan değil. düğüne bir kaç gğn kala hatta 1 hafta kala bişey kalmaz dert etme. Evlilik de korkulacak bişey değil yani stresdir sendeki olay boşuna karsındakini kırma üzme derim ben 😀😘

1|0
    0|0
  • Eğer mutsuz ve huzursuzsan evlilik tarihini daha ileriye atmanı tavsiye ederim. İçindeki kurt seni kemirmeye devam ederse evlilik yürütemezsin.

1|0
    0|0
  • Bunları düşündükçe içini kemirir. Daha stresli olup normal dediği şeyi bile sen yanlış algılayabilirsin. Bunları onunla konuş hissettiklerini. Biraz zaman uzatın bence

1|0
    0|0
  • Bu korkuları yaşıyor olman normal, ama şunu unutmaki saygı biterse sevgi tek başına hicbirseye yetmez

1|0
    0|0
  • Bence içindeki aşk sevgi sizi kırıyor biraz mesafeli olun bence yani şöyle sürekli neredesin ne yaptın deme

1|0
    0|0
  • Bence tarihi uzat ve yeterince tanıma ve düşünme zamanın olsun ve bunu yaparkende kimseyi takma ne derler diye

1|0
    0|0
  • Bence onunla bir oturup konuş bu konuyu ciddi ciddi

1|0
    0|0
  • işte sizin dengesiz olduğunuzun kanıtı ve size asla güven olmaz aklı olan erkek zaten size güvenmez

0|0
    2|0
    • 3gün

Ama dengesiz dediğin kadın. e annende kadın o zaman annen kardeşsin vs vs onlarda mı dengesiz 😀oyys

• O kadar dedim o adam olmaz evlenmeden verme diye alacağını almış abbas gider ne evliliği 😃😃

0|0
    2|0
  • Sadece strese girmişte olabilirsin olmaz mı?

1|0
    0|0
  • Sonlandırdığını farz et nasıl olacağını düşün

1|0
    0|0
  • Rahat ol

1|0
    0|0
  • Okumadan hayır diyorum

1|0
    0|0
  • Evlende gör ebenin dünyasının kaç bucak olduğunu

0|0
    0|0
  • Yanlis kisi boyle duygular olmamasi gerek

1|0
    0|0
  • Mutsuz san evlenme

1|0
    0|0
  • yol kisayken ayril

0|0
    0|0
  • Düğüne 2 ay kalmış sorduğun soruya bak

0|0
    0|0
    • 3gün

1 gün kala da sorabilirim. Çok mu rahatsız etti sizi?

• 3gün

Rahatsız etmedi ama karşıda ki insanın da yaşayacağı travmaları düşünmek gerek böyle bir niyetin varsa işler buraya gelmeden önce bitirmeliydin

Benzer Benceler

Yükleniyor...