"Allah'ım nasip et be" dedirten sevgili özellikleri nelerdir?

Hayalinizde nasıl bir sevgili var? Karakter olsun, boyu posu olsun..

3|3
7874

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

7874
  • En iyi sevgili, olmayan sevgilidir.

11|5
    1|1
  • Sadık, merhametli ve şefkatli bir erkek.

1|1
    1|1
  • İnsan gibi kanaatkar vefakar fedakar bir insan.

0|0
    0|1
  • Hep söylerim hep de bu şekilde dua ederim zaten anlayışlı dürüst nazik saygılı vefakar sadık karakterli bana ve aileme saygı gösteren hayvanları seven gözü benden başkasını görmeyen biri olsun istiyorum bu devirde böyle birine rastgelmek mucize gibi bişey zaten herkes amaan bana kiz mi yok/ bana erkek mi yok veya daha yakisiklisini/güzelini bulurum kafasında o eski sevgiler vefali aşklar kalmadı maalesef

0|2
    0|0
  • Uzun boylu, fit, beyaz tenli, pürüzsüz yüzlü, koya renk saç ve sakalı olan, güzel gülen, sevgi dolu bir kalbe sahip, kadın dilinden anlayan, iyi niyetli, özü sözü bir, sağlam karakterli, temiz titiz, bakımlı, gezmeyi eğlenmeyi seven, yaşamayı bilen, bilgili, kültürlü, gelisime açık ve hevesli biri ❤

1|1
    0|1
  • ‘’Doğallığıyla etkileyen’’ , güzel bir gülüşün sahibi , gözleriyle konuşabilme özelliğine sahip:) , içi dışı bir bir insan.. kahve bardağını nasıl tuttuğu da çok önemli , çok tatlı, naif tutmalı😄

1|1
    0|0
  • Benim için dış görünüşten çok daha önemli şeyler var. Beni çok sevsin, değer versin, sadık olsun, ileride bana güzel bir eş, çocuklarımıza çok çok güzel, iyi bir baba olsun istiyorum. 🌺

0|2
    0|1
    • 3gün

Bende aynını diyorum ve tabi ki bu dediklerin özelliklere de uyuyorum ama bir türlü kendim gibi birini bulamıyorum :)

• 3gün

@LadyMilena Umarım karşılaşırız

• 2gün

Aynısını bende karşımdaki kadında istiyorum fakat çevrede böyle kişiler az ve haa deyince bulunmuyor, uzun süredir birlikteliğim yok en kısa zamanda böyle birisi olur da evlenmeyi nasip eder Allah'ım

• Yüzümü yıkarken hakkımda hayırlısını nasip et diyorum
    Buraya ne kendi özelliklerimi yazayım ne sipariş verir gibi beklentimi
    Üç sayfa madde yazarsın biri çıkar darmadağın eder kalırsın
    Tövbeni bozarsın erirsin

4|0
    0|0
  • Dünya'nın aslında sadece kendisinden ibaret olduğunu çevresindekilerin ise camdan vazolar olduğunu düşünen biri!!! Kültürlü olur böylesi nazik ve meraklı!!! anlayacağın kapar elinden götürür seni... senden uzaklara..!: :) :) :)

0|0
    0|0
  • İlgili, olgun, saygılı, hoşgörülü. Zaten olgun olduktan sonra gerisi geliyor karakter konusunda. Ortalama tip veya daha üstü, maddi durumu da ortalama veya daha üstü ✩

1|0
    0|0
  • Çok sevsin şirin tatlı olsun sadık güvenilir dürüst anlayışlı nazik naif hanımefendi akıllı kültürlü anlayışlı yeniliğe açık öğrenmeyi seven hayvanları seven iyi yemek yapabilen anne olmak isteyen birisini nasip et Allahım

1|0
    0|0
  • Bence bir insanın sizinle bütünleşmesi lazım mesala o tek başınayken sizi de düşünerek hareket etmesi konuşması yemeği içmeği tek değil seninle beraber yapmayı tercih etmesi bence bütün olduğun zaman zaten başka bir şey aramazsın güvende gelir sevgide

0|2
    0|0
  • Bu resimlerde yazılanlara, uysun yeter...

1|1
    0|1
  • Boylu poslu olsun, bana karşı bir kedi ama dışarıya karşı tam bir kaplan olsun:) çalışkan, dürüst, efendi olsun.. merhametli kültürlü olsun, olsun da olsun 😂 sonuçta hayal dedik kısıtlama yoktu inşallah😅

0|0
    0|0
  • Hayalimdeki sevgili tasviri...

"Allah'ım nasip et be" dedirten sevgili özellikleri nelerdir?

0|2
    0|0
    • 2gün

ümstad sen bulamadiysan ben buşuna arıyomuşum :d
      kriterlerimi degistiriyim en iyisi

• 2.10 boy
    Mavi gözler
    Ultra güzel olucak
    Ne dersem yapicak
    Çalışıp bana bakicak aylık en az 30 bin lira kazanması lazım
    Evden dışarı çıkmıycak
    Bir dediğimi iki etmiycek
    Bu özelliklere sahip olmayan da ben kadınım demesin

0|1
    1|1
  • Gülüşü kulaklarımdan içeri adım attığında ruhum kahkahalar atsın göz bebeklerimden doğan güneşi yörüngesi saysın BURNU YAMUK DA OLSA SIVRI OLSUN beni benim onu sevdiğim gibi sevsin neşeli ama dominat olsun zor olsun fazla uğraştirsin

1|0
    0|0
  • Çocuksu, pozitif, deli dolu, minyon bir kız istiyorum be çok mu? :D

1|1
    0|0
  • Merhamet sahibi saygılı ve nerde ne yapacağını bilen kültür düzeyinde olsun yeter..

0|1
    0|0
  • Kemikli uzun ince eller bir de muazzam bir kıvamda bir ses tonu

0|1
    0|1
  • Kendim gibi biri olsun sevecen merhametli babacan şevkatli ve insan olsun ve sevmeyi ve sevilmeyi çok istesin
    #Nasip #Et #Yarabbim
    #BabacanDuaEdiyor
    #KandilinizMubarekOlsun

0|1
    0|0
  • Merhametli
    Zeki
    Çalışkan
    Egoist olmayan!
    Espiritüel
    Azıcıkda yaşıklı olsun olmuşken nede olsa yok sadece içimizden geçenler bunlar 😄😄

0|0
    0|0
  • Uzunlu boylu esmer kemikli yüz 😍😍😍hayalim o hayırlısıyla Allah ım nasip et😂😂

0|0
    0|0
  • Karakterli oluşu yani hoşgörülü, saygılı, sabırlı ve kişiliği yerinde hal hareket tavırlarıyla oturaklı bunlarla bir bütün halinde ve söyledikleriyle tutarlı olması

0|0
    0|0
    • 3gün

Fiziki görüntüsüyle ilgili böyle ya da şöyle olmalı gibisinden şartım olmadı ama tertipli düzenli temiz olması kâfi

• Diziler ile kadınlara ezberletilen erkek profili.
    1. Zengin ve işe gitmez
    2. Etrafında bir dünya güzel zengin kadın vardır. Hepsi ona aşık o kesinlikle onlara bakmaz.
    3. Fakir ve sempatik kıza aşık olur.
    4. Spor arabası ile bu kızın çevresinde pervane olur.
    5. Kız buna yüz vermez ama bu yine de peşinden koşar.
    6. Uslanmaz bir romantiktir.
    7. Takım veya şık giyinir.
    8. Sürekli pahalı hediyeler alır.
    Bu hediyeleri pahalı diye fakir kız beğenmez.
    9. Vücut fit. Yüzme spor gırla 😅😅
    10. Servetini bırakacak kadar kör aşık 😅😅😅

0|2
    0|0
    • 3gün

Usta sayende bir yaz dizisi bitirmiş kadar oldum 😂

• 3gün

Ben kızların bu işte parmağı olduğunu değil tam tersine kızların hedef kitlesini gerçek hayattan uzaklaştırmak için bunun kadınlara bilinçli yapıldığını düşünüyorum. Çok komplo teorisi diyemem ancak bilinçli bir toplum (kadın) dizaynı diye düşünüyorum

• 2gün

Çok güzel özetlemişiniz Hocam!!!

• Şirin olsun, kibar, ince düşünceli, güvenilir, iyi kalpli, zeki, kültürlü olsun çok şey mi istiyorum ya

0|0
    0|0
  • Sarılmayı sevsin sürekli sarmaş dolaş olmak hoşuna gitsin. Mimikleri ve hâl hareketleri deli dolu olsun. Ömür boyu aynı sevgi ve sadıklık ile sevsin. Kahveyi ne zaman söylüyorduk?

0|1
    0|0
  • Tip 2. Planda benim için anlayışlı saygılı hayvanları seven ve benimle aynı düşüncelere sahip birisi olsa yeter aslinda benim istediğim gibi birisi yoktur bu dünyada diye düşünüyorum :(

0|1
    0|0
  • Kızların yorumlarına bakın yüzde 90 fiziksel. Sonra ben onu çok sevmiştim beni niye aldattı şerefsiz ühühhü diye ağlıyorlar. Kafa yok bunlarda cidden :D

0|1
    0|0
  • Onun ilki ve sonu olacağım sadece hayatında beni sevmiş birisini çıkarsın Allah karşıma AMİN.

0|1
    0|0
  • Gayri meşru bir ilişkiyi Allah nasıl nasib eder yav bu ne biçim başlık

0|1
    0|0
  • boyu 167 üstü zayıf hafif kilolu olabiir son derece sadakatli vefakar saygılı kalbi temiz biri olmalı ve son son derece gecmişi temiz olmalı

0|1
    0|0
  • Kitap okuyan bilek boy pantolon ve sadece gömlek giyen esmer sakallı 🤣

0|1
    0|1
  • İsyan eder gibi nasip et be şeklinde söylenirsen babayı alırsın.

3|0
    0|0
  • Tutkulu, ihtiraslı, şehvetini her alanda hissettiğim...

0|3
    0|1
  • Merhametli saygılı eğlenceli deli dolu ama yerine göre gayet ciddi olgun Sadık güvenen ve güvenebileceğim

0|2
    0|0
  • Şimdi burda yazardım şöyle şöyle diye ama biliyorum ki öyle olmayacak boşa yazmış olacam o yüzden gerek yok yazmaya

1|1
    0|0
  • Köpek kadar sadık olan birilerini birilerine nasip etsin sadece 1 köpek

0|1
    0|0
  • Boy önemli değil
    Fit vücuda sahip
    Sarışın
    Yeşil veya mavi gözlü
    Egoist olmasın
    Az bakımlı
    Kendine güveni olsun
    😁😁😁

0|1
    0|0
  • Düzgün karakterli sadık güvenilir merhametli cömert espirili eğlenceli kibar bakımlı eş olsun istiyorum

0|0
    0|0
  • tamamiyle benim olsun isterdim geçmişi geleceği hayatının tam ortasında olmak ilk bakıştığı ilk sevdiği ilk sarıldığı ben olmak isterdim... şşştt kalk lan geldik
    ne güzel uyudom kim uyandırdı

0|0
    0|0
  • Sevsin sevdiğine sahip çıksın yeterli en küçük engelde bırakıp gitmesin

0|0
    0|0
  • Adam gibi adam olsun sevgisine sahip ciksin yeter ya ,...

0|0
    0|0
  • Hayal etmiyorum sonuc hüsran oluyor karakter sahibi olsun gerisi mühimdeğil.

0|0
    0|0
  • Sadık olsun deli olsun kafalar uysun 😅😂😂ısmarlama gibi oldu

0|0
    0|0
  • Bir duruşu olan ahlaklı her şeyden önce aşk nedir bilen biri.

0|0
    0|1
  • Hayalimdeki adam zaten hayatımdaki adamdir.
    Kimseyi şekillendirmem oyle olsun boyle olsun diyerek sevmem. Oldugu gibi severim..

0|0
    0|0
  • Güzel ve alımlı, samimi, doğal, iyi niyetli ve güvenilir.

0|0
    0|0
  • Anlayış güzellik iyi maaşlı olması sekste hayır dememesi

2|1
    0|0
  • Sıska, çirkin, bir tahtası eksik ama gülmeyi seven başımın hem belası hem tacı olsun, tavlayı hızlı oynasın 🤣

0|0
    0|0
Daha Fazla
102
Yükleniyor...