Arkadaşlar Annenizin Sizi Hastaneden Çaldığını Öğrenseniz Ne Yaparsınız😞? Anneniz Sizi Hayal Kırıklığına Uğratsa?

Arkadaşlar geçen sene annemi Kaybettiğimde tüm gerçekler ortaya çıktı hala inanamıyorum 😞; Hastanede cenaze işlemleri için nüfus cüzdanını istediler çantasından çıkarıp verdim Kimlik başka birine ait çıktı nedenini hala çözemedik ben orada annemin adına Nermin diyorum görevli bana Ayşe diyor ben yaşını bile 50-51 bilirken 62 yaşında olduğunu öğrendim teyzemin dayımın anlattığına göre annem 19yaşında cinayetten hapse girmiş hatta araştırdıklarında birkaç kadın söyledi Koğuş ağasıymış 38yaşında çıkmış çıktığında baba bildiğim Kişiyle beraberlikleri olmuş baba bildiğim Kişiyi ailesini hamileyim diye Kandırmış beni Akhisar devlet hastanesinden çalmış evde Kasada 1993 yılına ait hastaneden bebek çalındı gazetelerini falan saklamış notlar yazmış oradan ortaya çıktı şu an gizlilik kararı var annem öz annem baba öz babam değil ona mı üzüleyim hangisine bilemiyorum😞Annem çok iyi yürekli biriydi melek gibiydi beni canından çok sevdi okuttu şu an Kimya mühendisiyim bir yere gittiğimde çok Korkardı annemin böyle biri olduğuna inanamıyorum Kimse Konduramadı😞gidecek yerim yok dayım bundan sonra senin baban var dedi bizi arama dedi😞 baba bildiğim Kişiyle yaşıyorum bir yandan öz aile kimler savcı polis araştırıyor ama onlarda belli değil

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

• Belki de çocuğu olmadığı için çalmıştır. Tabiki yaptığını savunmuyorum . Ama yinede sana annelik yapmış , okutmuş bu yaşa getirmiş . Bilemiyorum . Zor bir durum.

0|0
    0|0
    • Çok zor bir durum neden çaldığını bilmiyorum ama hamilelik fotoğrafı var kilo flan da almış yapay diye düşünüyorum hatta lohusa fotoğrafı bile var

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bu nasıl hayat sen nasıl nefes alıyorsun çok üzücü gercekten nasıl hissediyorsun insan üzülme arkadaşım diyemiyor kendine yıpratma

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

35
  • Dizilerde bu tarz entrikalari gordugumde sacma oldugunu dusunurdum. kaderin buymuş sakın isyan etme. allaha dua et

0|1
    0|0
    • Kader, bende Kader diyorum ya ama inanamıyorum bir yanda kanıtlar ortada

• Gercekten cok zor bir durum icindesin. yorum bile yapmak güç.

• Bence öz ailenle tanissan bile seni hemen sevip isinabileceklerini sanmıyorum, belki sen de hemen sevip isinamayacaksin.

0|0
    0|0
  • Bu gerçek mi ya ben sadece filmlerde oluyor sanıyordum

0|0
    0|0
  • Yok artık 😧

0|0
    0|0
  • Evlen kurtul

0|0
    0|0
  • Anladım