Adamlık sizce nedir?

Bir erkeğin sizce bir kadını üzmesi normal mi karşılanmalı?

0|0
29

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

29
  • Seven sevdiğini üzmeye kıyamaz ama bu devirde öyle insanlara denk gelmek zor

1|0
    0|0
  • Gönlün dili olsa der ki gir ama incitme.
    Kadın dünyadaki en narin canlıdır. Ne üzmeye gelir, ne kırılmaya. Kadının hayallerini yıkan şey sevdiği erkeğin boş çıkmasıdır.

1|0
    0|0
  • İki tarafta birşekilde birbiriniz üzer. Önemli olan bilerek isteyerek kırmak alışkanlık edinmek eğer keyfi ya da fevri olduğu İçin yapıyorsa adam denmez

0|0
    0|0
  • neye göre üzdüğüne bağlı haksız yere ise adamlığa sığmaz

1|0
    0|0
  • bunun adamlıkla ne alakası var? bir kadın bir erkeği üzünce de kandılık mıdır bu? deniliyor mu...

0|0
    0|0
  • Nerde p*ç, nerde pezev*nk, nerde Adamlıktan uzak züppeler var Hep onların peşindesiniz a*mk. Ama lafa gelince, "Adam Gibi Adam " Olsun demeyi çok iyi biliyorsunuz. Daha kendini bile koruyamayan erkeklerin koluna giriyorsunuz. Ama söz edebiyat yapmaya gelince, "Beni sahiplenecek, Beni koruyacak, Beni kıskanacak " diyen siz degilmisiniz? Hep babanız gibi seven birini arıyosunuz ; Hep laf konuşuyorsunuz ama söylediklerinizin tam tersini yapıyorsunuz. Nerde sizi seven Erkek var, Ellerinizin tersiyle İtiyorsunuz. Sonrada ortamı olan o p*çlerin sizi sevmesini istiyorsunuz imkansızı ister gibi. hayatınızı yaşayacaksınız sonra kraliçeler gibi sevilmeyi bekleyeceksiniz. Öyle mi? pardon ama yanlış yolda doğrular aranmaz siz hep sevileyim. Ama hiç sevmeyeyim hep hayatımı yaşayayım diyorsunuz. Valla uzatmayacağım o p*çlerin elinde 2. model manita olarak takılmak sizin zorunuza gitmiyorsa Adam gibi Adamlarında yalnız kalması zoruna gitmez.

0|0
    0|0
  • Adamlık aslında geniş kapsamlıdır

0|1
    0|0
  • Nasıl üzmesi örneğin?

0|0
    0|0
    • 1gün

Başka kızlarla konuşarak mesela başka kızlara meraklı olması sürekli seni geçmişinle vurarak üzmesi gibi şeyler..

• 1gün

Başka kızlarla ne konuşuyor? Meraklılık ünlülere mi yoksa normale de mi? Geçmişle avlaması sıkıntı bak

• Peki kadınların erkekleri üzmesi?

0|0
    0|0
  • Hayır!

0|0
    0|0
  • Normal değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...