Merhabalar yardımınıza ihtiyacım var?

+5Xper
Hayatımda biri var onu seviyorum oda beni aramızda inanılmaz bir uyum var mutluyuz yanyanayen kavga bile etsek asla ayrı kalamıyoruz vazgeçemiyoruz ama bu insan boşanmak üzere olan biri karısı istemediği için boşanamıyo zamanında tek gecelik ilişkilerle karısını aldatmış gözü dışarda olan biri ona bunun nedenini sorduğumda karısından yeteri kadar ilgi alaka görmediği evinde huzur bulmadığı için yaptığını söylüyor boşanmak istediğini ama boşanamadığını ister istemez benim kafamda bir güvensizlik oluşuyor bana da yapar mi? O bana sana asla yapmam ben sende aradığım herşeyi buluyorum seninle çok değiştim gözüm senden başkasını görmüyo falan diyo ve boşanmak istemesinin sebebi olmadığımı onunla mutsuz olduğunu söylüyo bana aşık olduğunu sevdiğini söylüyor ama ister istemez benim kafamın içinde hep mi şüphe acabalar sanki biri kuyruk sallasa onunla da yapabileceği düşünceler bunlara engel olamıyorum en önemlisi de boşanamaması yakında mahkemeleri var ve ben hep dua ediyorum bu insan benim için hayırlısı ise boşansın bana gelsin diyorum peki boşanamazsa ne yapmalıyım kalben istediğim ama kafamda reddettiğim bir adamla yine de devam mı etmeliyim yoksa bitirmelimiyim sonuçta boşanamaması onun sucu değil herşeye rağmen aşkımı yaşayıp devam mı etmeliyim yoksa bitirip vazgecmelimiyim yorumlarınızı bekliyorum çaresizce sizlere yazdım yardım edin 🙏🙏
Merhabalar yardımınıza ihtiyacım var?
1
0
Görüşünü yaz