ASEKSUEL oldugumu NIŞANLIMA nasil SOYLEYECEGIM...(yazın dugunmuz var)?

yazin dugunumuz var ve ben aseksuelim hiç mast yapmadim, öpuşmedik bile,, zevk yok haz yok,, hormonlarim ölü resmen,,,, ama nasıl anlatacam yani nasıl ifade etmeliyim

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

• Çok zor bir bir durum Allah yardimcin olsun yazik ama ya ayril bence

1|0
    0|0
    • evlenme teklifi ettigi o an,,, onun agladıgını gordum,, o beni çok seviyor,,, benim için evimin kapının onunde yattı,,,,,,
      Soyle bana nasıl soyliyeyim...
      Ben istermiydim boyle olmayi

• Ama bunu sende isdemelisin kendine çeki düzen ver yaparsin sen kadinliğini kullan biz herweye kadiriz unutma

• Haklısın ama istek yok işte😔

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

36
  • Belki de yaşamadığın için aseksüelsindir? 🙄 Tadını alırsan düzelirsin belki

1|0
    0|0
    • Ki zaten genetik,, abimde oyle ve teyzemde,, midem bulaniyor

• Alla alla hormonlar hiç devreye girmiyor demek ki 🤔 geçmiş olsun ama erkek adam da arada deşarj olmak ister şimdi sevişmeden de olmaz.

Söyle kurtul hemen otur karşısına anlat durumu. Yobaz falan değilse anlayışla karşılar

• Hormanlar ölü bende,, soyliyecegim,, ama onuda çook seviyoru.

• Bunu keşke nişanlanmadan önce söyleseydin kıza yazık

1|0
    0|0
  • Sen neden evleniyorsun ki?

1|1
    0|0
  • Hayatını mahvetme adamın

1|0
    0|0
  • Ayrıl adamın başını yakma

1|0
    0|0
    • Nasil anlatacmmm

• Çunku midemi bulandiriyir

• Düşüncelerinde öyle yapınca düşünce ve bakış açın değişir belki

• Soylemezsen isen eger ayrilmak isterse bosandiginizda beni yanilti diye nafaka da alamazsin 😂

1|0
    0|0
  • Bu bir tür hastalıkmı

1|0
    0|0
  • Sevistiniz mi nisanlinla yaptınız mı birseyler

1|0
    0|0
    • Hayir işte zevk yok bende opuşmedik bile, oyle şeyler midemi bulabdiriyor

• İlk başta soyliyecektin sen kendi zevklerin için soylememissin resmen birde günah diyor ulann seviş seydin de böyle yalan soylemeseydin ilişki baştan beri yalanmış birde günah haram diyorsun yazıklar olsun sana ve senin gibilere adam herşeyin yalan olduğunu duysa eminim hayatı boyunca kimse bu kadar gururuyla oynamamistir çünkü gururla sadece sevdiğin kişi oynayabilir nasilmi işte böyle yalanla ama soyle nisanlina ben bir erkekle konustum de gerçi kim bilir kaç kişiyle konuşuyorsun bilinmez ama benimle konuştuğunu soyle sana bir lafı varmış de soyle ki üzülmesin kaybetti sanmasin zararın neresinden donulse kardir evlenip başka yalanlara yelken acmadigina dua etsin

• Sen buna yalan de, sahtekarlık de, hatta o**rspuluk de,, istedigini de...
      Ama ister inan istersende inanma, ben onu çok seviyorum benim hiç sevgilim olmadım, o benim ilk sevgilim ilk nişanlim,, ama ilk eşim olmayacık, bende isterdim onun kanından onun canından bir evladımın olmasını,,,
      Bakma o yine evlenir yine yuva kurar hayatına bakar,,, ya ben ya ben kimse sevmiyecek beni,,, beni 1 yıldır tedavi oldum,,, onun için onun karısı olmak için...

• Bu çok ciddi bir şey en basinda soylemen lazimdi

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...