İçimdeki bu kızgınlığın bu saçma öfkenin geçmesini nasıl sağlarım?

Öncelikle boş boş yorum yapacaklar bir uzak durun. Sadece arada görüşüp seviştiğimiz birine aşık oldum zamanla. Onun hayatında her ne kadar sadece takıldığı biri olsam da duygusal bir şeyler başlamıştı bende. Durumun böyle olacağını öngöremediğim için bir şey çaktırmadım da. Ama deli gibi her gün düşünmeye başladım ve aşırı yıpratıcı bir hala gelmeye başlamıştı. En son buluşup seviştiğimiz bir gün bana ınstagramdan bir video açıp izletecekti o sırada bir kızla konuştuğunu gördüm. Yani asla zaten kim bu diyemezdim. Öyle biri değilim hayatı için. Bir kaç gün sonra da doğum günümdü ve hiç kutlamadı fotoğraflarımı beğenmedi. Aynı kızın fotoğraflarını falan beğendi gün içersinde. O anda daha önce fark etmem gereken şeyi fark ettim. Hiçtim. Onun için yani. Her yerden engelledim. Numarasını falan sildim. O da hiç yazmadı o günden sonra aramadı da. O kadar kızgınım ki bu kızgınlık hali mahvediyor beni. Uzak durmak mı iyidi konuşmak neden böyle yaptın diye hesap sormak mı? Hiç bir şey demedim. Neden doğum günümü kutlamadın bile diyemedim.
İçimdeki bu kızgınlığın bu saçma öfkenin geçmesini nasıl sağlarım?
9
1
Görüşünü yaz