Hiç kız arkadaşım olmadı Sorun ne acaba?

Değerli okurlar 20 yaşındayım hiç kız arkadaşım olmadı. Daha erken diyeceksiniz fakat yaşıtlarımın ilişkileri vs olurken benim hiç ciddi ciddi olmadı. Kızlarla çok samimi olabiliyorum oyundan tanıştığım kızla bile gece gündüz görüntülü konuşmuşluğum var sanırsın kaç yıllık dost gibiyiz. Bir ortama girince önce yabancılık çekerim ama 2-3 buluşmadan sonra kızlarla konuşmayı ilerletirim 3. buluşmadan sonra bebeğim canım yavrumlar havada uçuşur. Çevremdeki bazı arkadaşlarıma göre kız tarafında daha sosyalim fakat konu arkadaşlık kankadan ileriye gidemiyor. Daha önce açılmayı denedim kibarca reddedildim. Arkadaş olarak görüyorum dostumsun vs konuları geçiyor seni kaybetmek istemiyorum diyorlar sonrasında kendilerine erkek arkadaş bulup ben unutuluyorum. O yüzden açılmadan nereye kadar giderse gitsin diyorum. Gerek staj yerimde gerek gittiğim kurslarda büyüklerim olsun yaşıtlarım olsun yakışıklı olduğumu söylerler. Ben öyle düşünmüyorum ama. Çoğu erkekten daha efendiyim kızlara sarkıntılık yapmam sakin dururum vs acaba bundan mı kaybediyorum. Ailesel sorunlar da var maddi sorunlarda çok kötü çıkmazdayım. Burada bile kendimi ifade edemedim. Bana biraz akıl verebilir misiniz?
Hiç kız arkadaşım olmadı Sorun ne acaba?
0
1
Görüşünü yaz