Odun erkek düzelir mi?

hayirli geceler arkadaslar esimle on aylik evliyiz gorucu usulu akrabam vesilesiyle isimiz oldu sevdik birbirimizi ve evlendik. esim otuz yasinda bu yasina kadar hic kiz arkadasi olmamis is gucten boyle seylere firsati yokmus. bende yirmiyedi yasindayim benimde arkadasim olmadi ben dogru insanin karsina cikmasini bekledim ve oldu Allaha sukur cok mutluyuz seviyoruz birbirimizi
ama bu kadar ay evliyiz esim esim bana huc cicek hediye almadi bunlari gectim tanistik soz nisandan buyana bana guzel hitap etmedi bir canim bir tatlim insan sevdigine demezmi ben derdim ve halen diyorum. o benden goruyi yinede birsey yapmio agzinin icine gozune bakiom yapsin diye ama bunlarin hicbirini yapmiyor beni sevdigine eminim cok bagli bana ama iste.. uzulmuyor degilim belli etmiyorum. boyle yapinca bazen beni gercekten seviyom suphesine dusuyorum ya beni cinsel yonden seviyorsaa. ne bilieyim seven insan hic birsey yapamasada az da. olsa belli eder bir cabalar. o bana bikere gelse ben bin kosacak insanim. Ben duzelir insallah diydiyorum umut kaybetmiyirum sizce duzelirmi
Odun erkek düzelir mi?
11
3
Görüşünü yaz