Sevgilim beni aldattı ama hala çok seviyorum, ölüyor gibiyim ve onu unutamıyorum.. Yardım eder misiniz lütfen?

Merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım. 1 seneye yakındır ilişkim vardı. Sevgilimin son 4 5 aydır yalanını yakalıyordum, en ufak bir olay bile olsa. Her şey hakkında yalan söylüyordu. Arkadaşımla buluşacağım 1 saat otururum diyordu 2 3 saat gelmiyordu dershaneye. Bu arada farklı dershanelerdeyiz ama çok uzak değil dershanelerimiz. Ben kıskanç biriyim o da o şekildeydi. Bana sürekli onu yapma bunu giyme şuraya gitme derdi ama kendisi açık giyinen biri yanından geçse dönüp bakardı. Birbirimizi kısıtlardık ama ben sadıktım. Bana her zaman derdi ki ben hiçbir kızla konuşmuyorum dershanemdeki herkes seni biliyor vs.(bu arada dil kursunda).. Dilci kızların nasıl açık giyindiklerini ben biliyorum. Dün tesadüfen onun dershanesinden bir arkadaşımı aradım ve sevgilim kızlarla konuşuyor mu diye öğrenmek istedim.. Duyduklarım karşısında şok oldum. 3 4 tane kız birbirine girip kavga etmiş o beni seviyor, yok bana baktı şöyle oldu vs. diye kavga ediyorlar sevgilimden yana. 1 kız daha var ve sürekli sevgilimle gece gündüz birlikteler. Kız bundan hoşlanıyormuş ve bu çocuk da bunu bilmesine rağmen yanında durmasına izin vermiş hep beraber takılmışlar. Dün hesap sordum sevgilimden ve bana verdiği cevap"bu aldatmaya girmez" oldu. Ben kıza kardeşim diyorum dedi. Bu arada kıza ve dershanedekilere sevgilimle ayrıldık demiş. Hiçbir şekilde ne kavgayı anlattı bana ne de bu kızı anlattı şimdiye kadar. Ben başkalarından duydum. Sınava 2 ay kaldı kafamı toplayamıyorum hala içim acıyor çünkü çok seviyorum ve böyle bir şeyi bana nasıl yapar diye hala kendime soruyorum, onsuz yaşayamam gibi geliyor, kalbim acıyor. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bundan sonra nasıl davranmalıyım?
Sevgilim beni aldattı ama hala çok seviyorum, ölüyor gibiyim ve onu unutamıyorum.. Yardım eder misiniz lütfen?
5
9
Görüşünü yaz