Artık ne hissettiğimi de ne yapacağimida bilmiyorum? Siz n yapardiniz?

1 yillik uzaktan konustuğum kiz yalan söyledi kendisini başkasi gibi tanitti bulusamaya az kala herseyi soyledi adi soyadi ailesi oturdugu yer hersey yalanmis yasadigi sorunlar nedeniyle goruntulude konuşamamıştık sesli ve mesajlasiyorduk resimlerini attığı kiz o değilmiş 1 yil boyunca kandirmis özür diledi cok ağladı ben onu artik eskisi gibi sevemem ama gitt de diyemiyorum kalda o da gitmiyor gitmekte istemiyor herneyse ama ben onu baska yuzle taniyip önce arkadas sonra asik oldum yani ve o resimdeki kizada ulastim benden 5 yas buyuk ve 10 yillik sevgilisi var aslinda goruntu olarak bu kiza aşığım n yapacagimi bilmiyorum siz bu durumda olsaydiniz n yapardiniz?
Güncellemeler:
5 ay
Ona yaralarimi herseyimi anlatmama rağmen arkadaş oldugumuz zamanda herseyi yara mi bilerek yalan soyledi kanser bir sevdiğim vardi cekip gitti o da kendisini baska biri gibi tanitti ama o kanserdi ve çekip gitti bir ve onu bulamadim hastane kapilarin önünde bekledim çıkar mi diye ama yoktu
5 ay
Oylede yoruldum artık bir kiz sevdim başta iyi konusuyorduk aramiz bozuldu gitti evlendi sonra baska birini sevmeye basladim baska erkekler de yazişiyormuş onu da kendim tespit ettim sonra yine baska birini sevdim basta hersey guzeldi 3 ay kanser olduğunu söyledi neyse yaninda oldum meğersem kanser durumu daha onceden varmis bu da kendisini baskasi gibi tanitti ama kanserdi ona bir sey diyemiyorum cok hastanelerde aramistim onu simdi başima bu geliyor hic mi durust kiz yok ya 😞😞
Artık ne hissettiğimi de ne yapacağimida bilmiyorum? Siz n yapardiniz?
9
2
Görüşünü yaz