Sizce bu çocuk neden böyle yapıyor?

Bir çocuk var bizim sınıftan bir kızın kankası. Baya yakınlar falan bu çocuk öncelerden bana tip tip bakar dururdu. Okulumda aynı beden dersindeydik, bizim sınıftaki kızlar vasitasıyla öyle sohbet falan etmiştim. O sohbette de beni dinlerken böyle (tabi boş konuşmuyorum psikoloji ilgi alanım olduğu için psikolojiden bahsediyorum) o an böyle durmuş bana dalmış bir şekilde dinliyor hafif bir tebessüm tabi. Bende ne oldu diye sorunca hiçç diye geçiştirdi. Bu arada ben bizim kızlara nazaran başörtülüyüm. Neyse bugün de okulda nöbetçi iken yanımda kızarkadaşım vardı onunla olmuştuk neyse bizimle sohbet ederken böyle birinden hoşlandığı muhabbeti açıldı. Ben ona önceden tanıştığımız zaman demiştim senin hoşlandığın biri var belli diyerekten. Bugün yine açıldı. Sürekli konuyu kapatıyordu sonra bir anda aklıma kız kankasını sevebilme ihtimali geldi ki yanımdaki kızarkadaşıma da söyledim o da öyle düşünüyor. Neyse ben bir işkillendirdim bakalım söyleyecek mi diye sonra konuyu açtı böyle dedi sen söyle kim diye. Ben dedim sen söylemeden ben hayatta söylemem diye Sonra dedimki onu çok iyi tanıyorum vesaire. Ağzından mı kaçırdı ne hiç aklımda yoktu dediki “Kendin olduğunu mu düşünüyorsun?”bende dedim nasıl yani? diye Sonra kapadı konuyu açmadı. Sonra işte gidip gelip sen kim sandın falan demeler. Neyse okulun bitiminde falan vedalaştı bana da elini uzattı tabi ben tokalaşmıyorum sonra bana böyle bir hareket yapıp kardeşim falan dedi? Hem böyle yapıp Sonra kardeşim demek ne demek? Ben merak ettim baya sizce neden böyle yapmış olabilir?
Sizce bu çocuk neden böyle yapıyor?
0
2
Görüşünü yaz