Eski sevgilimle nasil barisirim zor durumdayim yardimmedin?

Benim 3bucuk senelik iliskim oldu. Cok ayriliyorduk barisiyorduk ama birbirimizi cok sevdik 1senedir ayriyiz ben bunun inadina baskasiyla sevgili oldum nisanlandim sevdimnsonra nisanlimin ailesiyle anlasamadik nisani attim zaten nisanliyken de aklima geliyordu eski sevgilim. Nisani attiktan sonra eski sevgilimi aradim bulustuk neden nisanlandin hersey guzel olabilirdi dedi eskidem ailesi beni sverdi simdi nisanlandimi duymuslar istemiyorlar beni eski sevgilimde seni seviyorum ama bu saatten sonra olmaz dedi nisanlandigim icin zaten nisani attim eski sevgilim annesiyle konustu olmaz bu is dedi bana daha kac gun oncesine kadar bende seni seviyorum daha guzel gunlerimiz olurdu nisanlanmasaydin diyen bir adam bugunde bana zorla guzellik olmaz ben tukendim istemiyorum diye mesaj atti. Bu arada annesine solediktennsonra annesi istememisti bana dedi zamana birakalim demisti bikac gun oncesine kadar sonra konusmayalim dedi ben surekli yazdim buna oda bugun istemiyorum diye mesaj atti yardim edin nasil barisabilirim benim nisanlanmam onu yaraladi aileside istemeyince iyice iliskimize inanci kalmadi devam edecegine bisey onerin nasil geri dondurebilirim kendime pismann olup bana donsun onu unutamiyorum?
Eski sevgilimle nasil barisirim zor durumdayim yardimmedin?
4
1
Görüşünü yaz