Boşanmış biriyle evlenmek?

Siz olsanız boşanmış ve bir çocuklu adamla evlenirmiydiniz
Güncellemeler:
5gün
Düzeltme: anlatım bozukluğumun sonradan farkına varmış bulunmaktayım. Aldırış etmeyiniz.

0|0
11

En İyi Kız Görüşü

• Çocuk seninle mi?

0|1
    0|0
    • 5gün

3 yaşında olduğu için yasal olarak annesiyle sadece hafta sonları bende ileride (yasal süreç tamamlanınca) velayeti almak istiyorum

• 5gün

Değerli görüşlerin için teşekkür ederim

• 5gün

Rica ederim

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Çocuk biraz sıkıntılı ama yaşı önemli, ben 24 yaşındayım 10 yaşında çocuğu olan biriyle evlenmem mesela.

Boşanmış olması umrumda olmaz.

0|1
    0|0
    • 5gün

Çocuk daha küçük yani yasal olarak velayeti annesinde olması gerekli ancak ileride (yasal süreç tamamlanınca) velayeti almayı düşünüyorum.

• Çocuk beni düşündürürdü. Annesinde kalacaksa sorun yok

0|1
    0|0
  • Neden boşandığı ve çocuğun yaşı önemli.

1|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Hayır evlenmezdim.

0|1
    0|0
    • 5gün

Cevabınız için teşekkür ederim

• Seviyorsam evet

0|1
    0|0
  • Bence evlen bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Neden bosandigina bağlı evlenilebilinir yani...

0|1
    0|0
    • 7saat

Boşanma nedeni karşı tarafın saygısız ve vefasız olması

• Sen kaç yaşındasın? Bak ben 26 yaşındayım sevdiğim adam 28 ine girecek ama daha boşanmamış onunla tanıştıpımda boşandım demişti ama tanıştığımda o zaten karısıyla 1 buçuk yıl önce aynı evde yaşamayı bırakmış kız ailesinin yanına gitmişti. Toplam 3 aylık bir evlilik yapmış cinsel birliktelikleri hiç olmadığı için anlaşamayıp ayrılmuşlar. Ama nafaka olduğu için devlet bir yıllık iddet süresindrn dolayı boşamamış şu an dava açılalı 5 ay oluyor. Fakat ailemle tanışmaya geldiler ve ben boşanmış zannederken babası hala boşanamadığını anlattı ailem annem vs normal buldular boşansın öyle gelsin derken babam reddederim seni dedi. Ya da evlensen bişeu olsa arkanda durmayız dedi. Halbu ki evli bir ablam var onun kocası nişanlıykrn biriyle yatmış kardeşim bunu evkendikten 3ay sonra gördü olay çıkarsı ve kardeşim intihar etti iki gün yattı yoğum bakımda ama babamlar hep onu suçlu buldular yediriyo içiriyo daha ne istiyorsun dağıtma yuvanı bilmem ne yine bir problem oldu geçen gün annem saydı sövdü kızınjı dinlemeden etmeden. Kardeşim de bana dedi ki benim bilr arkamda durmayıp her defasında suçlu ben oluyorum bilmem ne dedi iatediğinle evlen ben akrabayla evlendim ne hhaldeyim dedi. Çok haklı. Ben de sevdiğimin peşindrn gitmek istiyorum ya ne zaman boşanacak bilmiyorum yeri geliyor bir görücü gelince ona zorla vermeye çalıştılar çok zor zamnalar geçiriyorum.

0|1
    0|0
    • 5gün

Benim yaşım 29 boşanma süreci tamamlandı genel kapsam olarak. Tabiki böyle bir durumu kabullenen kişinin de aile onayı gereklidir

• 5gün

Nafaka ve tazminat girince anlaşmalı olmuyor zaten verilen dilekçe anlaşmalı boşanma olarak mı verildi

• 5gün

Başta anlaşmalıydı ekim kasım ayında öyleydi ama aralık ayına doğru yeni bir tebligat gelmiş kız tarafı çekişmeli ye çevirmiş. Tazminat ve nafaka diye ama sonradan tazminatı kaldırmış babası. Kız hiç muhatap olmuyor babası tamamen konuşuyor benimkiyle. Bunların hiç muhabbeti yok kızla gittiğinden ber konuşmuyor um dedi onunla.

• olabilir yaş farkı azsa

0|1
    0|0
    • 5gün

Kaç yaşa kadar fark uygun peki

Benzer Benceler

Yükleniyor...