Kızlar, Zahmet olmazsa okur musunuz?

Detaylı anlatsam roman normal anlatsam hikaye özet anlatsam dergi olur o yüzden sadece sormak istediğim şeyleri yazacağım... Bundan yıllar önce 5 6 yıl önce 12. Sınıfta bir kızı görmediğim konuşmsdığım duymadığım tanımadğım halde bir bağ var gibi hissettim. Belki aura belki sevgi belki başka bir şey bilmiyorum. Sonra bir şekilde tanışma ve konuşma fırsatı buldum, konuşuyorduk bir gün açıldım lakin en başından beri anladığını ve öyle düşünmediğini söyledi ve kapattık konuyu ve arkadaş olmaya devam ettik ve eskisinden daha iyiydik lakin sonra bazı yanlış anlamalardan tesadüflerden dolayı onunla ilgili her şeyi bildiğimi onu takip ettiğimi vb sandı küstü. Her yerden engelledi konuşmama ona olanları anlatmama izin vermedi. Ve seneler geçti hala aklımda ilk defa böyle bir şey hissettiğim ilk defa böyle sohbet ettiğim vb kişi. Hani küstükten sonra ona albüm yapmaya karar verdim ve o zaman onun gözünün kaşının saçının nasıl oldığunu, güzel olduğunu vb fark ettim. Belki hafızam fazla kuvvetli olduğu için belki söylemek isteyip de söyleyemediğim şeylerden dolayı hala aklımda ve affedene kadar rahatsız etmemek için mesaj atmayacağıma söz verdim. Sizce ne yapmalıyım, yani onun gözünden yorumlar mısınız?
Güncellemeler:
6gün
Nedem okuyan yok ya
5gün
Ne yapmalıyım sizce

0|0
1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben aşık oldum sana...🌙🌙🌙
    O kız dunyanin en şansli kizi

0|1
    0|0
    • 5gün

Teşekkür ederim ama küs işte uzun zamandır ne yapmam gerekiyor bilmiyorum

• 5gün

Yaa anladım,, işin zor hafızanda silmen lazim

• 5gün

Sadece bu konu değil ki yaşadığım konuştuğum hiçbir şeyi silemiyorum ders film hayvan veya insan fark etmez

Benzer Benceler

Yükleniyor...