Başkasıyla uyuyan sevgili?

Sevgilim benden önce 3 4 faklı kişi ile birlikte uyumuş. Bu kişiler sevgilileriymiş tabi. Siz olsanız böyle bir durumu kabullenebilirmiydiniz çok sevseniz dahi

0|0
96

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

96
  • Kabullenmek degil de umursamamak diyelim bende nişanlıyım 1.5 yıldır nişanlım bütün yaptıklarını anlattı bana hiçbirini saklamadı ne kadar canım sıkılsa da ses etmedim sonuçta yapmadım hiç bisey diyip kandırıladanilirdin kızma bence unut gitsin sonuçta senden öncelermiş artık sen varsın hayatında boşver takma kafana🤗🤗

0|0
    1|0
    • 6gün

Kızlar için biraz daha farklı oluyor gibi durum. Kızlar pek takmıyor. Ve bu işi yaptığı kişilerden biri aynı mahalleden bir adam. Sürekli karşıma çıkma durumu var elemanın

• 6gün

Bende yok işte o çok önceden yaşanmış geçmiş gitmiş beni ilgilendirmez geçmişe sayfa çekmezsen geleceğe açamazsın derim ben 😌😌

• 4-5 kişiyle uyuduğunu söyleyen kızdan çok hayır gelmez belki dürüst olmak istemiştir ama mantıklı olan 4-5 kişi olsa da 1 veya 2 kişi demektir

0|1
    0|0
    • 6gün

Öyle bir şansı yoktu ben kendim araştırıp şahısları bulmuştum. Sadece aralarında bişey geçtimi diye kıza anlattırdım biraz zorlada olsa

• Birini seviyorsanız geçmişini de kabul etmek zorundasınız.

1|0
    0|1
    • 6gün

Zorunluluk diye bişey yok bence.

• herkesın eski sevgilileri oluyor. gecmis gecmiste kalmistır ama böyle bisey yasamasaydi iyiydi ama yasamıs. sen karar verceksin.

0|1
    0|0
  • Geçmişe önem veriyorsan ilerletme. Kıza da yazık etme

0|0
    0|0
  • Hayır

1|2
    0|0
    • 6gün

Bir kız olarak neden hayır dediniz peki

• 6gün

Sıte soruyu siliyor açık açık yazamıyorum ama sadece uyumakla kalmamış tabi iş çok ilerisi var bide

• 6gün

Senin kararın. Ben etkilemek istemem

• Hayır :((

2|1
    0|0
    • 6gün

Tüm kızlar normal bişey derken siz neden hayır dediniz peki

• normal

0|0
    2|1
    • 6gün

Nesi normal

• 6gün

Bu mu normalleştiriyor olayı yani

• 6gün

ya tamam ayrıl git tecrübesiz on yaş ufak bakire al hadi iyi geceler

• gecmiş gecmişde kalir

0|0
    1|0
    • 6gün

Her zmn kalmaz. Aklında kalmış olabilir. ya da kızla aynı mahallede eski sevgilisi sürekli karşılaşma durumu var

• 6gün

güven sorunu var o zaman hiç olma

• Seviyorsam kabul ederim. Önemsemem geçmişini

0|0
    0|1
    • 6gün

Yaşınız doğruysa normaldir. 25 26 yaşında olsanız aynı mı düşünürdünüz

• 6gün

Tabi ki. İlk eşimin benden önce 2 sevgilisi olmuş. Onlarla defalarca sevişmiş. Önemsememiştim. Ama çok kıskanmıştım tabi.

• Sen seviyorsan o seviyorsa hiç birşey engel değil

0|0
    0|1
  • Kendisi mi anlattı?

0|0
    0|0
    • 6gün

Bn sordum zorla anlattırdım

• Hayır

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • O kızdan hayır gelmez. Zaten sağlıklı bir ilişki olmaz dostum. Tecrübeyle sabittir.

0|0
    0|0
    • 5gün

Mantıken yaklaştığım zaman olaya geçmiş geçmişte kalmalı diyorum ama sonra düşününce kaldıramıyorum olayı

• 5gün

Kendine dikkat et canını da sıkma. Her şey gönlüne göre olsun

• 5gün

Teşekkürler sağolun

Benzer Benceler

Yükleniyor...