Sadece birkaç dakikanızı alacak, lütfen yardım edin?

Şimdi biri var. Bazen çok umursamıyor ya da o öyle yapınca ben de umursamadığımdan fark etmiyorum ama bence pek umursamıyor.
*Beni arkadaşına gösterdi, art arda iki kez parmağıyla.
*Geçenlerde o arkadaşıyla dışarıdaydı, arkadaşı bizim tarafımıza itmeye çalıştı.
*Yanımdan geçerken göz ucuyla bakıyormuş, hatta kafam gidene kadar bakmış. -arkadaşım fark etti-
*Arkadaşımla etütte aynı sınıfta. Ona deli demiş, sonra deli deliyi çeker demiş. Arkadaşım ne demek istiyorsun deyince iki adımı da demiş ve ben adımı bildiğini bile sanmıyordum.
*Yine etütte başka bir kız beraber gidin demiş, o da istersen beraber gidebiliriz demiş. Arkadaşım benim arkadaşım var zaten demiş. Kim demiş. Arkadaşım adımı söylemiş, haa demiş. O da gelsin sıkıntı yok demiş. -daha gidemedik ama ve bence olmayacak- O gün de ben teyzemgile gideceğim eve uğramadan demiş ama durak evlerinin karşısında resmen. Pek inandırıcı değil gibi.
*Bugün kantinde arkamdaydı, bir dakika falan bana bakmış. Sonra çapraz yanıma gelip yarım dakika falan da oradan bakmış, yanımda arkadaşım olduğuna aldırış etmeden.
*Göz göze geldik bayağı, hatta ben ayakkabı bağcığı bağlarken merdivenden iniyordu, yanıma gelene kadar bakmış.
*Geçen de arkadaşıyla bankta oturuyordu, ben de ekmek aldım, biraz görünmedim. Arkadaşıyla aynı apartmandayım -bilmiyordur bence bunu zaten seviyorsa ona söylememiştir diye düşünüyorum- bizim oralardan çıktı, bence beni gördü ama hiç yüzüme bakmadı.
*Sınav olacaktık, benim olduğum sınıfta boş yerler mi ne vardı, gelmedi benim olduğum sınıfa.
*Bizi sınıfımızdan bir erkek ıslatıyordu, gözü bizim orada sırıtıyordu. Yürürken az uzaklaşınca döndürdü arkadaşını. Kaçıyor benden ama çok fazla nazlı resmen usandım ve kız olan benim?
Sizce benden hoşlanıyor mu? Kızlarla çok nadiren konuşan biri ve etütte sadece benim arkadaşım ve kendi sınıfından bir kızla konuşmuş. Burcu yengeç ve bu yıl mezunuz. Söyler mi? Lütfen yardım der misiniz, çok ihtiyacım var?
  • Seviyor
    A seç
  • Sevmiyor
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
6gün
Ankette yaptıklarınızı nedenleriyle beraber yazar mısınız?

0|0
01

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

01
  • Hoşlanıyor senden

0|0
    0|0
    • 5gün

Yardımınız için teşekkür ederim ama bana ego tatmini gibi geliyor.

• 5gün

Peki, teşekkür ederim.

• 5gün

Rica ederim

Benzer Benceler

Yükleniyor...