Üniversite Or Lise dostluğu?

Sizce universitedeki arkadaşlıklar mı daha kalıcı ve ıçten yoksa lisedeki arkadaşlıklar mı?
  • Üniveriste
    A seç
  • Lise
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
210

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

210
  • Arkadaşlık/dostluk kavramlarına pek inandığımı söyleyemem, olsa olsa bir yerde çıkar devreye giriyor.

0|0
    0|0
    • 6gün

Orası öylede eskiden gerçekten dostluklar vardı zaman ilerledikçe herşeyin değiştiği gibi insanların dostluk anlayışı da değişiyor elbet

• 6gün

Doğru, insanların değişken karakteriyle uğraşmaktansa selam verir geçerim daha iyi.

• Ben hiçbiriyle iyi değilim ilkokul arkadaşlarımla ise hala arkadaşız aktif olarak

0|0
    0|0
  • Or yazınca ne oldu yani arşa falan mı ulaştın ne olur yqni "veya" yazsan

0|0
    0|0
  • lise ama bellide olmuyor karsındaki kişiye baglı bazen unideki biriylede daha fazla samimi olabilirsin

0|0
    0|0
  • İnsan var karakterli olduktan sonra dostluklar hiçbir zaman bitmez

0|0
    0|0
    • 6gün

Malesef öyle kardeşim diyosun adam yılan çıkıyor

• 6gün

Allah izin verirse inşallah 1 sene sonra

• 6gün

İnşallah hayırlısı olur senin için

• Hiçbiri benim gerçek arkadaşım olmadı yapmacık arkadaşlıklar şimdi ise hiç arkadaşım yok

0|0
    0|0
    • 6gün

Hiç arkadaşının olmaması hayatını etkilemiyor mu mesela ben arkadaşsız yapamayan bir insanım arkadaş olmazsa olmazım

• 6gün

Bende öyle değil ben iletişim kurmaya çalıştıkça istemiyorlar bu günlerde kimin arkadaşım olup olmadığını gördüm hiçbiri arkadaşım değilmiş yeni arkadaşlar edinmek istiyorum ancak güvenim kalmadı kimseye

• 6gün

Aynen aynen

• Lise tabiki. Unidekiler full çikarci

1|0
    0|0
  • Üniversite

1|0
    0|0
  • Lise tabiiki

0|0
    0|0
  • Hiçbiri , alayı boş beleş mkkkk

0|0
    0|0
  • Arkadaşa göre değişir herşey

0|0
    0|0
    • 6gün

Aslında aynen insandan insana fark var karşına yeri geliyor insan dışı bir varlık bile oluyor

• Lise hayatın en güzel günleridir.

0|0
    0|0
    • 6gün

Benim 3 sene boyunca en güzel günlerimin geçtiği gitmek için can attığım yerdi şimdi ise cehennem e dönüşen bir yer oldu orayı güzelleştiren insanları kaybedince böyle oluyor

• 6gün

Evet haklısın.

Benzer Benceler

Yükleniyor...