Eski sevgilisinin düğününü gelinlikle basarak “Geri dön” diye yalvaran Çinli kadın. Sence bu hikayede en çok üzülen kim?

Merhabalar
Eski sevgilisinin düğününü gelinlikle basarak “Geri dön” diye yalvaran Çinli kadın. Sence bu hikayede en çok üzülen kim?
Soruma konu olay son derece trajik. Hatta bir dram.

Aşk her şeyin güzel olacağını umut etmek olabilir. Ancak çoğu zaman canımızı hiçbir şeyin acıtmadığı kadar acıtıp, “asla” dediğimiz birçok şeyi yapmamıza neden oluyor. Hatta bazen ilişkimiz öyle bir noktaya evriliyor ki “Biz buraya nasıl geldik?” diye düşünürken buluyoruz kendimizi. İşte Çinli bir genç kadının tam olarak “Ben bu hale nasıl geldim?” diye düşündüğü anı göreceğiniz bir haberimiz var. Olayın diğer kahramanı damat ve her şeyden bihaber gelin ise dramatik sahnenin yan rolleri…

Çinli bir genç kadının kendine tam olarak bu soruyu sorması gereken bir anı sosyal medyaya düştü. Genç kadın eski sevgilisinin düğününü bastı
Üzerinde bir gelinlikle tam gelinle damat birbirlerini öpecekken içeri girip eski sevgilisinin yakasına yapıştı. Tek amacı ona geri dönmesini, bu düğünden vazgeçmesini sağlamaktı.

Ancak işler oldukça tuhaflaştı. Genç kadın eski sevgilisine yalvarırken eski sevgilisi onu itiyor ve gitmesini söylüyordu. Diğer yandan elbette müstakbel eşini teselli etmeye çalışıyordu

Genç kadın bu durumu da sindiremeyip son bir kez damadın ceketine yapışsa da müstakbel gelinin son kozunu oynayıp salonu terk etmesiyle bu çabası da boşa çıktı
Hayatının aşkı, eski sevgilisi müstakbel gelinin peşinden giderken genç kadın salonun ortasında, yere çökmüş bir şekilde gelinliğiyle kalakaldı.
Bu videoda her şey daha net ortada. Çok hüzünlü..

Hikayenin 3 kahramanı açısından da oldukça hüzünlü olan bu görüntüler günlerdir sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

Sizce kim haklı?

( İlk yorum benden olsun. Şahsen en çok eski sevgiliye üzüldüm. Gururunu ayaklar altına alacak kadar bu davranışa cesaret etmesi etkileyici. )
  • Eski Sevgili
    A seç
  • Eş adayı kadın
    B seç
  • Damat
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
89

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

89
  • Haha gerçek mi bu ya 😂

1|0
    0|0
  • Eş olacak gelin düğünü mahv oldu

1|0
    0|0
  • Yalvarmak aciz insanların bir eylemidir. Damat seçimini yapmış ise gurursuzlașip peşinden gitmek hicbir insana yakışır pozisyon değil. Burda damat da müstakbel eşi de kendilerince olması gereken davranışı sergilemiş onlar da o duruma gelmek istememiştir. Ama burdaki bütün görev eski sevgiliye düşüyordu o gorevi de yanlış yerde yanlış zamanda yanlış sekilde kullanmış

1|0
    0|0
  • Eş adayı kadın haklı. Yerine olsam geçmişin acılarını süpürmeden yola çıkan bu adamı reddederdim. Diğer kıza yapılan vaatler ne kadar inandırıcı imiş ki kadın gelinlik giyecek ve düğüne gelecek kadar sevildiğine inanmış.

1|0
    0|0
  • Bu hikayede en çok ben üzüldüm , 3 dakika vaktimi aldınız sayın hanımefendi :D

1|0
    0|0
  • yeni gelin gerdek gecesı kocayı bır yumrukla duvara yapıştırmadıysa bende tatar değilim :D kollar iyi.

0|0
    0|0
  • Insanlar simdi bu kadina bakip guluyorlar ama bu kadini bu hale su adam getirmis yazik yani

1|0
    0|0
  • Eski sevgili kesinlike çok üzüldüm ya aşk böyle bir şey işte gurur falan dinlemiyorsun

1|0
    0|0
  • Eş adayına zor olmuştur. hayin dağmat.

2|4
    0|0
  • kesin adam zengin

1|0
    0|0
  • Eş adayı kadın 😐😑😔

1|1
    0|0
  • Sonradan gelen gelin daha üzgün

1|0
    0|0
  • yaaa yazık be