Yanlış bir ilişkiden çıkamadığın oldu mu?

Sevgilisinden, sevdiğinden ve hatta işinden ayrılmayanlarla dolu her yer. Hepimiz ayrılamadığımız bir hikayede buluyoruz kendimizi bir dönem. Bazen üst üste. İşte size içinde kalmak istemediğiniz bir ilişkiden ayrılmanın yolu! Abone Ol ▪ https://bit.ly/2r6i7sd

3|2
2523

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2523
  • Olmadı

0|0
    0|0
  • Kurtuluşum kolay oluyor.

0|0
    0|0
  • Oldu ama sonunda başardım pişman da değilim şu an daha çok mutluyum hayatımdaki kişiyle. Ama işimden kesinlikle ayrılamıyorum bırakmıyorlar çıkmak isteyince kafa iznine çıkarıyor sonra geri çagırıyorlar

1|0
    0|0
  • Evt olmuştu. Yani çok zor ya Allah kimseye yaşatmasın bu durumu haklı olupta ezdirmek en çok da bu üzüyor.

0|0
    0|0
  • Hayatıma kimseyi almadığım için üstesinden gelmediğim hiç bir şey olmadı.. kimseyi tanımadan güvenmemek gerek.. zira her ihanet sevgi ile başlar.. derdi sevdiğim biri..

0|0
    0|0
  • Bir iliskinin yanlış olduğunu hissettiğim an bitiririm bitiririm de. Ne kadar sevmis olursam olayim

0|0
    0|0
  • oldu ama bir şekilde çıktım, cesaretimi toplayıp konuşmam gerekti

0|0
    0|0
  • Ayırlıyorum ayrılıyorum da kızlar bırakmıyor, arayıp duruyor, mesaj üstüne mesaj. İyice sıtkım sıyrılana kadar devam ediyor bu durum

0|0
    0|0
  • Ben ayrılmayı değil çabalayip ilişkiyi kurtarma taraftarıyım . Ama eğer olmuyorsa da zorlamaya gerek yok tabi.

1|0
    0|0
  • Kadınlarda bu oran daha fazladır kadınlar genel olarak duymak istediklerine inanırlar erkek bir ilişkiye devam ediyorsa bir çıkarı muhakkak vardır

2|0
    0|0
  • İlişkinin yanlışı olmaz. Yasak ve Çarpık olanın dan ise kasıt, olmaz olsun öyle bir ilişki. Mide meselsi birazda tabiiki.

0|0
    0|0
  • Oldu ilk başta cidden konuşsam mı bilemedim ama sonra kendimi üzdüğümü anladım ve ayrıldım, ayrılırken mantıklı konuşarak kalbini kırmadım arkdaş kalalım dedim

0|0
    0|0
  • Öyle bir ilişkiye girmeyeceğim için çıkmama da gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • Heyecan olsun diye batağın ortasına atlayanların dramlarına da çok üzülüyorum gerçekten (!) 💃😀🎵🎶

0|0
    0|0
  • Tam ihtiyacim oldugunda karsima bu videonun cikmasi peki.. Sagol valla 😀

0|1
    0|0
  • Olmaz mı çok sabır ettim. Ancak sabır taşı çatlayınca insan ne kadar çok severse sevsin gözü görmüyor

0|0
    0|0
  • Tek basima cikamadim arkadaslar yardim ettide kurtuldum

0|0
    0|0
  • valla ben genelde her doğru ilişkinin sonra yanlışa döndüğünü düşünenlerdenim. belki de tekim.

1|0
    0|0
    • 5gün

Tek değilsin

• 2gün

@Tıbbiyelidr neden hayal kırıklığı olsun ki? Ben öyle düşünmüyorum. Sonuçta yaşanan güzel şeyler de kardır. İnsnlar ne konuda tatminkarsızlar?

• 2gün

Hayal kırıklığı olmuyor tabiki yaşanan onca güzel anılar olmuş oluyor ama her ilişkide ciddi sorunlar oluyor malesef. Insaniz yapımız gereği sorunlar çıkıyor. Ama işte insan karşısındakine emek verince onca şey yaşayınca katlanıyor bazı şeylere, insanlar tatminkarsiz çünkü eşin bile en iyisini ister oldular. Yok orası böyle olsun yok şurası söyle olsun sanki sipariş veriyorlar yani olduğu gibi kabullenemiyor herkes sonra başlasın ayrılıklar

• Ne biçim olmuş ya KizlarSoruyor 2012 yi geri istiyoruz. Saçma sapan youtube kanalları reklamlar vs

0|0
    0|0
  • Oldu

0|0
    0|0
  • Kendileri ayrıldıkları için pek de zorlanmadım😬

0|1
    0|0
  • Oldu önceden.

0|0
    0|0
  • Oldu bir zamanlar.

0|0
    0|0
  • olmadı yanlış olan her şeyi sildim

0|0
    0|0
  • Olmadi çıkmak isteyince çıkarım yani.

0|0
    0|0
  • bir giremedik 🙄

0|0
    0|0
  • Yok ayrıldım direk

0|0
    0|0
  • Şu an hala cikamiyorum

1|1
    0|0
  • Benim...

0|0
    0|0
  • Olmadı

0|0
    0|0
  • Hepsinden oldu?

0|0
    0|0
  • Oldu maalesef 3 yıl sürdü zar zor

0|0
    0|0
  • Berbat bir durum her ikisi de!

0|0
    0|0
  • Oldu...

0|0
    0|0
  • Olmuyorsa biter ceker gidersin

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı

0|1
    0|0
  • oldu, şu an.

0|0
    0|0
  • hayır olmadı

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi 🏳️‍🌈

0|0
    0|0
  • Oldu bir zamanlar.

0|0
    0|0
  • Olmadı ama bazen gitmek gerekir

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0
  • Malesef şu an o durum içerisindeyim

0|0
    0|0
  • Tamda öyle bir durumun icindeyim olmuyor ve kendimi cok kötü hissediyorum nasil olcak ne yapicam hic bilmiyorum o beni terk etsin istiyorum ama evlilik düsünüyor 😔 dua etmekten baska carem yok gibi..

0|0
    0|0
    • 5gün

Karşına al konuş eski sevgilim bırakmadı bırakmadı en sonunda öyle birgünde bıraktıki çok kötü oldum ah alırsın haberin olsun

• Olmadı

0|0
    0|0
  • 8 senedir cikamadigim bir iliski var. Hic birsey kalmadi icimde ne sevgi ne umut ne baska birsey. Herseyi denedim neden bu iliskiyi istemedigimi bile bilmiyor ama nalet olsun cikamiyorum abi. Olmuyor herseyi denedim olmuyor. Cok mutsuzum cok yalnizim kendimi cok cirkin hissediyorum. Yok olmuyor gidemiyorum. Yav insan artik dua etmeye baslar mi beni terk etsin diye? Ediyorum. Bu arada bu hastalik konusu cok dogru. Onun yüzünden sagligimida kayip ettim herseyimi kayip ettim.

0|0
    0|0
  • Evet şu an yanlış bir ilişkideyim ama çıkamıyorum ne yaptıysam çıkamıyorum kendimi onun yanında buluyorum hep Allah yardımcım olsun 🙇😔

0|1
    0|0
    • 5gün

Kafanda bitirdikten sonra gerisi kolay. Demek ki onu yapamıyorsun

• 5gün

Teşekkür ederim yorum için

• 5gün

Rica ederim

• Guzel bir konuya deginmissiniz. Gercekten bazen yanlis birseyler oldugunu hissettigi halde o iliskiyi cok sevdigi icin bitiremiyor insan..
    Ama isteklerinin eksik ya da bos birakilmasi, bir sure gectikten sonra boşluk ve hayal kırıklığı yaratiyor. Kendini ya yetersiz ya da begenilmeyen ya da karsi tarafi memnun edemeyecek ozellikler olduğuna inandiriyor insan. Oysa durum bu kadar basit değil. Karsilikli beklentiler acikca soylenmeli, ve iki tarafta bunda acik ve samimi olmali. Yalanlar soyleyerek, cok sevdigini soyleyerek ya da ciddi düşündüğünü, diger tarafi kandirmak yapilabilecek en asagilik davranış..
    Videoyu ve anlatiminizi cok beğendim!!!

1|2
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...