Kadınlar mı evlilikten daha çok korkar, erkekler mi?

Evlenmeyi düşünmeyen erkek/kadın çapkın mıdır?
Kadınlar mı evlilikten daha çok korkar, erkekler mi?
#beyazorkidem😘

3|20
78113

En İyi Erkek Görüşleri

• Bir erkek olarak henüz evleneceğim kadını bulamadım. Ancak şu an bile yavaş yavaş evliliğin yaklaştığını düşündüğümde sahip olacağım sorumlulukları düşünüyor ve ister istemez bu konu üstüne düşünüyorum.
    Ancak elbette empati kurduğumuzda kadınlarında benzer konuda düşündüğünü anlamak zor değil. Bunlara ek eğer daha önce deneyim yaşanmadıysa ilk gece korkusu ise bana göre evliliğin başlangıcı için en korkulan şey.

1|0
    0|0
  • Hayattan ve yasam paylasmaktan kim korkar ise onlar evlilikten korkar.. Bu da aile icindeki yetisme ve ornekler sonucunda olusan evlilik karsitligidir.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Erkekler daha çok korkar çünkü evlilik kolay değildir dolayısıyla bir erkek için evlilik hayli zor olur. Mesela erkek maddi tarafını da çok düşünür ve bir evlilik hayli masraf gerektirir dolayısıyla erkek bu konularda sorumluluk sahibi olacağı için tabi ki daha çok korkar

1|1
    0|0
  • Erkekler daha cok çekiniyor evlilik ve sorumluluklarindan

1|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

76111
  • Erkekler daha çok korkar, sorumlulukları var özgürlüklerinin kısıtlanması var, var da var...

2|1
    0|0
  • Erkekler sorumluluk almak istemediğinden daha çok korkar. :D

1|0
    0|0
  • Erkekler biraz sorumluluktan kaçıyor olabilir.

2|1
    0|0
  • Erkekler net !

2|1
    0|0
  • Korkunun ecele faydası yok

1|0
    0|0
  • Korkmuyorum ama hiç düşünmüyorum.

1|2
    0|0
  • Korkan evlenemez :D
    Herkes korkuyor

1|0
    0|0
  • Erkekler.

2|0
    0|0
  • Erkekler korkar.

1|1
    0|0
  • Erkekler

1|1
    0|0
  • Bu zamanda herkes korkar oldu.

1|0
    0|0
  • Kadınlar korkar

1|0
    0|0
  • Erkekler

1|0
    0|0
  • Kadınlar 35ine kadar kötü çocuklarla yiyişip cum-bucketa dönüşüyor bu devirde sonra heryanları sarkıp kötü çocuklar bunları kucaklarından indirince delikli nane hallerini iyi aile kızı pozlarına sokup zarları marları diktirip efendi ve saftirik adama yamanmaca... kadınların evlilikten korkmak için sebebi yok ki tabi ki erkekler korkar. Korksunlar zaten. Korkmayan enayidir!

1|0
    0|0
  • Korkun bence. Hem kadın hem erkek korkmalı...
    Acele etmeyin. Dönemiyeceğiniz bir belirsizlige asla imza atmayın.
    Emin olun önce. Hem ruh uyumu hem de ten uyumu var mı ne kadar var eminmisin iyi inceleyip net karar verin.
    Elbise alırken kabinde denemiyormuyuz?
    Araba alırken test sürüşü yapmıyormuyuz?
    Sanırım şimdi anladıniz... Herkese mutluluklar efendim... 🍁🍀🌹🌺🌸🌷

2|0
    1|0
    • Görüşümü beğenen kızlar teşekkürler lütfen 😎
      İkinize de... 😉

• Etrafindaki evliliklerin gidişatını gorup bu kurumun guvenilir olmadığına da kanaat getirmis olabilir evlenmek istemeyen kişi. İlla çapkinliktan diyemeyiz. Cinsiyeti de yoktur diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler daha çok korkar çünkü özgürlüğünün kısıtlanacağından, çapkınlık yapamayacağından ve sorumluluktan korkarlar. Kadın ise korksada sevgi söz konusu olunca bu korkularını yener, kumar gibi bir nevi cesaret işi.

1|0
    0|0
  • Erkekler Korkar :D Kadınlar Evlenmek İçin Can Atar Cünkü Arkdaşlarının Hepsi Evlenmiştir O Kalmıştır :D

1|0
    0|0
  • Erkekler çünkü geçim kaygısı var ama kadında yok çünkü koca parası yemek var. Ha kendisi çalışan kadın bile olsa eve katkı sağlamaz çünkü erkeğin işidir eve bakmak. Öyle olunca erkek korkar tabi, tüm ekonomik yük onda

1|0
    0|0
  • Sorumluluk almak istemez. Istedigi zaman cekio gitmek ister. umursamaz hicbirseyi gecelik iliskilere yonelir. doyumsuzdur capkindir. Kendimden biliyorum. Cok iyi egitimli kizlarda cikti karsima iliski ciddiye binince kacarim.

1|0
    0|0
  • Ben fazlasıyla korkuyorum başkasının sorumluluğunu almak, rutin bir hayat vs.

1|0
    0|0
  • Ben korkuyorum yemin ederim, cok tirsiyorum hem de.

1|0
    0|0
  • Çapkınlık la alakası yok. Tramvatik bir durum olabilir. Yara olabilir. Kendini koruma içgüdüsü olabilir. Hazır hissetmeme başı çeker.

1|0
    0|0
  • Erkekler korkar. Ama evlenmeyi düşünmeyen kadın da erkekte olsa çapkın olduğu anlamına gelmez. Çapkın olmasıyla beraber başka sebepler de olabilir.

1|0
    0|0
  • Erkekler daha çok korkar çünkü şimdiki bayanlar kocalarını bankamatik olarak görüyor 2 saatlik hava atmak için kocasının bir haftalık kazancını çarçur edenler var.

1|0
    0|0
  • Kadınlar daha çok korkar çünkü bir zaman sonra eşleriyle aralarındaki bağın basitleşip yok olacağından korkarlar

1|0
    0|0
  • karakterini kişiliğini oturturamamış erkekler korkar evlilikten daha çok korkar kadınlar için bir aorun olmaz genelde

1|0
    0|0
  • Bosanacaginiz zaman sizi aldatan esinize omur boyunca her ay maasinizin yarisini verecek olsaydiniz sizde korkardiniz :)))

1|1
    0|0
  • Evlilikten korkan çapkın demek yanlıştır. Korkular çeşitlidir ve bu kişiden kişiye değişir.

2|0
    0|0
  • Boşanan insanlar arttıkça herkes korkuyor Artık evlilikler resmi seks ve çocuk yapalım sonra boşanırız tadında olmaya basladı Evlilik 40 tan sonra biri beni alırsa yaparım 😂😂

1|0
    0|0
  • Evliliğin rio karnavalı gibi olmadığını bilen her akıllı insan zaten evlenmek istemez. Bu korku değil akıllılıkdır.

1|0
    0|0
  • Erkekler korkar bir çok sebeb var ama evlenmeyi düşünmemek çapkınlıkla alakalı olmayabilir.

1|0
    0|0
  • Kadınlarda yaratılıştan annelik hissiyatı var. O sebeple çoğu kadın evlenmek ister.

1|0
    0|0
  • Toplum erkeğe daha ağır bir rol biçtiği için erkekler daha çok korkar. Tabi gerçekte durum böyle değil. Evlilikte kadının rolü daha büyüktür.

1|0
    0|0
  • Aslında ikiside korkmaz ama erkekler özgürlüğü kisitlancak diye korkarlar

1|0
    0|0
  • Net erkekler hele bu ayrılık vs olsa hayatın bitiyor.

1|0
    0|0
  • Görsel, soruya cuk oturmus 😄 evet bence çapkındır bağlanma problemi vardır

1|0
    0|1
  • Kişiye göre değişir ciddi düşünmeyen sorumluluk sahibi alamayan herkes korkar bence ama bir tık önde olan erkekler sanırım

1|0
    0|0
  • Günümüzde bin değil milyon kez düşünmek gerek.
    Ve elbette kalbinin sesini, sonra da mantığını dinlemeli her iki taraf da. 😃

1|0
    0|0
  • Erkekler daha korkar ve evlenmeyi düşünmeyen her birey çapkın değildir kişiden kişiye değişir

1|0
    0|0
  • cinsiyetin önemi yok evlilik sorumluluk sahibiinsanların işidir. sorumlulktan korkan insan evlilikten de korkar

1|0
    0|0
  • Korku değil, çapkınla da alakası yok. Tamamen tercih..

1|1
    0|0
  • Erkekler daha zor karar alırlar Kadınların yaradılışı daha müsait...

1|0
    0|0
  • kadınlar sahıplenmek ıstedıklerı ıcın evlılıktern korkmazlar erkekler sorumluluktan ve bır cok sdeyden mahrum kalacakları ıcın korkarlar

1|0
    0|0
  • ıkı tarafta korkak ama kadının korktugu gerdek gecesıdır :D erkegın korkusu sorumluluk ozgurlugun gıtmesıdır

1|0
    0|0
  • Erkek evlilik sonrasından kadın da ilk geceden korkar

1|0
    0|0
  • Çapkın insan yoktur bence iradesi zayıf vardır. Ya da güçlü :)

1|0
    0|0
  • Evlilikten korkan bayan görmedim aksine elinde olsa koşa koşa nikah masasına gidecekler erkekler korkar tabi

1|0
    0|0
  • Erkekler çünkü sorumluluk almaktan korkarlar ve özgürlüklerinin kısıtlandığını düşünürler

1|0
    0|0
  • Tabiki erkekler. Çalışıp para getirmek zor geliyor onlara. Anca yiyip içip s. çacaklar

1|0
    0|2
Daha Fazla
137

Benzer Benceler

Yükleniyor...