Evlenmek istediği halde nasip kısmet bulmayan var mı?

Eş adayı bulamayan var mı?
Öp beni Ertan 😀
Öp beni Ertan 😀
Güncellemeler:
Nette sıkıntı var giremiyorum 😀Geleceğim deniyorum telefon donuyor
Bundan sonra yoruma dönüş yapmayana engel atıyorum!

2|2
1523

En İyi Erkek Görüşleri

• Evlenmek içinde para lazım şimdi kızlar sonuçta ayrı eve çıkmak istiyor eve çıktın diyelim evde eşya ister daha bir sürü şey var saymadığım hele bazı kızlar var adamı iflas ettirir alışverişi çok seviyorlar mesela kapitalizm’in büyülü havasından dolayı gözleri kör oluyor bana ev ekonomisini iyi bilen kadında lazım yuvayı dişi kuş yapar kadın var adamı vezir eder kadın var adamı rezil eder !!!

0|1
    0|0
    • Evet para lazım. Ben de maddi imkan bekliyorum. Ayrı ev istemek hakları. Eşya da gerekli. Haklısın bazıları var para göz ama herkes herkes değildir herkes herkese benzese de. Alışverişi bende severim. Katılıyorum son dediğine

• Evet herkes aynı değil ama sonuçta yaşadığın yere göre bazı şeyler belirlidir mesela İstanbul’u geziyordum her yerde farklı bir hava var mesela Galata Kulesine gittim etrafı resmen bira kokuyor daha sonra Taksim’e gittim vur patlasın çal oynasın böyle bir cümbüş ben görmedim bir adam kadını sırtladı götürdü resmen nereye geldim ben dedim 😀

• İstanbul çok pis ve kirli bende doğma büyüme İstanbul'da yaşıyorum hayırlısı

• Tutuldugum, ruyalarimda gordugum, kaderim olduguna inandigim, karsilik bulamadigim isteklerimin olmamasi nedeniyle kopmak istedigim ama bir turlu kopamadigim, sevdigim fakat aylardir adini dahi ogrenemedigim, tanimak/tanismak istedigim biri var bu site de :))

0|1
    0|0
    • Abi sevindim severim seni güzel insansın vesselam fakat abi hiç kimse vazgeçilmez değildir hiç kimse senden daha değerli değildir

• Amin Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah :)

• Amin inşaAllah abim 😊

En İyi Kız Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1321
Yükleniyor...