Haklı mı kızmakta? Hata yaptım ama aynısını o da yaptı? Ağır konuşmamış mı baya?

Eski sevgilim benimle bir şeyler yaşamak istediğini söylemişti. Üstelik kabul edeyim diye birilerini örnek vermişti onlarda yaptı falan diye. Bu örnek verdiği kişilerden kız benim arkadaşım erkek onun. Kızla baya yakınız. Ben inanmadım beklemediğim insanlardı. Asla kimseye söyleme bunu dedi. Bir gün çok fazlasıyla olay oldu o kızla tartıştık. Bana yalan yanlış şeyler söyledi. Bende laf arasında sende şunları yapmışsın sevgilinle dedim. Kız inkar etti. Neyse o kızla küstük 1 hafta önce. Eski sevgilimin kulağına gitti bu laf. Tam barışma aşamasındaydık. Sana asla söyleme dediğim bir şeyi nasıl söylersin dedi. Kızın sevgilisi eski sevgilimin 4 yıllık arkadaşıydı. Eski sevgilime küsmüş çocuk nasıl anlatırsın özelimizi kız arkadaşına diye. Barışıyormuşda. Eski sevgilim çok ağır şeyler yazdı bana. İşte sen kimsinki senin yüzünden kaç yıllık arkadaşımı kaybettim falan dedi. O dosttan öteydi falan dedi. Ha bu arada eski sevgilim bizim özelimizi de o çocuğa anlatmış. Kendisi de aynı hatayı yapmış hemde çok daha beterini. Çok mu haklı kızmakta?
Haklı mı kızmakta? Hata yaptım ama aynısını o da yaptı? Ağır konuşmamış mı baya?
3
0
Görüşünü yaz