Ailem sevdiğimi istemiyor?

20 yaşındayım 2 senelik bir ilişkim var sevgilim 24 yaşında. Sevgilim üniversite mezunu müzede memur. Bende çocuk gelişimi okuyorum seneye mezun olacağım. Sevgilimin babası gazi. Sevgilim 17 aylıkken ölmüş. Annesi 19 yaşında dul kalmış hiç evlenmeden çocuğuna bakmış. Sevgilimle birinci yılımız yakın ailem sevgilimi öğrendi. Ve istemediler. Sebebi de mesleği yokmuş mezhepler farkliymis annesi dulmus falan. Mesleği var mezhepler aynı sadece annesinin dul olduğu doğru. Ama o da namusuyla parasını kazanıyor. Arabasi evi herşeyi var ama istemiyorlar. Ayrıl dediklerinde ben sevgilimi hemen bıraktım. Sevgilimin ailesi dedesi falan aradı beni ikna ederiz gerekirse dedi istemiyorum aileme karşı çıkamam dedim. Sonra dayanamadım 1 ay sonra falan barıştık. Şimdi 2 sene oldu 6 aydır bizi ayrı saniyolar. Ailemi nasıl ikna edeceğim bilmiyorum. Yardım edin :(

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• Ailen kusura bakma ama çok bomboş düşünüyorlar sen de doktor değilsin yani anlamam ki şu para merakını olmuyorsa da çocuğu bırak alışmayın çok birbirinize

0|0
    0|0
    • Bırakmam ben ilk kez böyle değer gördüm ilk kez kendimden önce başkasıni düşündüm bırakmam yani

En İyi Erkek Görüşü

• dul diye mi istemiyorlar zihniyetini s*keyim senin ailenin

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

23
  • Senin ailen ikna olmaz olsa da sıkıntılı olursunuz. Mesleği var neden küçümsemişler? Mezhep önemli bir olay herşeyden önce ben iki tarafı da anlıyorum ama senin ailenle işin zor. Okulu bitir kaç bence

0|0
    0|0
  • sevdiğini ben de istemiyorum ayrıl o çocuktan

0|0
    0|0
  • annesi dul olsa ne olcak la, senin ailen sorunlu, aman aman uzak olsunlar

0|0
    0|0
    • Biraz sığ düşünüyorlar ikna etmeye çalışacağım olmazlarsa da kendileri bilir

• Ailenin bok yemesi kusura bakmada. Kaçarım ya da ömür boyu evlenmem de bana bulacağınız adamada başkasını seviyorum dicem de. Gözlerini korkut

1|0
    0|0
    • Şu an ayrıyız sanıyorlar nasıl yapacağım bilmiyorum

• Eğer evlenecekseniz biran önce söyle

• Ya içine birşey sokmak istesemem ama aile istemiyorsa zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...