Yaşanan ayrılıklarda; kadınlar mı, erkekler mi daha dirençli?

Yoksa seven her ikisinide zormu olmalı!!😌Yaşanan ayrılıklarda; kadınlar mı, erkekler mi daha dirençli?

2|10
2448

En İyi Erkek Görüşleri

• Kadınlar daha çok sarsılır bundan sonrası bir ilişki de birine güvenmesi zaman alır ve hayatı tekrar tekrar onlar için sıfırdan başlamak zor kadınlar naziktir narindir onlar bize bir emanettir yalan mı? 🤔

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Bence bu kişinin karakteriyle ve gerçekten sevip sevmediğiyle alakalı. Hangi taraf aşırı sevdiyse o taraf zorlanır.

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2246
  • kadınların aşk acısı göstermelik iki üç gün ağlarlar yas Madem salya sümük Ondan sonra bir gün hiçbir şey olmamış gibi Yollarına devam ederler. Ama gerçekten seven bir erkek içi kan ağlar ama dışarıya belli etmez kendi içinde yaşar her şeyi bu şekilde olunca kendini toparlaması daha uzun sürer

1|1
    0|0
    • Beyler biz de sizin için aynı bunları düşünüyoruz ortada bir yanlış anlaşılma var

• @_BeBeRuhii_ Müslüm babanın dediği gibi Herkesin acısı sevgisi kadar. Hangimiz Sevmedik Çılgınlar Gibi. Neyse fazla Kafaya takmayın bir süre sonra kendiliğinden yok olup gidiyor

• Bak illa bir yerden adi cikiyor karsima muslum baba dedin onun adida muslumdu sirf onu hatirlamamak icin muslum gurses dinlemeyi biraktim

• Ben hiç ayrıldıktan sonra intihar eden kadın görmedim. Ama çok erkek var. Demek ki kadınlar daha dirençli bu konuda.

1|1
    0|0
    • Bende geçende haberde Küçükçekmece de apart günlük eve bir kaç günlük tanıdığı biriyle giden 18 yaşındaki kızın 14 duncu kattan atlayarak intihar ettiğini gördüm

• Karakter meselesi Hiç kimse vazgeçilmez değildir gidenlerin canı cehenneme

2|0
    0|0
  • yani.. seviyorsan ve bitiyorsa
    dirençli olmalısın
    kadın erkek fark etmez

1|0
    0|0
  • Seven insan daha dirençli oluyor.

1|0
    0|0
  • Kadınlar.

1|0
    0|0
  • Erkekler daha dirençli gibi görünür ama çökme durumları olur içlerinde yaşarlar. Kadınlar dertleşirler arkadaşları yanlarında olur vesaire. Ama erkekler kimseye de açamazlar kendilerini ve daha sancılı bir süreç geçirirler dışarıya oynarlar hiçbirşey olmamış gibi. Keyifli geceler.

1|1
    0|0
  • Tabii ki kadınlar. Destan yazılır. Annem bizi tek başına büyüttü. Zor zamandı ama dayandı sonra torunları da büyüttü.
    Kadınlar paramparça tek başına kalmıyor yanında çocuklar da kalıyor onların yanında kendini tutmak zorunda çalışmak zorunda. Çok zor. Evde tertemiz olmalı yemek olmalı çalışmalı ve çocuklara sürekli ilgili olmalı.
    Erkek kısmı çocuklarla kalsa ya evd3 ahır olur ya içkiye başlar ya çalışır okulda olup biteni bilmez yapamıyorlar onlar

1|0
    0|0
  • Cinsiyet meselesi değil bu kesinlikle, ortadaki olayların büyüklüğüne göre de değişir yalan aldatma ya da şerefsizlik söz konusu ise karakterli biri asla geri adım atmaz ve bu nedenlere de öyle bir tutunur ki içinde ne varsa söker atar

1|0
    0|0
  • Erkek derbeder oluyor saçını kazıtıyor kendini içkiye veriyor iken Kadınlar çikolata filan yiyip geçiştiriyor :D

1|0
    0|0
  • Seven için direnmek zor olsa gerek, kız-erkek fark etmiyor yani...

1|0
    0|0
  • gidenler direnclıdır cunku secım yapmıştr kalana koyar ayrılık.. cunku caresızdır.. yani gıden aslında sevgı katılıdır!

1|0
    0|0
  • Ne erkek ne kadın göstermelik bisey yapar kimsenin icin de kopan fırtınayı kimse bilemez yalnız kalınca ikiside aynı zorluğu çeker ama insan icin de ikisi de dirençli

1|0
    0|0
  • Ayrılık kararı alan dirençli olur. Geride kalana silip atmak düşer. Beni ardında bırakan kişinin ardından bakmayacak kadar kendime saygım var.

1|0
    0|0
  • Erkekler ilk başta çok takmaz boşta kaldığında her insan bir zerzerlişte oluyor ama kadınlar ilk günden yıkılır sevıyorsa sonradan onlarında pek umrunda olmuyor açıkçası durum bu

1|0
    0|0
  • Bu direnç meselesi daha çok kişinin duygusal yapısıyla ilgilidir bence.

1|0
    0|0
  • Hisler, karakter ve mizaçla alakalı değişkenlik gösteriyor

1|0
    0|0
  • ayrılık pek cinsiyete bakmaz kim daha kırılgan yapıya sahipse onu çabuk yıkar yıpratır. diğeri dik durduğunu zanneder

1|0
    0|0
  • Erkekler daha dirençli Kadınlar duygusal ve hassas oldukları için direnç leri zayıf

1|0
    0|0
  • Ayrılıktan sonra kadının saçının rengi değişir, erkeğin ise yüzünü rengi değişir...

1|0
    0|0
  • Karakter meselesi, ya da ilişkide ki mental yorgunluk bunu belirler

1|0
    0|0
  • Ayrılıkta kadınlar sulugözlü erkekler daha dayanıklı

1|0
    0|0
  • Evlilige kim nokta koymayi karar verdiyse o kisi daha direnclidir

1|0
    0|0
  • Gün geçtikçe çöküyor gibiyim

1|0
    0|0
  • Ayrıldın mi doğru söyle

1|0
    0|0
  • Kadınlar daha dirençli bence.

1|1
    0|0
  • Her iki tarafta aynı beee🙄🙄

1|0
    0|0
  • Erkekler.

1|0
    0|0
  • Kadinlar daha direcli

1|0
    0|0
  • Erkekler tabiki. Biz biraz odunuz çünkü.

1|0
    0|0
  • Erkekler tabi sonradan it gibi dönmeleri dışında

2|0
    0|0
  • Ayrılığın acısııı sorulur muuu yananaa

1|1
    0|0
  • İlk zamanlar kadınlar sonradan erkekler

1|1
    0|0
  • Erkekler