Aşkı ölümsüzleştiren nedir?

Mesela ne olabilir😅
Ölümsüz aşkın formülünü arıyorum aşkoom😅
Ölümsüz aşkın formülünü arıyorum aşkoom😅
Güncellemeler:
Takipçi kontrol😅Görüş atıpta soruma gelmeyenlerin canı da oraya 😅 Çıkıyorum takipten hıh 😂

1|2
3613

En İyi Erkek Görüşleri

• buildings burn, people die, but true love lasts forever - the crow

yarı realist yarı metafizik bakarsak, dünyada başlayıp cennette (ya da cehennemde) devam eden aşk, olmadı reenkarnasyon ile sürekli yeniden yaşanan aşk olabilir.

mevcut -ve bildiğimiz- şartlarda tek makul kullanımı ise başlayıp, taraflardan biri ölüp gitse dahi diğer tarafta bitmeyen, sürekli özlemle perçinlenen aşk anlamınadadır. oluyor öyle, ben gördüm.

1|1
    0|0
  • Aşkı ölümsüzleştiren aşıkların birbirlerini hep ilk günkü gibi heyecanla sevmesi ve gördükçe ilk defa görüyor gibi davranmasıdır

0|1
    0|0
    • Çok güzel yazmışsın abiciğim katılıyorum kesinlikle kişilere bağlı yani öldürende ölümsüzleştiren de kişilerdir

En İyi Kız Görüşleri

• Her daim sevdiğine güvenmek, sadakat, sabır 1 insan sevdiğine güvenmedikçe o yolun sonu kısadır:D 2insan sadakatli olmuyorsa sonu ihanet ve ayrılıktır :D bir kavga yüzünden düşünmeden hareket edipte annesinin evine kaçıyorsa kadın :D o aşk ölümlü olur :D umarım anlatabilmişimdir :D

0|2
    0|0
  • Sevdiğine aşkla sevgiyle bakmak her zaman yüzünde o tatlı tebessüm, her zaman yanında oldugunu hissettirmesi benim düşüncem.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3411
Yükleniyor...