Çok güzel/yakışıklı olmayan biri sizi zekasıyla etkileyebilir mi?

Beğenmediğiniz karşı cins sizi zekasıyla etkileyebilir?
Çok güzel/yakışıklı olmayan biri sizi zekasıyla etkileyebilir mi?

3|0
5043

En İyi Kız Görüşleri

• Çok olmasına gerek yok zaten. Benim içimin ısınacağı bi’ tipi olsun kafii. Zeka her vakit elzemdir, ilk tercihtir, olmaması mümkün değildir.

1|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşleri

• Evet.
    Dış görünüş de bir yere kadar.
    Güzel olup aptal olacağına.
    Normal olsun aptal olmasın kafi

0|0
    0|0
  • Herkes gorunus onemli degil der fakat kulliyen yalan. Guzel ya da yakisikli degilsen hepsi hikaye

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4841
  • Evet, şu an beraber olduğum kişi aşırı yakışıklı değil ama aşırı zeki. Bir de gamzesi var tipini yediğimin, o yether bana asjk

0|0
    0|0
  • Tek başına zeka yeterli değil.

0|2
    0|0
  • Uzun süre aynı ortamda insan bulunmuyorsa kimseyi etkilediğini sanmam... Göz alışınca zeka daha ön planda oluyor. Her zaman güzellik ve yakışıklılık hayata 8 sıfır onde başlamaya yol acar. Güzel ve yakışıklılar cirkinlere göre dhaa fazla para kazanır bu belli olmuyor mu.

0|0
    0|0
  • zekasıyla değil karakteriyle etkiler.
    kıyas kriterleri zamanla neden değişti anlamadım, eskiden güzellik ile karakter karşılaştırılırdı. şimdi zeka olmuş.
    sanki işyerine eleman alıyoz anasını satim :D

0|0
    1|0
  • Zeki ile çirkinlik ya da sadıklıkla alakası yok sonra oluşturulan bu algı yüzünden güzel kıxlar yanlız kalıyor

0|0
    0|0
  • En azindan kendince sevimli ve hos bir kizsa.. az biraz kendince albenisi varsa tabii ki zekasi ve tavriyla etkileyebilir. Ama karsi cins olarak hosuma gitmeli baktigimda.. bu sart.

0|0
    0|0
  • Tabikiideee... Çekicilik bazılarının sandığı gibi tek başına tipte değil. Hatta bazen dış görünüş hiçbir işe yaramıyor. Bence

0|0
    0|0
  • Ben bu yazdığına hep imkansız gözüyle bakıyordum. Ama oluyo cidden. Böyle sadece zekasıyla değilde yoğun şekilde fark edilen bir aurası varsa savruluyosun...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle etkileyebilir. Etkinin uzun süreli devam etmesi içinse gözüme ve ruhuma da hitap etmelidir.

1|0
    0|0
  • Zekasiyla tabi ki etkileyenilir. Buna sapiosexuel mi deniyordu?

0|0
    0|0
  • Etkiler tabi herşey dış görünüş değil
    ( Misal pazardan karpuz alıyoruz disi çok güzel görünüyor eve gelince içi kabak çıkıyor ) karakteri , zekası daha önemli😊

0|0
    0|0
  • Güzellik geçicidir. Aptallık bambaska sey ama ona tahammül zor okur

0|1
    0|1
  • bence karakter pastanın keki, yakışıklılık pudingi, zeka ise süslemeleri

eğer sapyaseksüel değilsem (ki bence herkes az veya çok sapyaseksüeldir. sherlock holmes izleyipte zekasına hayran olmayan kaç kişi biliyorsunuz?) bu belirli bir noktaya kadar çekici olabilir ancak eğer ki ben daha fazlasını istemeye kalkarsam (ki insanoğlu hep daha fazlasını ister. elini verip kolunu kaptırmak diye bir söz boşuna söylenmemiş) o zaman zeka yeterli olmaz. ama bu kişi zeki olmak yerine yakışıklı olsaydı da yine daha fazlasını isteyeceğim için (herkes gibi) yakışıklılıkta yeterli olmayacaktı. sonuç olarak bir şekilde her iyi özelliği tüketiceğimi fark ettiğim için ya çok fazla ard arda iyi özelliğe sahip birini arayacağım ya da nasıl olsa ben bu özelliğide tüketirim deyip akışına bırakıcam. bende bilmiyorum. 😊

0|0
    0|0
  • Karakteri daha çok. Yoksa iq testi yapacak halimiz yok

0|0
    0|0
  • Filmleri izleyip izleyip bu düşünceye giriyorsunuz çirkine doğada yer yok herkes mükemmeliyeti ister

1|0
    0|0
  • Evet kesinlikle bu durum beni etkiler zeki olması çok önemli yakışıklı olması şart değil

0|0
    0|0
  • Bakımlı ve zekiii... allahtan başka belamızımı isticez :)

0|0
    0|0
  • Tabii ki başta hoşuma gitmesede zekiliğiyle dikkatimi çeker ve bana yakışıklı görünür

0|0
    0|0
  • Varsa zekası neden olmasın hem çirkin olup hem gerizekalıysa uzak dursun 😂

0|0
    0|0
  • Kesinlikle etkiler yakisikli ve aptal olacagina az yakisikili ama zeki olsun 👍🏾

0|0
    0|1
  • Evet olabilir.

1|1
    0|0
  • Beni etkiler konuşması bile yeter

0|0
    0|1
  • Evet

0|0
    0|1
  • Evet