Evlilik insanı mısınız? Bekarlık daha mı iyi?

Ben evliliği kendime uygun bulmuyorum yapabileceğimi sanmıyorum. 🙄

Peki siz; Evlilik İnsanı mısınız?
Evlilik bana göre değil!
Evlilik bana göre değil!

1|1
5255

En İyi Erkek Görüşleri

• Hali hazırda bekarım ama evlilik gibi zor ve mesakatli ama bir o kadar kendi içinde güzel ve anlamlı, dogru insan bulunduğu takdirde mutlu olabileceğim bir kuruma karşı hazırım. Önemli olan kişinin bu surecte sorumluluklarını ve üstüne düşen görevleri iyi bilmesi ve uygulamasi. Erkeğin olgunlaştıran en güzel evredir bu.

3|0
    0|0
  • sevdigin kadın ilesin neresi kotu duzenin var hayatı paylaştıgın birisi var duzenli bir eş duzenli bir ev bekar olup ulan camaşır sonra yemek öff kim toplicak tabi bunların hepsi kadına ait değil ben evli olsam eşime her konuda yardımcı olurum kıcımı kırıp yatmam duzenli bir hayat isterim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Evlilik okey güzel ama kızlar size söyleyim bu aileler işin içine girince iğrenç ve çekilmez bir hal alıyor yok tanışma yok kasılmalar yok onu hoş tut bunu hoş tut o nişanlılık evreleri filan varya öööğğkkk berbatt sevgililik zamanlarının tadını çıkartınn..

1|1
    0|0
  • Evlilik belki ilerde. Şu an kesinlikle değil.
    Bekarlık ama sevdiğim adamla 🌸

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

5053
  • Önceden evlenmeyi çok isterdim. Şimdi zerre istek kalmadı 😏

0|0
    0|0
  • Bekarlık bana göre

1|0
    0|1
  • Evlilik insanıyım ama öyle gelinlerin tatlı telaşındaki kızların evliliği gibi olmayacağından eminim. Kafa dengi biriyle "partners in crime" tadında eğlenceli bir ilişki olur olursa. Olmazsa da sorun yok bekarlık da iyi böyle.

0|0
    0|0
  • Yani tamamen özgür ruhlu ama bir o kadar da aile kurmayı isteyen bir kişiliğim var. Ama ben bekar olup flört ettiğim birisinin olmasından yanayım çünkü evlilik 3 aydan sonra sıkabiliyor ve sorunlar açabiliyor

0|1
    0|0
    • Her açıdan hayati yaşayıp sorgulaya bilmek lazım empati ve sabir çok önemli evlilikte. Oyuzden evlenirken saglam kararlar vermek lazım nr istediğini bilmek lazım.

• Istemiyorum yalnız yaşadım bu zamana dek yaşanıyor Muş anladım bir ömür tek yasiycagim planlar hazır. tek lazim olan bir meslek. sonra rahatima bakicam

0|0
    0|0
  • Aslında Evliliği kiminle yaptığına bağlı Iyi bir Evlilik yaparsan Evlilik Guzel.. iyi bir aile yaşantın varsa bekarlık güzel sonuçta ikisininde güzel yanları var..

0|1
    0|0
  • Evliliğo görüyorum çevremden ; sorumluluk , bağlılik , sabır ne ararsam onda var. Bende pek bunlar olmadığından yürütemem gibi geliyor.

0|1
    0|0
  • Yalnızlık allaha mahsustur evlenince imanin bile tamamlanmis oluyo 👍🏻🧡

1|2
    0|0
  • Evlilik isterim tabiki ama sorumluluk almak için kendimi geliştirmem gerekir acele bir karar sevdiğin insanla arana mesafeler girmesine neden olabilir

0|0
    0|0
  • gördüğüm evliliklerin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum o yüzden evlenmekten soğudum. Bekarlık ta çalış gez toz nereye kadar. İkisi de kötü. En iyisi öğrencilik.

1|0
    0|0
  • 7 ay sonra evlencem allahın ıznıyle Şu an bekarlık guzel :)

1|0
    0|0
  • Düzenli yaşam sağlıklı yaşam demektir o nedenle iyi bir evlilik her zaman iyidir..

0|0
    0|0
  • evlendim. ayrıldım. çünkü aldatıldım.
    şu an bekarlık güzel

0|0
    0|0
  • eninde sonunda evleneceğiz tabi ama bekarlığın rahatlığı güzel. darlamayan sevgili de olmadığı için bu gidişle bekar kalacaz gibi.

0|0
    0|0
  • Evlilik ama Nasibim yok O yüzden bakarlık ve yanlızlık

1|0
    0|0
  • Evliler sakin ha evlenmeyin diyor nasıl evlilik insanı olalım şimdi

2|0
    0|0
  • Evlilik isterdim ama bu benim için bir hayalden başka bir şey değil

0|0
    0|0
  • Evleninde görün dünyanın kaç bucak olduğunu. Cicim ayları geçince 😵😂

0|0
    0|1
  • Bekarlık güzel ama nereye kadar sonuç olarak insanlığın kanunu evleniliyor ben her yere uyum sağlayabiliyorum sorun değil benim için

0|0
    0|0
  • Şu anlık evlilik düşüncem yok.. Vardı ama yıkıldı:)

0|0
    0|0
  • Bekarım ama kafama göre birini bulur bulmaz evlenirim.

1|0
    0|0
  • Evlilik insanıyım ama rahata ve özgürlüğe çok alıştım bilemedim 😅

0|1
    0|1
    • Evlilik elbette bazı kısıtlamalar getiriyor ama zamanla insan bir konfor alanı oluşturabiliyor. Evlendiğin kişiye bağlı..

• Evliliğe uygun biri değilim. Bir insanla ortak bir hayat sürdürebilecek özgüvene sahip değilim. Sorumluluk da almak istemiyorum.

0|0
    0|1
  • Bekarlık güzel şey. Kendine dha çok vakit ayırabiliyorsun. Ama aile kurmak da çok içten ve cezbedici.. kararsız kaldım 😐

1|0
    0|0
  • Önemli olan doğru insni bulmak ama oda zor oydn bekarlık sultanlıktr

0|1
    0|1
  • Aslında her ikisi için de idealim 😁
    Değerimi bilmiyorlar sadece 😏

0|0
    0|0
  • Bekarlık özgürlüktür ama evliliğinde iyi yanları var

0|0
    0|0
  • Ne söylesem yalan olur yalanıda sevmem. Alnımızda ne yazıyorsa o gerisini bilmem...

0|0
    0|0
  • İşte ancak bunu da delinin biri derdi:) evlilik güzeldir kutsaldır

0|0
    0|0
  • Kimsenin kızına sebep olmak istemem düşünmüyorum yıllarca. Hiç olmazsa kedilerimle yaşlanır ölürüm

0|0
    0|0
  • Bekarlık sultanlık ✌️ Deliler evlenmeyi genel olarak sevmiyor galiba 😂😅

0|0
    0|0
  • Evlilik insanıyımdır. Ciddi ilişkiler insanıyımdır.

0|0
    0|0
  • Cevremde bozulan yeni evlilikler var ve hep kadinlar yuzunden.
    Neden evlenip basimi yakayim ki...

0|0
    0|0
  • evlilik insanı olduğumu düşünmüyorum yani O sorumluğu kaldırabiliceğimi düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Evlilik insanı değilmişim 😊 evlenince anladım

1|2
    0|0
  • Büyük konuşmayalım ama bekarlık iyi ya :)

1|0
    0|0
  • Ben evlenemem ya bekarlık iyi sarıyo böyle

0|0
    0|0
  • Bekarlık sultanliktir

0|1
    0|0
  • Evlilik insaniyimda...

0|1
    0|0
  • Kesin evlilik

1|1
    0|0
  • Bekarlık daha iyi

0|1
    0|0
  • Bekarlık iyi free takılıyorsun hesap vermece yok

0|1
    0|1
  • Sevdigimse evlilik sevmiyorsam bekarlik

1|0
    0|0
  • Bekarlık

0|1
    0|0
  • Evlilik insanı Zor bir insanım

0|0
    0|0
  • Ortaya karisik yapsak nasil olur :d

0|0
    0|0
  • Acil evlenmem lazım

0|0
    0|0
  • Hayaller ve hayatlar diyip geçmek en iyisi.

0|0
    0|0
  • Bekarlık gayet iyi

0|1
    0|0
  • Bende evliliği becerebileceğimi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
Daha Fazla
53
Yükleniyor...