Yasaklar olmadan ilişki yürür mü?

Yürür mü yürümez mi

#QuerenciaYasaklar olmadan ilişki yürür mü?

0|3
958

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlıklı bir ilişki olmz

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

957
  • Bence yürümemeli!

1|1
    0|0
  • yasak ne yav oyle sey mi olur duz mantik bir kere bir iliskin varsa yasaklara ne gerek var ki? saten her ikiniz birbirinizi seviyorsaniz yapabileceginiz ve yapamayacaginiz seyler bellidir gidipte sevgili oldugun halde baska bir kadin ile birlikte cinsellik yapacak halin yok buna yasak denmez bir kere bu saten olmamasi gereken bir sey baska bir ornek ise bir yere gitmek icin izin isteme kurali ya da yasagi? sebep ne bir insani seviyorsan once ona guveniceksin guven sorunu olursa saten yasak olmasi gereken guvensiz kurallar ile dolu yasaklar ile dolar o iliski bana gore cok sacma bir sey yasaklar ben saten anlasiyorsam sevdigim ile ne gerek var yasaklara kalkipta arkadaslarimla mac mi yapayim gul gibi sevdigim bir kiz var iken ben hayatimi kuracagim hemcinsim ile mac oynamak bana bir sey katmaz veya gelecegimi insaa etmez ben kendi hayatimfa yaptigim secimlerden sorumluyum ve gelecegimi hayatimi ona gore yasarim sevdigime deger veryorsam ve guveniyorsam yasaklara ne gerek var

1|1
    0|0
  • Kime yasak neye yasak?
    İlişkinin bilinmedik kanunları var da haberimiz mi yok? OHAL de çıkarın oldu olacak. Yahu karşınızdaki sevgiliniz ki eşiniz dahi olsa yasak koyamazsınız. Karşınızdaki sevgiliniz; zaten bir birlikteliğin beraberinde getirdiği sorumlulukları taşıyabilecek nitelikte olmalı, neyin doğru, neyin yanlış olduğunu, ne yapması gerektiğini, ne yapmaması gerektiğini bilir. Eğer bilmiyorsa yollarınız ayırırsın olur biter. Yasak koymak; baskıcılıktır, gericiliktir. Karşındaki senin kölen değil ki yasak koyasın. İcatlar çıkarmayın yahu. Muz cumhuriyetinde mi yaşıyoruz?

1|1
    0|0
  • Iki tarafta anlayışlıysa gayet iyi yürür.
    Yasak demek biraz kısıtlayıcı ve katı geliyor aslında.

1|0
    0|0
    • En alttaki arkadaşın dediği gibi yasak koymaya kimsenin hakkı yok ilişkide. Sadece istenilmeyen rahatsız edilen konuları belirtmeli.

• sevgi ve saygı yasak masak dinlemez. hele güven de varsa yasağa yer yok bir ilişkide. anca yıpratır yasaklar.

1|0
    0|0
  • yasak eğer eşlerin her ikisinin kararıyla alındıysa ok. orda yasak burda yasakla sıkıcı bir hayatın olur yoksa. iki olgun insan diyalogla çözüm bulur yasaklarla hapsederler kendilerini

1|0
    0|0
  • Yasak koymaya kimsenin hakkı yok. Istekte bulunabilir yapmaması konusunda, o da olmadan olmaz

1|4
    0|1
  • Karşındaki nerde durması gerektiğini biliyorsa gayet de yürür. Bunu bilmeyen insana yasak zaten işlemez. Anasının babasının eğitemediğini biz mi eğitelim?

0|2
    0|0
  • Ne yasağı ya aşk anayasası var da haberimiz mi yok ¿
    Karşındakini kırıp dökme yeter işte

1|0
    0|0
  • Dünyadaki herşeyde belli başlı kurallar ve yasaklar olduğu gibi ilişkilerde de yasaklar ve kurallar olması gereklidir. Aksi düşünülemez kanımca

1|0
    0|0
  • İlişki yürüyecekse zaten yasaklara gerek yok. Güven en büyük teminattır. Yürümeyecek bir ilişkiyse iki taraf da yasaklara ihtiyaç duyar.

1|1
    0|0
  • Elbette yürür ama kıskanmak bazen de yasak konması insanı kendine değerli hissettiriyor

1|0
    0|0
  • Yasaklarla yürümemeli
    Orta yol her daim bulunabilir.
    Yani surekli yasakla iliski yurumez

1|0
    0|0
  • Yasaklar çiğnenmek içindir. Yasaklar çoğaldıkça onları yapmak daha tatlı olur o yüzden yürümez.

1|0
    0|0
  • Yaşadığımız her şey de belli kurallar içerisinde.. O yüzden olmalı..

1|0
    0|0
  • Aşk ilişkisi mi oluyor bu köle-sahip ilişkisi mi anlamlandıramadım

1|0
    0|0
  • kızlar bu işi lisede yapıyor artık yasak masak dinlemiyorlar zaten

1|0
    0|0
  • yasaklarla hiç bir şey elde edilmez... bazı şeyleri doğru kavramak gerek, siz bir yasak koyarsınız karşı cins aynısını sizden beklwe , yapmaz yapamazsınız fikir çatışması yaşarsınız.. sevdiğin kadını erkeği , bir kalıba sokmak doğru değil.. sevgi ve özgürlük anlayışı olmalı ve tabi güvende.. bir insana bir şeyleri ispatlandırmanın yolu onu kısıtlamak değildir.. kimse kimsenin malı köleside değil... birbirinize her anlamda saygı ve anlayuş göstermelisiniz.. ben kıstlamalara karşıyım, giyim olsun aksuruar olsun böyle şeylere hiç karışmam.. bırkalımda istediği gibi mutlu olsunlar..

1|0
    0|0
  • yürüten yasak olsa bile yürütür önemli olan onu yürütecek yürek olmasında

1|0
    0|0
  • Her iki cins kendi vicdanı doğrultusunda çizgilerini belirlemeli.

1|0
    0|0
  • Yasaklarin cogu iliskinin daha saglikli olabilmesi icindir bunaltici yasaklar degil

1|0
    0|0
  • yalan, ihanet, aldatma olarak yürümez
    ama diğer türlü yürür gizlisi daha makbul ilişkinin... :))

1|0
    0|0
  • Kesin evli birini buldun onunla konuşuyorsun, durduk yere sorulmaz böyle bir soru

0|0
    0|0
  • parmak kadar ufak olsaydım ne yapardın halıda görsen mesela :D

0|0
    0|0
  • İmkansız.

1|0
    0|0
  • Ayakları varsa neden olmasın dşdşdidididi

1|0
    0|0
  • Ne yasağı?

1|0
    0|0
  • Yasaklar varsa bende yürümez zaten

1|2
    0|1
  • yasaklar çekicidir

1|1
    0|0
  • İki tarafta olgunsa yürür :)

1|0
    0|0
  • Yasaklar olmadan yürür ama güven olmadan yürümez

1|0
    0|0
  • Ben kimim ki bir başkasına yasak koyabiliyorum?

2|0
    0|0
  • Bence yasaklar olduğu zaman yürümez

1|0
    0|0
  • Yürür

1|1
    0|0
  • Yasaklar ilişkinin virüsüdür

1|0
    0|0
  • Yürür