Ailenizin onaylamadığı rızaları olmayan biriyle evlenir misiniz?

Ne yapardık böyle bir durumda? Sevgisinden emin olduğunuz kişinin arkasından gider miydiniz?
🤗🤗

0|0
1115

En İyi Erkek Görüşleri

• Bu aslında sebebine bağlı. Aşk sınır tanımaz diyebilirsiniz ama aileyi ve gerekçelerini dinlemek gerek diye düşünüyorum. Sanırım benim için de en önemli kriter bu noktada ön yargı ile gelmedikleri yani karşımdaki kişiyi bir kere dahi olsa karşılarında yüz yüze görüp olumsuz ifade kullanmalarını isterdim. Bu noktadan sonra gerekçeleri makulse sevsem de istemezdim. Bundan önce 3 yıl uğruna bir sürü riske girdiğim insan ölürüm biterim masallarını dinlediğim ateşten gömleği giydiğim insan yanımda değil. Kendi hatasının bedelini ödüyor ben de onunla birlikte tabi. Ara sıra onunla hala bulunduğu şehre gittiğimde görüşsem de iyi kötü her anımda ailem var. Ailen senin tüm hatalarını affeder siler ama karşındaki asla. Her ne yaparsan yap en azından silme içlerinden gelmese dahi yanında olmalarını sağlayacak sakin adımlar at. Aşk sevgi onların bir köşede arkanda olduklarını bildiğinde daha güzel :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler :)

• Önemli değil yardımcı olduysam ne mutlu bana. Dini, ırkı farklı olabilir ya da statü. Sen bu engelleri aşabilirsin yanındaki kişi ile. Aileni ne olursa olsun kaybetme. Ne sevdiğin insanla mutlu olabilirsin onlar olmadan ne de güvende. İyi akşamlar ✋🏻

• Ailemin razı gelmemesi için kızın mükemmel kötülükte bir insan olması gerekiyo ondan da hayır gelmez zaten gitmem
    Ailem klasik çıkan sorunlardan sorun yaratan şekilde değil

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşleri

• Ailenin neden istemediğine bağlı bir durum. Mesela bazı aileler ön yargılı olmaz getir bir tanışalım der objektif olur. bazılarıda tipini beğenmedim olmaz der işini beğenmedim memleketini beğenmedim olmaz der kestirip atar ve senin yıllarca verdiğin emeği bir çırpıda silmeye çalışırlar. Aileden aileye değişir bu durum bence

0|1
    0|0
  • Ailemle aramda yakın bir bağ olmadığı için bu soruya cevabım kolayca evet olur çünkü umursayıp sormazlar bile

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

913
  • Ailemin rızasının içeriğine göre değişir yok onlar bize uymaz diye boş bir sebepse ki bizimler böyle yapmaz önemli bir şey için onay almazsam ilişkimi sorgularım

1|0
    0|0
    • Tabi kimsenin aileyi kötülüğünü istemez de işte önyargılar hep olur

• Orta yol bulmaya çalışırdım. Ailem onemli ama ona da güveniyorsam oda benim geleceğim olacak sonuçta.

1|0
    0|0
  • İkna edici sebepleri olmalı ve ikna olmalıyim..
    Sebebler önemli.
    Ben inanıyorsam vazgeçmem.

0|0
    0|0
  • Hayır demelerinin sebebini öğrenirim konuşup anlaşılacak bir şeyse halledilir zaten yoksa da gitmem

0|0
    0|0
  • Gitmeyiz

1|0
    0|0
  • Gitmem ailemden etmem kendimi değmez

1|0
    0|0
  • Düşük ihtimal

1|0
    0|0
  • Büyükler farklı görüyor gerekçe önemli

1|0
    0|0
  • gözüm körse evet

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum Aile rızası önemli

1|0
    0|0
  • Seviyosam evlenirim

1|0
    0|0
  • Evlenmem

1|0
    0|0
  • hayır evlenmezdim

1|0
    0|0
  • Seviyorsam evt

0|0
    0|0
  • Seviyorsam evlenirim

0|0
    0|0
  • Hayır aile istemiyorsa emin ol o evlilik yurumuyor

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Neyden dolayı onaylamıyor

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Hayır evlenmem.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle giderdim güzel seven kolay bulunan birşey değil hələki asiksam asla birakmam

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...