Aşk evliliği mi istersiniz ya da mantık evliliği mi?

Hangisini daha çok tercih edersiniz ve neden?Aşk evliliği mi istersiniz  ya da  mantık evliliği mi?

0|0
108

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette aşk evliliği.

İki insan gerçekten birbirlerini seviyorsa, birbirlerine saygı duyuyor ve elindekiyle yetinmeyi biliyorsa o evlilik cennet bahçesine döner.

Para gelip geçicidir ve be zaman gelip ne zaman kaybolacağı hiçbir zaman belli olmaz. Bunun yanında ne kadar paranız olursa o kadar fazla ihtiyacınız olur ve asla elinizdekiyle yetinmeyi bilemezsiniz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Mal ve değersiz biri olmadığım için sevmediğim ve uzun süre tanışma olmadan evlenmem.
    Çevremde en dindar evlenen hanım hanımcık cennet kuşu çarşaflı hanımlar bile 1 ayda evlenip anında hamile kalıyor bu nasıl iştir ben uzun aylar beraber olduğum birinden utanıyorum lan

0|0
    0|0
  • Aşk evliliği istiyordum daha düne kadar ama kararım değişti ben hoşlandığım anlaştığım biriyle evlenirim mantık evliliğide istemiyorum zoraki ilerliyor görücü usulü gibi sevmem öyle

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

87
  • İkisinin eşitlenebildiği yeri gelir erkek mantıklı yeri gelir kadın ama buna saygıyla ve öz vergiyle bakmak asıl olayı çözüyor

0|1
    0|0
  • Mantık evliliği tercih ederim.
    Aşk diye birşey yok.

0|0
    0|0
  • Nedense sadece resmin bile mantık diyecek kimselerin sayısında artışa neden olacağı fikrindeyim. 😂😂

0|0
    0|0
  • Beğenirsem tamamdır ama aşk maşk hikaye. Sevmek gerek

0|0
    0|0
  • duygusuz mantık olmaz, ama mantıksız duygu olur. ve her zaman mantık kazanır. akıllı olmak lazım.

0|0
    0|0
  • Aşk isterim

0|1
    0|0
  • Para olsun yette😂

0|2
    0|0
  • Helal dairesinde evlilik

0|1
    0|0
  • Ask lan ask su gel. eyen gelmeyi bilmeyen ask

0|1
    0|0
  • İkisinden de biraz ama mantıktan en çok.

0|0
    0|0
  • Para evliliği

0|0
    0|0
  • Aşk..

0|0
    0|0
  • aşk olmadan evlenmem..

0|0
    0|0
  • Mantık evliligi