Senin çıkma teklifini reddeden kişi ne kaybeder?

Senin çıkma teklifini reddeden kişi ne kaybeder? :P
Senin çıkma teklifini reddeden kişi ne kaybeder?
#beyazorkidem😘

4|9
99197

En İyi Kız Görüşleri

• Gerçek aşkı kaybeder ben teklif ediyorsam gerçek aşktır

2|6
    0|1

En İyi Erkek Görüşleri

• Bilemiyorum artık 😀
    O düşünsün artık

4|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

97195
  • Bir şey kaybetmez, aksine kazanır 😒 verilmiş sadakam varmış der 😒

2|3
    0|3
  • Sadakatli mi sadakatli, güzel mi güzel, datlu mu datlu, şeker mi şeker, sevimli mi sevimli, dürüst mü dürüst neyse fazla abarttım😂 beni kaybeder işte bende büyük kayıp mı var 😂

4|1
    0|1
  • Eski sevgililerim hiç bişe kaybetmedi o da kaybetmez herhalde 😏.

2|1
    0|0
  • Her anlamda süpersonik bir insanım, beni redden kaybettiğine yansın otursun bir köşede ağlasın 😀

2|0
    1|0
  • Hayatta onu gerçek anlamda ve menfaatsiz çok sevebilecek bir kadını kaybeder.

1|1
    0|0
  • Sadakatimi, dürüstlüğümü, sevgimi, ilgimi, bütünüyle her şeyimi..

2|0
    0|0
  • Sanırım hiç bir şey benden iyileri mutlaka vardır.

5|0
    1|1
  • Beni kaybeder daha ne olsun 😂😂😂

1|4
    0|0
  • Çok önemli şeyler kaybedeceğini düşünmüyorum.

1|2
    0|1
  • hiç bir şey kaybetmez..
    sadece beni kaybeder:)

3|0
    0|0
  • Bişey kaybetmez ya.

3|0
    0|0
  • Beni kaybeder bundan daha ne olabilir ki.

2|0
    0|0
  • sevgili işlerine hiç olumlu bakmıyorum. Ama görünce de iki saat kınayan gözlerle bakıp küfretmek değil dediğim bana göre değil. insanların birbirine saygısını ve tahammülünü azalttığını evlilik gibi kutsal şeyleri zedelediğini düşünüyorum çünkü herkes istediğimi yaparım asarım keserim havasında. BENCE

0|1
    0|0
  • Gerçek saygıyı ve gerçek değer görmeyi kaybeder daha ne olsun..
    Çökerim dizlerimin üstüne önünde
    Uzatırım ellerimi narin ellerine
    Bakarım sevgi ile güzel gözlerine
    Sımsıcak sevgi doldururum yüreğine...

1|0
    0|0
  • yürekten seveni zor bulur, ilk planı onu yatağa atmak olmayan, ona cinsel obje gözüyle bakmayan bir erkeği zor bulur. emekle olan gerçek aşkı, samimiyeti ve sahiplenilmeyi kaybeder.

2|0
    0|0
  • Daha iyisini bulamadığını anlayınca geri dönecek, sadece beni keşfetmemiştir, ne kaybedeceğini söylemeyim 2000 harf yetmez buraya kendimi övmeye de gerek yok, tek diyeceğim şey beni keşfetmemiş olduğudur.

1|0
    0|0
  • bence kaybetmez benim ve herkes gibi insan nadirde olsa girla var onemli olan ajans press gibi sizin icin degerli olani secebilmek bilgi teknoloji ve uzmanlik ister :)

1|0
    0|0
  • en başta beni kaybeder
    eline geçecek yeterli sayıdaki fırsatı kaybeder
    benden alacağı sevgi saygıyı alabilme olasılığını kaybeder
    sevgi saygı aldıktan sonra hayatındaki olacak değişikliği görebilme ihtimalini kaybeder

1|0
    0|0
  • Bence hayatinin hatasi olur onun icin bence hamarat insanim olumlu insanim herseyi kafayi takmam gecmise bakmam ileriye bakarim hayati hayat gibi yasatirim onu

1|0
    0|0
  • Beni tanimayi kaybeder, eglenmeyi benimle gulmeyi kaybeder , heyecanlarima ortak olmayi kaybeder , tontik aile ortamimi , cocuklarima baba denmesini kaybeder. Ama olmayacaksa israr etmem gonlu olan kosarak gelir. 😂😂

1|0
    0|0
  • parasini yemem, cok severim, aldatmak nedir bilmem hic sevgilim de olmadi, ilkim olurdu kiskanmak zorunda olmazdi, cok guzel tatli yapip yedirirdim

1|2
    0|0
  • Birdaha ömrü boyunca böyle bir yüreğe düşme şansını kaybeder sevdimmi yüreğim konuşur çünkü

3|0
    0|0
  • Hayal dünyamı kaybeder... sıradan bana şunu al bana bunu al diyenlere mahkum olur... bide pişman ederim reddettiğine kızdırmasın beni :D

1|0
    0|0
  • Resimde gerçekten dövme yapılıyodur inş :D e beni kaybeder daha ne kaybetsin :p neyseki daha reddedilmedim

1|0
    0|0
  • Bak bir kız beni çok sevsin aşık olsun benim ona olacak sevgim dışında hiçbirshey kazanmaz reddederse birisi tüm paralalel evrenlerdeki en çok sevilen insan olmaktan muzdarip olur

1|0
    0|0
  • Birşey kaybetmez. Ben de kaybetmem. Kazanmak, uygun bileşenler ve sonuca kadar sürdürülebilir bir irade ve azmin sonucudur.

1|0
    0|0
  • Beni reddeden, dürüst ve iyi niyetli bir insan (belki de bir eş) kaybeder. Ömür boyu huzuru ve sadakati kaybeder.

Benim reddettiklerim ise hemen "nezaketini" kaybediyor.
    Başlıyorlar çirkefleşmeye, terbiyesizleşmeye.

0|0
    0|0
  • çıkma teklifide etmedim bu zamana kadar zaten ilk bakışlar kendini ele verir bana bakan burun kıvırıyor ne uraşcam nazı tribi ile bastım parayı yurt dışına gidiyorum ihtiyacımı giderip geliyorum en güzeli

0|0
    0|0
  • Ne kaybettiğini asla bilemeyecegi için bişey kaybetmez.😊

3|0
    0|0
  • Bulmuş benim gibisini bir de geri mi çevircek pehhh. Ev işi yemek bulaşık istekli hevesli her bokta parmağı olan beni reddetmek ne haddine🤣

2|0
    0|0
  • Hepiniz bu kadar sadakat samimiyet içerisindeyseniz bizi reddederken , kusura bakma güvenemiyorum tarzı kelimeler kullanan kızlarımızın hayatını karartan hanginiz beylerr

2|0
    0|0
  • Kendine cok büyük bir iyilik yapar o yüzden kazanır agresif ters inat bir insanı hayatına almamış olur ayrıca evli bir adamla takılıyor yaftasını yemez :):):):)

1|0
    0|0
  • 95 model sıfır kilometre kadın eli değmemiş efendi bir insanı kaybeder 🙂

1|0
    0|0
  • Bir şey kaybetmez, hepimiz normal insanlarız. Ben giderim benden iyisi gelir.

1|0
    0|0
  • Kimse birşey kaybetmez. Akıllarda sadece edinilecek tecrübe iyi mi yoksa kötü mü olurdu sorusu kalırdı diye düşünüyorum.
    Saygılar, 🙂

1|0
    0|0
  • Beni kaybeder, düşüncelerimi fikirlerimi onun için yapacağım sürprizleri, romantik anları kaybeder. Kısacası kendi kaybeder.

1|0
    0|0
  • Hayatının erkeğini karşısına çıkacak en doğru kişiyi kaybeder.

1|0
    0|0
  • Eglenceli ve sosyal olarak aktif bir hayatı kaybeder :) dans müzik tiyatro seyehat ve benzeri yaptığım uğraşları deneyimlemeyi kesin kabeder :)

1|0
    0|0
  • Sevgi saygi hosgoru anlayis vb, veee muhtesem bir seks hayatini. 😚

1|1
    0|0
  • Dunyanin en anormal ve durgun insanini tanima sansini kaybeder

1|1
    0|0
  • Sevilmenin nasıl birşey olduğunu görmeyi kaybeder en başta beni kaybeder daha ne olsun

2|0
    0|0
  • Valla kimse bir şey kaybetmez 🤗 Bence kimse vazgeçilmez değildir 🙃🤭

1|1
    0|0
  • Sakızlı muhallebi. Her sevgilimi götürür ısmarlarım

1|1
    0|0
  • Beyefendi bir erkek, iyi bir koca, eşine ve çocuklarına sadakatli bir babayı kaybeder... Bunlar Umrunda olmayabilir ama Herşey seks değil..

1|0
    0|0
  • Kimseye çıkma teklifi etmedim etmem dolayısıyla kaybı da olmaz

1|0
    0|0
  • valla bir sevdim mi ondan baskasini gozum girmez onu mutlu etmek icin her seyi yaparim ilgi alaka sevgi ve maalesef karsiligini alamiyorum 😞

1|0
    0|0
  • Hiç bir erkekte bulunmayan özellikleri, erkeğin en değerlisini kaybeder.
    Zaten teklifi karşı taraf sunar ben teklif etmem.

1|0
    0|0
  • Benimle sevgili olma şansını diycem ama bu soru yanlış ben kaybetmiş oluyorum sonuçta reddedilen şahıs benim😉🤣

1|0
    0|0
  • benim çıkma teklifimi reddeden kız çok şey kaybeder.
    bu kızın kaybettikleri arzulu, istekli ve ayağını yerden kesecek bir erkek arkadaşı kaybeder yani beni :)

1|0
    0|0
  • Kimse bir şey kaynetmez sadece iki tarafın duygusal ve fiziksel kazanımları eksik kalır...

1|0
    0|0
Daha Fazla
242
Yükleniyor...