Elinde olsa aşık olur musun?

Elinde olsa aşık olur musun?

2|1
132158

En İyi Erkek Görüşleri

• Bu görüş kadınların pek hoşuna gitmeyecek ama; aşkı kadın hak etmeli. Aklı başında bir erkeğin doğasında iç güdüsel olarak yatabildiği kadar kadınla yatmak vardır AMA sonrasında kadın doğru hareketler sergiler ise erkek kendiliğinden ona aşkı verecektir. Yani diğer arkadaşlara da tavsiyem benim de uyguladığım; aşık olmayın. Kadın aşkı hakediyorsa ona aşkı verin..

0|0
    0|0
    • erkeklerin hepside hakediyor sanki de uğraşacaz oldu

• Şimdi tabi ki olaya duygusal bakıyorsun ama erkeğin hayatını idame ettirebilmesi için kadına ihtiyacı yoktur. Bu değindiğim nokta herşey için geçerli, cinselliğine kadar. Aklı başında bir erkek enerjisini, vaktini işi için kullanır ve o enerji ve vakitten sadece (bunu sadece kadın için de demiyorum) ekstrem durumlarda vazgeçer. Yani ne yazık ki kadın ilgiyi hak etmek durumunda. Bu aslında bir döngü. Kadınlar da aynı şekilde Efendi Çocuk dediğimiz kesmin canına okumakta. Basit mantıkta bakıldığında iki tarafta hatalı gibi gözükse de aslında, iki taraf da doğalarının gerektirdiği gibi hareket etmekte.

• Sonu hüsranla biticeğini bildiğim için hayır işte hayatın en boktan hareketi imkansız aşklara mahkum bırakıyor o kadar acımasız ki hayat bunu eline bırakmaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Olmamayı tercih ederim dün görsem bunu asla derdim ama sanırsam bugün diyemiyorum 🙄

0|1
    0|0
  • Verdiğim değere değecek biriyse olmak isterim diyim yani net bir cevap yok 😞

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

130156
  • Aşık olmak insanların elinde.
    Kimi iyiye, kimi kötüye kullanıyor zaten.

1|0
    0|1
  • Olmam.

0|2
    0|0
  • Aşka inanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Olmam

0|1
    0|0
  • İstemekle olsa..

0|0
    0|0
  • Olurum

0|0
    0|0
  • Buna genelikle mazoşist insanlar hasret kalır çünkü onlara en güzel acıyı aşk yaşatır genelikle platonik severler söylemeye korktuklarından değil kendilerine acı çektirmeyi sevdikleri için nedenmi çünkü acı çekmedikleri zaman ne şarkılar anlamlı gelir nede yakılan bir dal sigara.

0|0
    0|0
  • elde olsa evet. çünkü aşk insana çok şey katar. gençleştirir güzelleştirir canlılık katar enerji verir.

0|0
    0|0
  • benim isteğime göre olmuyor ki... bencillik olurdu o zaman. karşıma çıkacak kişilere bağlı o. demek ki bu zamana kadar çıkmamış ki, tek tabancayım.

0|0
    0|0
  • Hmm. İpler benim elimde olsaydı kesinlikle aseksüel olurdum, olmak isterdim.
    Diyeceksiniz ki aşk ile aseksüellik ne alaka
    Ben de sana diyebilirim ki
    Sevgi + Cinsellik = Aşk

0|0
    0|0
  • Zaten elimizde aşkın mantıksızlığını kavradıktan sonra bir yerden sonra dur diyorum kendime o nedenle asla olmazdım.

0|0
    0|0
  • Doğru bı insansa olmak isterim ama değilse olmasın istemem

0|1
    0|0
  • Olurum heyecani, aptalca gülümsemeler, kelebekler yaşamaya deger duygular sonu ne olursa olsun

0|2
    1|0
  • Aşk güzel birşey olurdum ama aşık olduğum kişinin de bana aşık olması önemli böyle oldugunda muhteşem tüm güzellikler senin oluyor

0|1
    0|0
  • Karıma Aşığım zaten ama aniden oldu ilk gördüğüm gibi aşık oldum ve bu aşk her saniye katlandı. 😍😍😍

0|1
    0|0
  • Sonunu bile bile neden ki? Belli değil mi ne olacağı?

0|0
    0|0
  • Aşk için gelmişiz biz bu cihâna 😄 Tabiki olurdum şöyle aşkı hakedecek güzel seven güzel bakan nazik, düşünceli ee tabi karizmatik bir beyfendiye 😍

0|0
    0|0
  • Elimde olsa da olmasa da olurum. Aşk insana farklı çok şey katıyor...

0|0
    0|0
  • Aşkın varsa bir güzelliği, o da elinde olmadan gelmesi ve kaybolmasıdır.
    Bu "kontrol edilemeyen" ve "ısmarlamaya gelmeyen" duyguyu kendi halinde bırakmak en iyisi.

0|0
    0|0
  • bir tarafım çok isterken diğer tarafım dur diyor daha atlatamadın Mutluyken iyi de mutsuzkenn çok acı veriyor en güzeli olmasın aşk

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olmam. Hatta olmamı engellerim. Mantıkçıyım ben

0|1
    0|0
  • Benim aşkım elimde değil kalbimde ama benim gibi gariplerin aşkı kadınların şeyinde bile değil mesele bu. 😢

0|0
    0|0
  • biraz tuz ve karabiberle güzel oluyor. çok yağlı ama. günde ceyregi yeter diyorlar...

0|1
    0|0
    • ahah, yanlis yere gorus yaptim :) :) avokadodan nerelere geldik yav.

• Elinde olmadan aşık olursun... Elinde olarak diil...

1|0
    0|0
  • Asla aşık olamam...
    Kendimi uçurumdan aşağıya atarım daha iyi 👍

0|0
    0|0
  • Mantığımı kaybetmeden evet 😍 Yani şefkatlı aşk isterdim

0|0
    0|0
  • Aşk umuda bağlayan birşey.. Acısı filan o kadar olsun.. Olurdum.

0|0
    0|0
  • Şu an tam da aşık olup salak salak şeylerden mutlu olmak istiyorum ama olmuyo. Keşke olsam

0|0
    0|0
  • sitedeki erkeklerin %95inin "elinde" değil mi zaten? :D

0|0
    0|0
  • İnsan isteyerek aşık olabiliyor mu bilmiyorum? şu an aşığım zaten. 🙂

0|0
    0|0
  • bir kere oldum deli gibi simdi canimi acitiyo her gun bir yara aciyo bidaha olmam

1|1
    0|0
  • Aşk geçicidir sevgi kalıcı.
    Sevmeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
    • Aslında yaşın küçük. Büyüdükçe asıl kalıcı olanın aik olduğunu anlayacaksın. Çok sevmedikçe adı aşk olmaz zaten...

• Devam et. Bir gün yanıldığını çok net göreceksin. Bence aşkı öğren ve aşk ile sevmenin ne demek olduğunu çöz...

• @Erhan1717 Hayatımda bir kere aşık oldum.
      O da yanlış kişiye.
      Şimdi sevdiğim biri var ama o da olmadı.

• Aşk, Sevgi Bana Yabancı
    Öğreten Biri Olursa Ancak O zaman Öğrene bilirim🤔

0|0
    0|0
  • Olmak istiyorum iliklerime kadar sevmek düşünmek varlığı ile huzur mutluluk bulacağım birini istiyorum...

0|0
    0|0
  • aşk hazırlıksız gelir, aşık olmak güzeldir.. ne demiş nazım; sevdikçe yaşarsın

0|0
    0|0
  • tek taraflı oldum gene olsa gene olurdum ama tek taraflı olsa bıle sadece karşıdaki deyse ama deymedı

0|0
    1|0
  • Elimde olsa aşık olurum, baktım olmuyor elimden düşürürüm

0|0
    0|0
  • zaten elimde ama aşık olunacak bir karşı cins var mı orası mechul

0|0
    0|0
  • Olurum ya, neden olmasın. Tabi şimdilik tek eksik "biri". Aday adayı bile yok.

0|0
    0|0
  • lütfen ne demek keşke aşık olsam. kalbim yerinden oynasın isterim.

0|0
    0|0
  • Elimde olsa aşık olurdum evet. Yaşadığını hissettiren bir duygu bir yerde

0|1
    0|0
  • Neden kendimi bile bile ateşe atayım deli miyim diyeceğim de cevap evet.😂

0|1
    0|0
  • Elimde olsa doğru kişiye aşık olurdum. Yürek acı cekmezdi. O doğru kişiyle de evlenirdim.

1|0
    0|0
  • Hiç olmadım insan merakta ediyor bu kadar insanin üstüne şiir sarkı yazmasi falan 😀

0|1
    0|0
  • Aşık olmak aptallıktır. En son aşık oldum ağzıma sıçtı lar

1|0
    0|0
  • Asla olmam. Elimde olsa içimdeki sevgi duygusnu bile yok ederim

0|0
    0|1
  • Aşk hayatın bir parçası bizde daha olmedigimize göre Aşkı doya doya yaşamak gerek..😉

0|0
    0|0
  • Niye olmıyalımm, buna hayır dicek kimse olmazki zatenn 😑😑😑

0|0
    0|0
  • Olurum da olmuyor işte, alışmadık g*tte don durmaz misali😁

0|0
    0|0
Daha Fazla
236

Benzer Benceler

Yükleniyor...