Her fırsatta mutlu olmayı başarabilen biri misiniz? Yoksa mutlu olmayı beceremeyen biri misiniz?

Pilestayşın mutluluktur. ✌
Pilestayşın mutluluktur. ✌

İkili ilişkiler de mutlu olmayı beceremeyen biriyim galiba :)
Doğrusu sevgili muhabbetlerini pek beceremiyorum aşk konusunda pek beceriksizim 😏
Elime yüzüme bulaştırırım 💃
Peki bu durumdan memnun muyum?
Umursamıyorum diyebilirim, ama her şeyin farkındayım flörtüm dışında gayet mutlu olabiliyorum mesela geçen arkadaşlarla pilestayşın oynadık. Benim için paha biçilmez bir şeydi :)

1|1
412

En İyi Erkek Görüşleri

• Mutlu olmak için mutlu ederim.
    Güzel olan şeyler kendini sevmekle başlar, sevecek ve sevilecek olan en güzel kişi kendinizdir. vakit geçtikçe üzüleceğiniz noktalar hayatın yokuşları size birer birer geldiğinde pes etmemek gerektiğini unutmayın, çiçekte açar elbet zaman gerekir, sonra solar sonra tekrar açar. zaman geçtikçe güzelleşir çiçek bahçesine dönüşür. hayat böyledir cebinizde biriktirdiğiniz şarkılar, kalbinizde tuttuğunuz unutamadığınız belki bir söz dönüp baktığınızda olumsuz yanını görmeyin size katmadığını düşündüğünüz ne varsa aslında sizinle büyüyor. üzüldüğünüz zaman bile mutlu olun, çünkü sizi mutlu edecek çok şey olduğunun farkında değilsiniz bu her konu için geçerli. ve bu arada mutluluğu bir sandala bağlamamak lazım, kısa kesip gidiyorum bu notu.
    Her fırsatta mutlu olmayı başarabilen biri misiniz? Yoksa mutlu olmayı beceremeyen biri misiniz?

1|0
    0|0
  • Feminist kadınların kişisel anlamda mutlu olabileceklerini düşünmüyorum. Kadın haklarına kesinlikle evet. Fakat erkekleri şekilden şekle sokmaya gerek. Yeri geldiğinde bir kadından daha fazla kadının yanında olabiliriz. Hak arayışı erkeğe duyulan nefretle buluşunca sevgiye dair bir şey kalmıyor geride.

1|0
    0|0
    • Türkiye'de yansıtılan feminizm adı altında yapılan saçmalık feminizm değil. Hiç bir zaman desteklemedim desteklemeyeceğim eşitlikten yanayım, haklının yanındayım her daim. Evet feminist biriyim fakat bu söylediklerinizle alakası yok çünkü benim gibi düşünen feminist kadınlar gayet mutlu olabiliyorlar efenim :)

• Aslan kadını öyledir. Zor kadındır zaten. Kolay teslim olmaz. Ancak kendi isterse bir şeyleri değiştirir. Kimse ona zorla bir şey yaptıramaz. O duyguyu tatman bile çoğu şeye bedel. ✔️

• Eig için teşekkür. 🙂

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

310
  • Çok şükür başarıyorum.

1|0
    0|0
  • Bana mutsuz birini goster onu hayata baglayim ben varsam mutluluk vardır herkes uzgun herkes kirgın herkes umutsuz birilerin bu oyunu bozması gerekir neşeli komik guler yuzlü anlayısli arkadas canlısi ne dersen de karsimda sert kaya olsa onu bile bir sekilde güldururum en fazla 10 dakka sabrederler civik degilim ama onlarin mutsuz haleri gulduruyo

1|0
    0|0
  • Her olaydan mutluluk cikarabilirim bu yuzden hic bir sorunum sıkintim yok ve cok sakinimdir birazda buna bagliyorum

1|0
    0|0
  • İkili ilişkilerde ne olursa olsun mutsuz edemiyor beni..

1|0
    0|0
  • En ufak seyden mutlu olabilirm yeterki etmesini bilsinler

1|0
    0|0
  • Her fırsatta sinirlenebilen biriyim.
    Mutluluğa pek ihtiyacim yok

1|0
    0|0
  • Mutlu olmaya çalışıyorum ama bir türlü mutluluğu yakalayamadım hep sıkıntı hep dert bitmiyor

1|0
    0|0
  • Her fırsatta çoğu zaman mutluyum çok şükür.

1|0
    0|0
  • Seni anlayan biri olursa, mutlu oluyorsun.

1|0
    0|0
  • Her sekilde mutlu olma basarabiliyorum

1|0
    0|0
  • Mutluluk yok bende 🙄

1|0
    0|0
  • Mutlu olmaya calisiyorum evet

1|0
    0|0
  • Mutlu olurum gadası küçük bir sakizdan dahi