Karşı cinsin gönlünüze taht kurabilmesi için ne yapması gerekir?

-Veya nasıl biri olması gerekir?
#GöktenDüşenAşk

1|2
4853

En İyi Erkek Görüşleri

• Sadık olması, hayvanları sevmesi, merhametli olması, beyaz tenli olması, küfür etmemesi, alkol ve sigara tüketmemesi, ailesiyle arasının iyi olması, küçüğüne büyüğüne saygılı olması, dürüst olması ve asla arkamdan iş çevirmeyen birisi olması halinde gönlüme imparatorluk tahtını kurabilir.

5|2
    2|0
  • Çok temiz kalpli bir insan olmalı Pozitif ve enerji olsun Ailesiyle arası iyi anlaşması Hasta olup olmadığında bana bakması Argo kelimeler konuşmamalı Anlayışlı ve kibar olması.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Saygılı, güvenilir, ve edepli olmalı.

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4651
  • Adam gibi sevsin ilgilensin

0|1
    0|0
  • Anti feminist olması, maskülist olması, erkek haklarını savunması. Böyle bir kıza direk yelkenleri suya indiriyorum ve çok sevmeye başlıyorum. Günümüz erkek düşmanı düzende beni bu tarz kızlar etkiliyor. Böyle kızları çekici buluyorum ve seviyorum. Feminist kızları aşırı itici buluyorum, diğer yönleri ne olursa olsun itici buluyorum. Sevgili olma, arkadaş olma ihtimalim hiç yok. Gönlümde taht kurabilmesi için bunlar gerekir.

0|1
    3|0
  • Gerçekten sevmek gerekir sahiplenmek gerekir değer vermek gerekir gerekir değer vermek gerekir.
    Ama en önemlisi tuttuğun eli bir ömür bırakmamak gerekir her ne sorun olursa olsun oturup çözüme kavuşturmak gerekir.
    Bir adam gibi seveceksin bir baba gibi koruyup kollayacaksın bir kardeş gibi hep yanında olacaksın bir dost gibi dertleşeceksin.
    Ve sevdiğini Allah için seveceksin.
    Onu üzmeyeceksin kırmayacaksın.
    Kadın zarafet demek.
    Kadın mutluluk demek.
    Kadın birleştirici demek.
    Kadın toplayıcı demek.
    Kadın neşe demek.
    Kadın ana demek.
    Kadın güzellik demek.
    Kadın hayal demek.
    Kadın emek demek.
    Kadın sevgi demek.
    Kadın aşk demek.
    Kadın gülümseyen bir yüz demek.

2|0
    0|0
  • Beni sevmesi. Ailesine sadık olması. Aldatmaması. Kıskançlılk krizi geçirmemesi, saygılı olması, alkoldan uzak durması, ayrıca sigaradan da, dürüst olması... Ben bu konda bir destan yazarım :D

0|1
    0|2
    • Aslında bence yazdığın destana karakteri sağlam ve sevince senden başka bir şeyi düşünmeyen bir erkek uygun olabilir

• Aile zaten olmazsa olmaz ben diğer kızlar açısından söylemiştim, eşinde bu özellikler varsa ne mutlu sana

• @Saphix Teşekkürler!

• Spor yapması 😂
    Bir de nazik olması, ayı gibi konuşmaması çok küfürlü kaba saba. Dokunuşu yumuşak ama şehvetinin sert olması 🙈

0|0
    0|0
  • Kibar icten düsünceli yardim sever bir insani oldugu gibi kabul eden biri konusmayi seven biri olacak

0|0
    0|0
  • Gözlerini kör etmeli kulaklarını sağır herşeyden önceyse dilini komple kökünden kesmeli :):):) ne kadar güzel kız olur bir ömür sessiz sedasız geçer evlilik :):):)

1|0
    0|0
  • Guzel yemek yapan kadina tavim cunku evlilikte bir zaman sonra birbirimizden sikilcaz geriye benim icin tek zevk veren sey yemek olcak her guzel yemek yaptimi tekrar asik okurum

0|0
    0|0
  • Toplumsal cinsiyet eşitliğine inanan, medeni, kültürlü, dürüst, eğlenceli, beni gerçekten seven, beyaz tenli. Tercihim Ege ve Trakya erkekleridir. 😂😊

0|0
    0|0
  • Ne çok sıcak, ne de çok ilgisiz olmasi beni çok bağlıyor ilişkiye.

0|0
    0|0
  • Sadakatli olsun ve güzel sevsin yeter, erkeğin kalbine en yakışan şey merhamettir. Merhamette pamuk kalplerde olur.

0|0
    0|0
  • Sadakatle bağlı olsun gözü benden başkasını görmesin bana güvensin bunlar yeter öyle bir karşı cins umarım karşıma çıkar bir gün.

0|0
    0|0
  • Saygiyi, anlayisi, empatiyi, nezaketi sadece kendine hak gormemesi ilk adim ve diger seylerde sorumluluk almasi

1|0
    0|0
  • Saf, temiz kalpli iyiliği seven, neşeli Sadakatli, Dürüst olması lazım

1|0
    0|0
  • Kasim vücudum yok fakat sadık, sevecen, pozitif düşünen, merhametli ve uysalimdir. Ayriyetten de bakirim😋😋

1|0
    0|0
  • Merhametli olmalı, güldürmeli, dürüst olmalı, zeki olmalı. falan filan işte.

0|0
    0|0
  • Sana ne ki?
    Cevabım: Kırk takla atması lazım.
    Sitenin çarkları dönsün diye saçma sapan sorular yazıyorsunuz

0|0
    0|0
  • İlgili olması, sahiplenici ve sadık olursa tamamdır. Genel geçer şeyler işte, herkesin istediği aynı aşağı yukarı...

0|0
    0|0
  • Sadık olması, saygılı olması, vicdanlı olması, merhametli olması, alkol kullanabilir ama ayda yılda 1 2 kere falan, dürüst olması, aile kıymeti bilmesi

0|0
    0|0
  • Git dediğimde kalsa , İttirdiğimde sarılsa , Bana katlansa , Ne olursa olsun beni sevse başka ne isterim ki

0|0
    0|0
  • Güzel ahlaklı olması, saygıda kusur etmemesi. Tabi ben de ona karşı aynı şekilde.

0|1
    0|0
  • Spor yapması,
    kolları çooooook güçlü olması
    Kirli sakallı olması 🤗

0|1
    0|0
  • Bişey yapmayla olmaz böyle şeyler. bir bakmışsın kalbine taht kurmuş çoktan

0|1
    0|0
  • 1- bakımlı olacak kollarını bacaklarını alacak pürüzsüz yumoş gibi bir teni olacak
    2- fiziği ve yüzü güzel olacak ne çok zayıf ne çok kilolu
    3- kesinlikle uzun saçlı olacak
    4- Hem eğlenceli olacak hem de ciddiyetini koruyacak
    5- Yalan konuşmayacak güven verecek ve dürüst olacak her şeyini bana anlatacağını iyi bilecek yani demek istediğim benden çekinmeyecek
    6-Yatakta bana karşı baya istekli arzulu ateşli olacak fantezileri olacak yeri geldiğinde beni yönetecek (yatak lafın gelişi her yerde olsun benim olsun ve 5 istek daha)
    Tripsiz, egosuz olacak
    7-Sigara kullanmayacak, alkolde kullanmasa iyi olur
    8-Yemek yapmasını bilecek hatta birlikte yapacağız ve temiz olacak
    9- Zıt görüşlerimiz pek olmayacak hobilerimiz aynı olacak gezmeyi sevecek
    10-Eğitimi yerinde maaşı olan parası olan biri olacak
    11-Kesinlikle giyinmesini bilecek yeri geldiğinde beni çıldırtacak
    bakımlı olacak temiz olacak ve aileme saygı gösterecek
    Bunlara uyarsa

1|0
    0|0
  • Akıllandım artık. Yok artık kimseyi gönlümün tahtına oturtmak felan.

0|0
    0|0
  • fazla güvenilir çok sadık anlayışlı olsun sosyal medya kullanmasın :D öyle bir taht kurar ki kimse yıkamaz

0|0
    0|0
  • Adaletli ve merhametli olması. Herkese eşit davranan bir adam tahtın sonsuz sahibi olur. Kanuni Sultan Süleyman gibi 😂😂

0|0
    0|0
  • karşı cinsi sevemem çünkü eşcinselim ama hemcinsim için eğer cidden değer verdiğim biriyse ufak değişiklikler yaparım

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğim bir sanatçı hakkında detaylı bilgiye sahip olması...

0|0
    0|0
  • Sadakat ve güven en önemli iki faktör. İlgili olması da çok önemli bunlar sağlanınca çoğu şey daha güzel oluyor

0|0
    0|0
  • Özünde Dürüst sadık cesur ve güçlü ama zarif ve güzel olursa kalbimde taht başıma taç ruhuma da eş olur... hayal kuruyorum sadece sjsjdkdjdhsl 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bir beklentim yok. Sevmesi sadakatli olması anlayışlı olması çözümcü olmasi bana yetiyor.

0|0
    0|0
  • Kendi olsun yalan söylemesin ben onu her haliyle başıma taç ederim

0|0
    0|0
  • böyle net bir kriter yok hissettirdikleri önemli yanında yabancı hissetmemem lazım sanırım

0|0
    0|0
  • Sahiplenici , sorumluluk sahibi Eğlenceli ve çılgın olması yeterli

0|0
    0|1
  • Kendini hiç düşünmeyeceksin hep karşındakini düşüneceksin yeterli

0|0
    0|0
  • Ailesine bağlı, merhametli , hayvan sever ve dürüst biri 👍

1|0
    0|0
  • Bu devirde maalesefff önce çıkarsız olduğunu anlamam lazım

0|0
    0|0
  • Merhametli olmalı hayvanları çok sevmeli
    Ne istediğini bilmeli
    Zeki olmalı

0|0
    0|0
  • iyi kalpli biri olursa zaten geriside gelir iyi biri olsun yeter

0|0
    0|0
  • Öncelikle insan olmanın gerekliliklerini bilmesi gerekse gerisi çözülür.

0|0
    0|0
  • Yaninda rahat davrandigin hic biseyden cekinmeyecegin bir insan gönlümüze taht kurabilir

0|0
    0|0
  • Adam olsun adam gibi sevsin başkalarına bakmasın yeter

0|0
    0|0
  • Dürüst güvenilir zeki merhametli iyi anlayışlı somurtkan olmayan biri olursa tahtı birak dünyam olur

0|0
    0|0
  • Olduğu gibi görünmesi ve içinden geldiği gibi davranmalı ayrıyeten dürüst olması gerekmektedir👍

0|0
    0|0
  • Ağzıma sıçması yeterli.

0|6
    0|0
  • Bana kendimi bebek gibi hissettirmesi ✩

0|1
    0|1
  • Güven vermeli

1|2
    0|0
  • TC vatandaşı olmalı