Ne yapmalıyım sizce hâlâ seviyor mu unutmamış olabilir mi?🤔🤔?

Eski sevgilimle 4 5 ay önce ayrıldık. Bizim burda bir salı pazarı var orda çalışıyor neyse mesaj attı işte konuştuk yani heralde barışmak istiyor ama gerçekten hâlâ seviyor mu unutamadı mi onu bilmiyorum ona olan güvenim inancım kalmadı yani Ne yapmalıyım sizce hâlâ seviyor mu unutmamış olabilir mi?🤔🤔?Ne yapmalıyım sizce hâlâ seviyor mu unutmamış olabilir mi?🤔🤔?Ne yapmalıyım sizce hâlâ seviyor mu unutmamış olabilir mi?🤔🤔?Ne yapmalıyım sizce hâlâ seviyor mu unutmamış olabilir mi?🤔🤔?Ne yapmalıyım sizce hâlâ seviyor mu unutmamış olabilir mi?🤔🤔?Ne yapmalıyım sizce hâlâ seviyor mu unutmamış olabilir mi?🤔🤔?Ne yapmalıyım sizce hâlâ seviyor mu unutmamış olabilir mi?🤔🤔?Ne yapmalıyım sizce hâlâ seviyor mu unutmamış olabilir mi?🤔🤔?

0|0
38

En İyi Kız Görüşü

• Senin bisey yapmana gerek yok zaten yapmışsın. Çocuk ümidi kaptı. Bu saatten sonra yine sevgilisiniz geçmiş olsun. Güvenmeye bak bence çocuğa

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• askerlik anıları v. b şeylerde yokmuydu sıkıldım ben :D kolay lokmasın gülşah avını atmış hemen gittmissin :D

0|0
    0|0
    • 😀😀😀 Bundan sonra öyle kolay değil işte benle barışmak istediğine pişman olucak😂😂

• Zaman gösterir dedim ama ben kabul edersem olur etmezsem olmaz🤣🤣

• iyi ozaman hakkında hayırlısı :)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

27
  • Bütün yazışma bu kadar mı? Askerlik anılarını da anlatsin

0|0
    0|0
  • Yarıya kadar okuyabildim. Çok uzundu. Bir şans daha ver bari..

0|0
    0|0
  • Kötü bir Türkçe kullandığı için ben barışmazdım :D

0|0
    0|0
  • Aldatmamış birşey yapmamış niye ayrıldınız.

0|0
    0|0
    • Anlayışsız olduğu için yani ozaman anneannem vefat etmişti başsağlığına gelen giden oluyordu bize o yüzden dışarı çıkamıyodum fazla oda biliyordu bu durumu buluşmak istiyodu bende başsağlığına gelen giden oluyor bize çıkamam diyodum oda bahane uyduruyorsun buluşmak için çaba göstermiyorsun istesen çıkarsın falan diyodu sonra ayrıldık işte

• Yani biraz baskıcı tip demek ki. Ama bunların hepsini sevdiği için yapmıştır. Yine de ayrılmak için neden değil. Biraz daha zorlasaydınız

• Bunu bilemeyiz klavye başında yazmak kolay tabi

0|0
    0|0
  • Fırattt ağzın iyi laf yapıyor kardişim

0|0
    0|0
  • üşenmedinmi

0|0
    0|0
  • Neden bu mesajları burada paylaştın ki

0|0
    0|0
  • Bu nasil bir kafa ya hemen buzlarin erimis. Bence bu cocuga guvenme p. ic gibi konusuyor

0|0
    0|0
    • Ya zaten hem buzları eritmedim zamana bırakalım dedim ama benden çok çekeceği var😂😂

Benzer Benceler

Yükleniyor...