Sevgiliniz tüm arkadaşlarınızla bağınızı koparmanızı isterse yanıtınız ne olurdu?

Sevgiliniz tüm arkadaşlarınızla bağınızı koparmanızı isterse yanıtınız ne olurdu?
Sevgiliniz için arkadaşlarınızı siler misiniz?

1|4
5469

En İyi Erkek Görüşleri

• sevgili bulunur ama dostlar bulunmaz ama sevdigim kisi arkadaslarimin kotu oldugunu dusunuyor ise bunu oturup konusarak dusunerek cozum getiririm ama ben saten arkadaslarimin kotu oldugunu dusunsem bile onlari kirmamak ve hemcinsim oldugu icin iyi vakit gecirdigimden dolayi tercih ediyorsam kiz arkadasimda iyiligim icin terk et diyorsa saten ayni goruste olur araya sogukluk girmesi icin hemcinsim olan arkadaslarim ile bagimi yavas yavas koparirim ( cogu kisi buna satis diyebilir belki ama hayatini getirisi basitti kazanmak icin fedakarlik yapmalisin ben gelecegimi insaa edeceksem gelecegimi olusturmama engel olan seylerden vazgecmeliyim)

1|1
    0|0
  • Asla kabul etmezdim bu büyük bir saçmalık. Onu ruhen düşünce olarak rahatsız eden birisi olmadıkça arkadaslarimdan kimseyi elemek durumunda değilim. Geçenlerde bir kız babası damat Fenerbahçeli olmaz ise kız vermem demiş ve damat adayı fenerbahçe forması giyip yemin edip kabul etmiş.. Daha ne cahillikler görücez hayırlısı..

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Silmemelisiniz bence ben silmem şahsen sildirirler sonra kendileri silinirler arkadaşlar dostlar yeri gelir sevgiliden eşten daha çok değer verir size yanınızda olur onlar yokken arkadaslarınız vardır hayatınızda silerim demek hiç etik değil karakterinizi sorgulayın o vakitte

1|1
    0|0
  • Onunla bağımı koparırım. Böylece arkadaşlarımı bir daha sorun etmesine gerek kalmaz.
    İnsanların hayatına iyiden iyiye yerleştiğinize emin olduktan sonra böylesi hadsiz isteklere tahammülüm olmaz. Öncesinde söylesin bakalım düşüncesini yiyorsa.

2|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

5267
  • Hayır silmem buna karışmaya hakkı yok.

7|5
    0|0
  • İlaki hayatımdaki insanın daha fazla mutlu olması adına olacaksa yaparım.

1|0
    1|1
  • Silmiştim birkaçını ama iyiki silmişim onun sayesinde öğrendim ne bok olduklarını.

1|0
    0|0
  • Koparırım uleyn😅Alayının canı cehenneme 😅

5|0
    0|0
  • Hayır

2|3
    0|0
  • O koparsa bende koparım 😏

1|0
    0|0
  • Olmaz

1|0
    0|0
  • İyi Geceler..
    Eğer arkadaşlarım bana zarar veriyorsa gerçek anlamda o arkadaş grubundan uzak dururum..
    Ama hiç arkadaşlık oluşturmamı istemiyorsa kadın erkek farketmez hayır tabiki de arkadaşlarımı yarı yolda bırakmam ki benim sevdiğim insanda böyle birisi olamaz zaten..

1|0
    0|0
  • tüm :) ü bırak bir tane arkadaşım için bile bu yönde bir telkini olamaz :)
    elbette rahatsızlığını söyler sikayetini ya da hatta görüşmek istemezse de anlarım ama bana görüsme diyemez :)

2|0
    0|0
  • Butun arkadaslarimi silmeme degecek birimi acaba soyle kendini benim yerime koyup bir bakar misin kendine herkesi silip sadece senle kalmama deger misin? Derim

1|1
    0|0
  • Zaten normal erkek arkadaşım yok.
    Kız arkadaşlarım da 5 parmağımı gecmez onlarda yillardir yanimda. Herseyime kostular eger sevgili icin kiz arkadaşlarımı silersem bu onlara ayip, haksizlik olur.
    Silmem kesinlikle. Sevgili ayridir arkadas ayridir.

1|0
    0|0
  • arkadaşlar silinirmi hiç.50 kişiyi sileceğime 1 kişiyi silerim

4|1
    0|0
    • Yürü be abi 😀👏🏻

• @Elisolder 32 yaşındayım şu 49 nerden geldi düzeltmediler 24 oldu 32 oldu yeniden 49 amca dayı diyenmi ararsın yeni evlendik daha

• Mutlaka arayı bulurum 😃 baktım hala ısrarla hepsini bırak diyor, al bide tasma tak gezdir arada çişe çıkar derim

1|0
    0|0
  • Silmem ama mesafe koyarim bir çoğu ile.
    İçlerinde değerli olanlarda var elbet.
    Silmesem de tüm zamanimi sevdiğim insan ile geçirir, ayda yılda bir görüşürüm..

1|0
    0|0
  • Neden diye sorarım. Mantıklı bir açıklaması yoksa yanlış düşündüğü konusunda ikna etmeye çalışır ya da orta yolu bulurdum.

1|0
    0|0
  • Hayır. Benden böyle bir şey isteyecek kadar çocuksu biriyle birlikte olmam. Arkadaşlarım daha değerli

1|0
    0|0
  • Tabiki koparırım ama sevgilimle o yokken arkadaşlarım vardı. Dağdan gelip bağdakileri kovmaya çalışmasın

1|3
    0|0
  • O kişiyi gözlemlerim hakediyorsa bırakırım haketmiyorsa bırakmam, sürekli kötü olduğum bir arkadaşım vardı sevgilim , o sana dost değil çok kötü demişti bunu demesi yetti o günden sonra yüzüne bakmadım kızın buna vesile oldu çocuk.

1|0
    0|0
  • arkadaş ortamın genelde yaşça benden büyük ve hepsi evli hatta yaşıt olan arkadaşlarımın hepside evli sanırım evde kaldım bu yüzden sorun yaşamıyorum sevgilimle🤣

1|0
    0|0
  • Başıma geldi. malesef. Çok büyük sorun. 20 yillik çocukluk arkadaşlarımdan bile iletisimimi kesmemi istedi

2|0
    0|0
  • Kendisine bir kukla hediye ederim. Sen bununla çık. Canlı bir varlığın bu dediklerini kabul etmesi imkansız derim :)

2|0
    0|0
  • Arkadaş çevresine güvenmiyorum...
    Sevgilim için arkadaşla bağ koparmak değil canımı istesin vermeye hazırım.

1|2
    0|1
  • Arkadaş nedir ya , düşünmem bile arkadaş edinmek bir saniye , küssen barışmak da bir dakika ama ilişkini sağlam kurucaksın karsı taraf aynı fedakarlıkta bulunuyorsa olur

1|0
    0|0
  • Kusura bakmasın ondan önce arkadaşlarım vardı ve bu konuda konuşmaya cesaret edemez

2|0
    0|0
  • Öyle bir dünya yok. Elbette arkadaşlarımı silmem.. Beğenmiyosa kendi gitsin. Ondan önce dostlarım vardı

2|0
    0|0
  • Hayır asla koparmam hayatının hatasını yapar. git işine dang*lak dang*lak konuşma hastamısın sen derim😂ondan soğurum hatta.

2|0
    0|0
  • Sevgilim olduğunu mu sanıyorsun diye cevap veririm. Çünkü o an bitmiştir o ilişki...

2|0
    0|0
  • Dotumle gulerim lan asufte sen kimsin 2 dudagin için 7 8 yillik arkadaslarimi mi silicem muahahha komik

1|0
    0|0
  • Karşılıklı olur bu istekler.
    Hoşuna gitmeyen birisini söyler amenna.

1|0
    0|0
  • Durup dururken neden böyle bişey istesin ki amacının ne olduğunu neden böyle bişey istediğini sorarım.

1|0
    0|0
  • Sen yokken onlar vardi derim vee gun gelir beni birakirsan yine onlar olacak yanimda derim. sjsjsjsjs

1|0
    0|0
  • Hayır tabiki arkadaşın yeri ayrı sevgilinin yeri ayrı bugün sevgilin var diye arkadaşına sırt çevirme ki yarın sevgilinden ayrılınca arkadaşının kapısını çalmaya yüzün olsun

1|0
    0|0
  • Beni ben yapan şeylerden biri sevdiğim hayatımda olan insanlardır Kimse bunu istemeye curet edemez

1|2
    0|0
  • çevremde karşı cinsten olan ve onu rahatsız eden kim varsa uzaklaşırım

1|1
    0|0
  • istedeğini yerine getirirdim. Bağımı koparırdım yani kendisinden

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarım bana zarar vermediği sürece mümkün değil 😊

1|1
    0|0
  • Geçerli sebepleri yoksa, kendi canı istediği için koparmamı istiyorsa engeli yer😄

1|0
    0|0
  • Yani dengesiz arkadaşlarım yok ki olamazda neye göre ister bir sorarım ya onlar ya ben derse ozman onlar kalsın sen git derim

2|0
    0|0
  • Onlar benim onları sevmemi beklemeden karşılıksız arkadaşlık yaptıklarım ve senden önce vardılar sonra da var olacaklar.

1|0
    0|0
  • Koparamam hepsi çocukluk arkadaşım eğer bunu teklif eden sevgili olursa yolunu çizer. Zaten onunlayken kız arkadaş olmaz.

1|0
    0|0
  • Arkadaş değil sevdiğim önemli konuşma diyorsa vardır bildiği koparırım

1|1
    0|0
  • Hayır olurdu tabiki. Kimsenin çevresinden soyutlanması gerekmiyor.

3|0
    0|0
  • Sevgili olduk diye ne bu tafralar yavru ceylan derdim.

1|0
    0|0
  • Silmem. Tabi sevdigime zaman ayiririm sürekli arkadaşlarla olmaz ama kopar bağını derse koparmam. Ha belki karşı cinsten kiskandigi için telkinde bulunabilir ki kaldı ki ben de aynısını yaparım zaten aramda bir sınır olur karşı cinsle ben de öyle olmasını isterim çünkü. Yapmayacağım şeyi ondan istemem ama arkadaşlarını sil diye başlar bugün yarin da aileni der. Gelemem böyle. Sevgimden olsem de kahrimdan öleceğimi bilsem de ozleyecegimi arayacagimi bilsem de diretiyorsa bu durumu artık sevdiğim olmaz arkadaşım bile olamaz.

1|0
    0|0
  • Bunun yerine eski samimiyetimi azaltırim, en azından iki tarafıda memnun etmiş oluruz.

1|0
    0|0
  • abo.. resime bakk battlestar galactica Kara orda hey gidi günler :(

1|0
    0|0
  • Neden koparayimki. Bni oyle cok sevip deger versinki arkadasa ihtiyacm kalmasn. Herseyim o olsun.

1|0
    0|0
  • oda getirsin tüm arkadaşlarını, insan gibi yaşamaya deneyelim ya da yalnız yaşamaya devam etsin

1|0
    0|0
  • Kimsenin söylemesine gerek yok ben bütün arkadaşlarımla bağımı kopardım zaten

1|0
    0|0
  • Sevgili kolundan tutar babasının evine bırakırım

2|0
    0|0
Daha Fazla
69

Benzer Benceler

Yükleniyor...