Sevgilinizin düşüncelerini okumak ister miydiniz?

Sevgilinizin düşüncelerini okumak ister miydiniz?
Sevgilinin ne düşündüğünü bilmek istermiydin?
Belkide bu sayede kandırilmaktan kurtulurduk, ne dersiniz

2|4
5762

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkede sevgili ya da evli çift kalabilir mi sence 😂😂 bence sadece çıkar ilişkisi olanlar ve sadece yürekten bağlı olanlar bunu cesaret edip isteyebilir. 😉

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• İstemezdim yahu istemsizce bazı ruh hallerimize göre saçma sapan düşüncelere kapılabiliyoruz ve bu önlenemez bir durum.. Bu yüzden böylesi iyi :)

1|1
    0|0
  • Çok isterdim bu sayede benimi mi istiyor beni mi istiyor hemen öğrenirdim😏

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

5561
  • Benim telepati yeteneğim var. Aslında ben bir mutantım. Evet bugüne kadar herkesden sakladım ilk kez itiraf ediyorum 😏😏

1|0
    0|0
  • Keike böyle bir güce sahip olabilseydim en azından boşa kandırılıp, üzülmezdik :D

3|1
    0|0
  • Düşüncelerini okuyabiliyorum zaten!

1|0
    2|0
  • İstemezdim, çünkü kalbini biliyorum.

1|1
    0|0
  • Kesinlikle isterim.

1|0
    0|0
  • Harika olurdu.

1|0
    0|0
  • Bunu istemek saçma çünkü ilişkinin keyfi kalmazdı yani nerde nasıl tepki vereceğini ve ne düşünüyor olduğunu bilmekle birlikte herşey sıradan hale gelir suprizlerin anlık tepkilerin önemi ve güzelliği kalmazdı

2|0
    0|0
  • Ya da tüm kadinlarinkini okumak😄
    https://youtu.be/VFwHs7fEUNs

1|1
    0|0
  • Kesinlikle istemezdim. Ister istemez onun düşüncelerine göre hareket edebilirdim. Bu da benligimden uzaklaşmama sebep olurdu.

1|0
    0|0
  • Bazen kandırılmak insanlara çok şey öğretir.
    Bazen kandırılmamız lazım ki yolumuza daha sağlam basmayı amaç edinelim.

3|0
    0|0
  • İstemezdim en küçük bir olumsuz düşünce beni kırar ve soguturdu sanırım ve o yüzden aşık olamazdım böyle bilinmemezlik daha heyecan verici aşkın güzelliği bu bilinmezlik

1|1
    0|0
  • Kesinlikle böyle bir yeteceğimin olmasını istemem iyi tada kötü sevgilimin düşüncesini bilmek huzur vermez

1|0
    0|0
  • Düşüncesini okumaya kalkışırsak kadınların vay halimize, hal ve hareketlerini analiz etsek kafi.

1|0
    0|0
  • gerek yok genelde ne düsünse direkt söyler , sorar bu konuda biraz basim agriyor ama sikayetim yok
    lol

1|0
    0|0
  • Yok istemem o zaman iliskinin Gizemi kalmazdi ya 🤔

1|0
    0|0
  • düşünce okuyamamanın temel mantığına aykırı. ama ufak bir sır. kadınları erkekler kandırmaz. kadınlar inanmak istedikleri şeylere inanır inanmak istemediklerini görmezden gelir. sonrası hayal kırıklığı.

1|0
    0|0
  • Herşeyi bilmek iyi değildir. He akıl okumak gibi bir yeteneğim olsa efso olurdu o ayrı 😅😅

2|0
    0|0
  • Süper olurdu güzellik 🌹🎩 en azından gerçek seveni bulmk için ondan ona aramak zorunda kalmazdik! Ki dediğin gibi üzülmedik de... yine güzel bir soru 👍

1|0
    0|0
  • emin değilim. belkide daha rahatsız olurdum. hani bazen onun ne düşündüğünü bilmemek ve senin düşündüğün gibi olduğunu sanmak daha iyidir))

1|1
    0|0
  • Bilmek istemiyorum ama tahmin ediyorum nedense sezgilerim gerçekleri söyler bana, bazen bilmek iyi değil.

1|0
    0|0
  • Hayır istemezdim. Benim hakkımda kötü şeyler düşündüğü zamana denk gelir, ayrılırdım. :/

1|0
    0|0
  • Okusaydin sevmenin ne anlami olurdu..

Simdi okuyorum diyenler olucak.. Gidin kumda oynayin siz..

3|0
    0|0
  • Ben tanıdığım insanların düşüncelerini okuyorum zaten

1|0
    0|0
  • 👀 Ben almayayim eger ben dusuncelerini okuyabiliyorsam oda benimkileri okuyabilir demek ve sok olmasini istemem.😏

1|0
    0|0
  • yok be töbe de 🤣🤣🤣 iki güne soğurum adamdan gerek yok🤣🤣🤣

1|0
    0|0
  • Benimkine gerek yokki
    Sevgilim bilir zaten
    Yemek
    Cinsellik
    Uyku
    Başka bir düşüncem yok
    Teşekkür ederim

1|0
    0|0
  • Hiç hoş değil bence yaşamak istemediğimi yaşatmak istemem bir düşünsene sevdiğin kişinin aklını okuduğunu eylence denen birşey de kalmaz

1|0
    0|0
  • Olabilir hatta herkesin düşüncesini okumak isterdim kötüler bazı şeyleri yapamaz dı
    Senin düşünceni okumaya çalışıyorum hala çalışıyorum 😂

1|0
    0|0
  • Okumaktan yorulmak diyorum mümkünse okumamak isterdim :)

1|0
    0|0
  • mel gibsonun böyle bir filmi vardı: kadınlar ne ister?

tavsiye ederim.

2|0
    0|1
  • Benim kizlar ne düşüncek allasen max 70iq seviyorum saniyolar dua etsinler guzel dötleri var xd

1|0
    0|0
  • Sevdiğim insanın düşüncesini ve kalbini okumak isterdim...

1|0
    0|0
  • Aman aman oda eksik kalsın onuda bilip öğrenip ikimizi birden asmaya hiç gerek yok :):)

1|0
    0|0
  • İstemezdim. Eğer böyle bir yeteneğim olsaydı herhalde hala sap sap dolaşıyor olurdum. :):

1|0
    0|0
  • bir yönden iyi hatun sevişmek isteyipte söyleyemediği zamanlarda güzel olurdu

1|0
    0|0
  • 1 günlüğüne benden hoşlananları anlasam bana yeterdi 😂

1|0
    1|1
  • asla istemem onu tanıyorsam ve seviyorsam zaten anlaşırız önden bilgi hoş değil

1|0
    0|0
  • Birbirimize düşüncelerimizi söyleyemedikten sonra bir ilişkide olmamızın anlamı ne?
    Bazen kırsa da üzse de söyleriz biz.

0|0
    0|0
  • Kandırılmaktan kurtulurduk da sevgılı dıye de bırsey kalmazdı 😊

1|0
    0|0
  • O benimkileri okumasında ben onunkini okumasamda olur

1|0
    0|0
  • Evet o vampir filminde oynamak isterdim.😀

1|0
    0|0
  • Sadece sevgilinin mi

1|0
    0|0
    • Evet sadece ilgi duydugun asik oldugun yani telepati gb düşün😃

• Platonik olduğum biri var, kendisi tescilli öküz, benim ne düşündüğünü okumama gerek kalmıyor 😃herşeyi söylüyor

• Uzun zaman sonra okumaya başlıyorum zaten.

3|0
    0|0
  • Harika olurdu

1|0
    0|0
  • İstemezdim

1|0
    0|0
  • İstemem ya o kadar da değil hani ne biliyim işte..

1|0
    0|0
  • İsterdim 😂

1|0
    0|0
  • Efsane olabilirmiş

1|0
    0|0
  • Yok istemezdim sanırım

1|0
    0|0
  • O zaman sevgili diye bir kavram olmazdı