Erkek tavlamak için tipin önemi var mı?

Karşı cinsi tavlamak için tipin önemi var mı?
Karşı cinsi tavlamak için tipin önemi
Karşı cinsi tavlamak için tipin önemi

0|2
3091

En İyi Erkek Görüşleri

• Ben öyle muazzam estetik görünümü olan birisi de değilim. Şahsi kanaatimi sorarsan, bu güzel anatomik yapıya hakaret eder ölçüde göbekliyim de. Gel gelelim çevremde o kadar güzel vücudu olup yakışıklı olan arkadaşlarımdan, aşırı zengin olan arkadaşlarımdan bile daha kalabalık bir çevrem var, yeni insanlar ile tanışmakta güçlük çekmiyorum, hatta bazen bu şeytan tüyü sırrını çok soran oluyor, çok kıskanan oluyor. Efendiler! Bu işin sırrı nerede yatıyor biliyor musunuz? Bu işin sırrı, beyefendi ve hanımefendi olacaksınız, cacık bir insan olmayacaksınız, yavaş ama emin adımlarla genişleyen bir çevreye sahip olacaksınız, doğrularınız olacak, herkesin hoşuna giden biri olmak için doğrularınızdan vazgeçmeyeceksiniz. İlgi duyduğunuz karşı cinse, affedersiniz ama ağzı açık ayran budalası gibi bakmayacaksınız. Diksiyonunuz düzgün olacak, kendinize bakacaksınız, aynanın karşısına geçin üstünüze başınıza bir bakın. Lüks markaları giyinmeye gücünüz yetmese de kendinize yakışanı giyinin, daracık ya da kocaman şeyler giyinmeyin. Elbiselerinizi, pantolonlarınız aldıktan sonra o mağazanın terzisine götürmeyin kendi terziniz olsun. Evet bu da önemli! Adam işin bittiğine bakar, o tempoda senin elbiseni mi düşünecek?

0|0
    0|0
    • Paçalarınızı, kollarınızı, omuzlarınızı sizin ölçülerinize göre ayarlayacak bir terziniz olsun. Aksesuarlar”kemer, saat, kravat vs.” Elbiseniz ile uyumlu olsun, ters renk uyumu mu yaparsınız, açık koyu uyumumu yaparsınız bilemem. Size özel tıraşınız olsun. İnsanlar size baktığı zaman, ikinci kez dönüp bakma ihtiyacı duyuyorlar zaten. Ve en önemli konulardan birisi, özgüveniniz olsun. Kesinlikle patavatsızca konuşmak ile özgüveni karıştırmamak lazım. Sakin, efendi, şık bir giyimi, kendine bakan bir insan olun, donanımlı olun her şeye katılmak zorunda değilsiniz, bilgi sahibi olduğunuz şeylere yorum yapın, laflar çarpışır vaziyette aynı anda konuşmayın, sizi dinlediklerinden emin olun, espriler yapın, konuşurken göz temasından kaçınmayın. Erkekler için en önemlisi, ALFA erkek olun!

• Şimdi burda herkes atıp tutuyor ama bu atanların çoğu tipe en çok önem veren insanlar. Kimse kendini kandırmasın. İlk bakışta kişinin karakterini, iç güzelliğini göremediğimize göre direkt olarak dışa odaklanıyoruz. Ve kimse dışını beğenmediği hediye kutusunun içinden ne çıkacağını da merak etmiyor..😏

4|3
    3|0
    • Kızların tipe önem vermiyorum demesi , erkeklerin bekarete önem vermiyorum demesi gibi. İkisi de yalan :D

En İyi Kız Görüşleri

• Nevet birde dekolte verdin mi tamamdır erkek avucunda... bu kadar basit olmak zorundalar mı? Jskfjksjfjf

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2889
  • İlk yaklaşım için önemlidir bence.

1|1
    3|2
  • tipin onemi var kendimden misal veriyim yasimi goruyorsunuz markete gidip alis veris yaptigim yerde 18 yasindaki kiz bana tipim cocuk gibi olsugu icin cocuk diye hitap ediyor abiye ne oldu anlamadim tovbe tovbe tavlamak isteyen yok ama bir bu degil surekli nereye gitsem karsi cinsimden yasi kucuk olanlar beni kendilerinden daha kucuk yasta biri gibi goruyor halbuki 23 yasindayim yuh artik yani

0|0
    0|0
  • tavlicağınız erkeğin kişilik özelliklerine bağlı
    eğer sapyoseksüel biriyse (ki yüzbinde 1 ihtimal) isterseniz baştan çıkarmaya çalışın asla başarılı olamazsınız
    karşınızdaki erkeği tanımadan hareket etmeyin derim

0|0
    0|0
  • Dış görünüş , iç güzelliği daha görünür yapar. Dış güzellik bir insanı tanımaya çalışmak için en geçerli bahanelerden biridir. Aksini iddia eden hafif sahtekardır : )

0|1
    0|0
  • Benim için güçlü olsun kolları da 44-50 cm olsun (salladım ama sanıeım kaslı kollar bu ölçüde) ☺️
    Güç kuvvet en önemli nokta benim için yakışıklılık aşırı olmasına gerek yok esmer kitli sakal olsun yeter 😃

1|0
    0|0
  • Merhaba ^_^
    Açıkçası tipini beğenmediğim birinin içini merak etmem. Bakımlı olamıyorsa karakterinde merak edilecek bir şeyler zaten yoktur.
    İlginç bir strateji...

1|0
    2|0
    • Acaba senin tipin çok mu iyi?
      Yani bir insanın dışı güzel olsa bile içi beş para etmiyorsa o insandan hayir gelmezzz

• Senin bakimdan kastini biliyorum. Bakımli kadin dediğin sana göre giyimi duzgun olur, yuzunde makyaji eksiksiz olur. Hadi giyimle makyajı ikisinide es geçtim. SIVILCELI br surat için bile nemlendirme kremleri 20 tlden başlıyor.3 haftada bir bitiyor o kremler yani bir insanın bakımlı olması için her halukarda paraya ihtiyac var. Ya karşıdaki kişi bakımlı olmak istiyorsa ama parası yoksa nolcak. Yani bence sen insanların içine bak. Ve kendinde çok yakışıklı biri değilsen. Bir kadını bakımsız diyede aşağılama. Cunku insanlar dünyaya eşit şartlar altında gelmiyor.

• @Anlayın01 Doğru söylüyorsun, ancak bahsi geçen kişi ile benim alakam nedir? :D

• İlk başta çok önemi var. Ama tanıdıkça sevdikçe bir önemi kalmıyor çünkü artık tipini , fiziğini değil ruhunu sevmeye başlıyor..

1|0
    0|0
  • Ya çok kötü değilse tipin o kadar önemli etken olduğunu düşünmüyorum. Kızlar açışından en azından. giyimi iyi olan bir erkek ilk etkiyi iyi bırakırsa sorun olacağını düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Biraz kısa boylu birde akşama kadar ortalıkta gezen kız olmak lazım. Başka türlü olunca sevmiyorlar seni

2|0
    1|0
  • Nefes alsin yeter diyen kesime göre hic bir önemi yok😅😅

2|1
    0|1
  • Neden bir sey alirken deneme yapar veya tadariz gorunuse aldanmamak icin. Hayir ben bakmam kadinin ozu guzel olmali huzur verecek mitlu edecek.

0|0
    0|0
  • meyve değiliz ki kimse bunun vitamini kabuğunda demiyor
    tipin önemi var tabi olmaz mı, ama herkes dengi dengine olmalı

0|0
    0|0
  • insanlar hep yanılıyor.
    önemli olan sinerji. kimse dünyanın tip olarak en güzeli/yakışıklısı olamaz. fakat karşısındakine huy olarak en güzeli gelebilir.

0|0
    0|0
  • Erkek tavlamak için tipin önemi var mı?

Hayır diyenler buyursun

1|0
    0|0
  • İstisnaları ayırarak söylüyorum ama erkekler yüzü güzel olmasın ama vücudu iyi olsun yine bakar. Yani pekte önemli değil Sanki.

0|1
    0|0
  • Tip çok önemli değil. Tabi üst düzeyde çirkinliğin yoksa:) bir erkeği etkilemek için en önemli madde narin olacaksın. Sonraki maddeler kız olacaksın.

0|0
    0|0
  • Tabii ki tipi, fiziği, gülüşü, duruşu, niyeti iyi olan daha şanslıdır...

0|0
    0|0
  • Erkek tavlamak terimi beni bayağı güldürdü biraderim, bizler için solunum yapıp yapmadığınız önemli

1|1
    0|0
  • Dişilerde ki olay, fizik olsun yeterli. Bazen tipe bile bakılmaz.

1|0
    0|0
  • Normalde olmaması gerekiyor ama günümüzde çoğu insan karşısındakinin dış güzelliğine göre karar veriyor.

1|0
    0|0
  • Birincisi her erkeğin nefes alsın yeter diye düşünmediğini bilerek hareket etmelisiniz

1|0
    0|0
  • tipe gelirler önce sonra duruma göre , ama daha çok çekiciliğe bakarlar ,

0|0
    0|0
  • Tabi görünüş önemli fakat; görünüşten ziyade zeka daha önemlidir.

0|0
    0|0
  • Var tabi yanlızca birşeyler yaşayıp tatmin olmak için se çok önem arzetme. Duygusal ve uzun süreli ise sen de seçici ol.

0|0
    0|0
  • Kalp edep ve terbiyesine bakacaksin... dünya güzeli olmuş yakışıklı olmuş Karektersiz içi boş da tipinde önemi yok

0|0
    0|1
  • Erkek için yok Adam olan için karakterin olması gibi bir. Çok mesele var.

0|0
    0|0
  • En azından kendinden emin ve çıldırtıcı olmalısın. Bazı kızların yanında bu yakışıklı erkekler neden var diye kendimize sorarız

0|0
    0|0
  • Valla dünden sonra anladim ki fiziğin önemi var karaktere zerre bakmıyor erkekler öyle olsaydı bizim gibiler kirilmazdi

0|0
    0|0
  • Var tabikide ha nefes alsın yeter diyen erkekte çok 😂

1|0
    0|0
  • Var ama kıyafetin de rolü büyük dekolteli vs falan

0|0
    0|0
  • Var tabi de o seni tavlasin sen niye erkek tavliyosun

0|0
    0|0
  • Kıyafetiyle dış görünüşüyle karşılanır ilmiyle ağırlanır ahlakıyla uğurlanır.

0|0
    0|0
  • Tip önemli olsa da kişiliği, karakteri yoksa sadece birkaç gecelik seks ilişkisinden öteye geçemez.

0|0
    0|0
  • Fiziğin Onemi derken illaki var ama en onemliside buda bana göre konuşması çok cok çok önemli onun söyleyeceği her kelime çok onemli

0|0
    0|0
  • tip ortalama olabilir önemli olan davranış yaklaşım.

0|0
    0|0
  • Karşı cinse bağlı genelde yüreği kirli insanları seviyorlar.

0|0
    0|0
  • Vardır illa ki. İnsan beğenmediği birine tav olamaz kanımca.

0|0
    0|0
  • Yoo damacanaya, çaya hallenen insanların tipe önem verdiğini mi sanıyorsun?

0|0
    0|0
  • Yok. Peşinden koşturacak bir sürü abaza var nasılsa.

0|0
    0|0
  • Ortadoğu ve Türkiye hariç sanırım bir önemi var. Bizim Türkler de bir önemi yok.

0|0
    0|0
  • Tipini si. et güvenilir ve dürüst olsunda

1|0
    0|0
  • Tabi ki bu yüzden yalnız ölücem zaten

1|0
    0|0
  • Önce tavlamak sözünü kullanmadan yola başlanmalı.

1|0
    0|0
  • olmaz olur mu

0|0
    0|0
  • bu devirde nabzın atıyorsa tamamdır.

2|0
    0|0
  • Kime göre neye göre

2|0
    0|0
  • Elbette ki çok önemli