Sürekli yoğunum diyen biriyle bu iş olur mu?

Sürekli yoğunum diyen birisi sabah mesajlarına okuyup dönmemesi neyi gösterir arada o da yazıyor ama çok nadir
Güncellemeler:
Ben mesajlarına geç dönünce Trip atıyor

0|0
43

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan istediği zaman azda olsa vakit ayırır , en azından bunun için çaba harcar. Emin ol karşısın da ilgilendiği bir erkek olsa yoğunum demeye bile korkar. Bu günümüzün korkak ve sahte insanlarının istemiyorum deme şekli.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

42
  • En sinir okdugum sey. Insan ufaktan ufaktan uzaklasiyor.. boswer sende hayatini yasa

0|2
    0|0
  • Onun için ikinci üçüncü plandasın gerçekten değer veriyor olsaydı okadar yoğunluğun içinde gene sana vakit bulurdu

0|1
    0|0
  • Belki cidden yoğundur. bazen benimde çok yoğun olduğum zamanlar oluyor. en az 4-5 saat telefona bakamıyorum.
    ne iş yapiyor?

0|0
    0|0
    • Muhasebe bu hafta akşam 9 da çıkıyor mesai varmış

• Ayın 20 ne kadar kdv tahakkuk çalışmaları var. Her ay rütin devam ediyor bu durumlar. Alış buna. Yıl kapanışları kabus olur günlerce çalışırsın. Kurumsal firmaların yıl kapanışları Mart diye olacak daha yani Nisan ayıda yoğun olacak.

• Yoğunsa bırak yoğun olduğu işlerle uğraşsın. Sana ayıracak vakti olmayana sen hiç vakit harcama

0|1
    0|0
  • Olmaz! Zira bu durumu bizzat ben yaşadım ve sonunda bitiren taraf kendisi oldu.

0|1
    0|0
  • Bencil... ilgi göstermiyor

0|2
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...