Zengin olsanız fakir biriyle evlenir miydiniz?

Fakir zenginle evlense ne olur?

0|7
69127

En İyi Erkek Görüşleri

• Evlenirdim.
    Çünkü bu dünyada gerçek olan tek şey ölüm ne para kalıcı ne mal mülk ne de biz.
    Önemli olan iyi merhametli Allah'tan korkan bir insanla yaşamak yaşayabilmek.
    Sevginin emeğin fedakarlığın kıymetin değerin ne demek olduğunu bilen bir insan olsun kafi.
    Ben zaten onu başımın üstünde taşırım yeter ki sevsin beni akşamları kapıyı güler yüzle açsın yüzüme inan bu hayatta en büyük mutluluk budur.

1|0
    0|0
  • Evlenirim diyen bazı pembeli arkadaşlarımızın BAL gibi yalan söylediğini biliyoruz.
    Kimse kimseyi kandırmasın. Şuradan 10 kişi içinde sadece 1'i doğruyu söylüyordur. Onun da ilerleyen süreç içerisinde ne kadar ciddi olacağı tartışılır.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Zengin olsam zenginle evlenirdim😂 Peki sen evlenirmiydin?

1|0
    0|0
    • Ben zengin olsam fakirle evlenirdim aşık oldumu gözü kör olasıcılardanım😂

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

67125
  • Aşk bu sonuçta aşık olmuşsam evlenirim ya da fakir kafasındayım ikisinden biri 😂.

2|0
    0|0
  • Zengin olsam fakir ile evlenmek isterdim.
    Zengin değilim maddi olarak. Zengin olmayan bir eş isterim. Benim hayatım zengin birine yetmez!

1|0
    1|0
  • Evlenirim.

4|5
    2|1
  • Evlenirdim hiç umrumda olmazdı

1|0
    0|0
  • Gönlüm kime konarsa onla evlenirim.

2|1
    0|0
  • Zengin erkek fakir kız hmmm 🤔 benim çok şirin bir ailem var ben onların çok zengin olsalar da çizgilerini bozmayacaklarına tüm samimiyetimle inanıyorum. Öncelikle aileden örnekle gittim çünkü bu durumlarda genelde aileler prüz çıkaran taraflar olduğu için. Benlik ise hiçbir sorun teşkil etmezdi gönül sevdikten sonra Allah kerimdir. 🙂

1|0
    0|0
  • Adı aşk olurdu emin olun. Ve bu devir de fakir bir erkek ile evlenecek kadın olduğuna hiç inanmıyorum. Oysa şunu asla unutayın ki hiç bir erkek bakıp ihtiyaçlarını karşılayamayacağı bir kadın ile evlenmez. ö

1|0
    0|0
  • Zengindim, fakir demeyelim ama cok ta durumu iyi olmayan bir kadınla evlendim. evini aldım arabasını aldım ve işini kurdum.
    ödül olarakta beni aldattı.
    o yüzden biraz garip durumlar içerisindeyim :D

1|0
    0|0
  • Insanlarin cevrelerinde kendi maddi seviyelrinde insanlar olur. Bu yuzden bu durum genelde ya filmlerde olur ya da gercek hayatta cok madir olur cunki denk gelmeleri cok dusuk ihtimal. Bunun disinda benim birisiyle sevgili olma ya da evlenmem icin din dil irk maddi durum siyasi gorus vs. Umrumda olmaz. Sadece ikimiz bir aradayken mutlu olabiliyorsak ve birbirimizim her fikrine gorusune saygi gosterip birbirimizi her konuda destekliyorsak sorun yok.

1|0
    0|0
  • Zenginim diyebilirim, benimle para icin evlenmeyen biri önemli

1|0
    0|0
    • O zaman zenginim deme belli etme yoksa asla emin olamassın #küçüktavsiye

• Micazi anlamda zenginim diyebilirim dedim, zenginim deyip dememe önemli degil, cevrendeki herkes zaten demeden biliyor. Para icinde birliktelik isteyen kizalrin karakterdeki kendini belli ediyor. Evlenirsem o bayan evimde yiyecek ekmegim olsun yeter diyen bir bayan olacaktir

• Bu durum sadece filmlerde olur. Yeşilçam filmlerinin önemli bir kısmı bu konuyu işlese de gerçek hayatta karşılığı yoktur. Hatta bilmem kaç tane Oscar almış Titanic filminden teknolojiyi çıkarırsanız özünde konu zengin kız fakir oğlan olarak karşımıza çıkar.

1|0
    0|0
  • Elbette, ülkemizde değişik bir evlilik denklemi var, ücret olarak, eğitim olarak ki lisans, yüksek lisans, boy, kilo, güzellik, din, mezhep, ülke, il bazlı filan anlamsız, Hollanda’dan örnek vermek gerekirse herkez aynı okulda okuyor, doktor ile kasiyer evlenebiliyor ne denir bilmem 🤷‍♂️

1|0
    0|0
  • Mesela ben bir kıza dedim ki seni istemeye gelen çocuk yüzü gözü düzgün karakteri sağlam ama mesleği belediye de çöpcü istermisin dedim yok dedi aman aman ne yapcam ben dedi doktor hekim öğretmen mühendis olmalı dedi bakalım bu kızın akıbetini çok merak. Ediyorum

1|0
    0|0
  • Zengin olsam neden evlenmiyim Gardaslik? Sonuçta bizi gecindirecek para var bende.. yani isterse köylü kızı olsun ama Yeter ki dürüst karakterli insan olsun gerisi teferruat benim için!! gönlüm atsın yeterli!!

1|1
    0|0
  • Fakir zenginle evlense anlaşırlarsa mutlu olurlar. Ama birbirlerini bulmaları için aynı ortamda bulunmaları gerek. Bu sebeple pek rastlanmıyor fakir-zengin birlikteliklerine

1|0
    0|0
  • Değişir ya görüş açısına bağlı eğer gerçekten sen onu o seni seviyosa mutlu bir evlilik olur arada para lafı bile geçmez ama fakir olan parası için zenginle evlendiyse bir zaman sonra anlaşmazlıklar başlar ve o evlilikte sevgi saygı mutluluk kalmaz sonrada mahkemede zengin olanın donuna kadar alır😂

1|0
    0|0
  • Bazen böyle magazinlerde falan denk gelince hep derim "ben meşhur biri olsaydım muhtemelen tanınmamış biri ile evlenirdim" diye. Aynı kapıya çıkıyor sanırım :)

2|0
    0|0
  • Benimle param için evlenmediğinden emin olup beni mutlu eden birini bulursam evlenirim ✩

1|1
    0|0
  • Aşk ne yaptırmaz ki fakir olsun zengin evlenirdim tabiki

2|0
    0|0
  • Bilemeyeceğim şimdi. Zengin diyorsun. Zengin olsam biriyle evlenmem. Hayatımın içine etmenin yollarını ararım. Teker teker.

1|0
    0|0
  • Evlenirdim. Para durumuna göre değerlendirmemek gerek.

1|0
    0|0
  • Zengini fakiri beni ilgilendirmez sevgisi gerçek olduktan sonra.

1|0
    0|0
  • Fakir zenginle evlenebilir zenginde fakirle gayet doğal ama zengin kişi insansa nefsine hakimse önemli olan bu.. Zenginlik insanı geliştirmiyor her zaman malesef...

1|0
    0|0
  • Para parayı çeker kimse kimseye duygu sömürüsü yapmasın

1|3
    1|1
  • aşk başka ama kendi seviyeme yakin birini tercih ederdim yoksa karsimdaki insanda kendini kötü hisseder kiz zengin benim durumuma bak felan diye

1|0
    0|0
  • Zeka seviyesi yüksek olsun yeterli ve monoton bir karaktere sahip olmamalı. Para didin ne ki 😂

2|0
    0|0
  • Olabilir sonuçta zenginim her ay sonu bir gelirim var. Ama gerçek hayatta görüyorum zengin , zenginle evlenir ya da birlikte olunur. İşleri büyütmek için...

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum. Büyük konuşamam. Ne kadar sevdiğime ve fedakarlığıma bağlı.

1|1
    0|0
  • Fakir veya zengin olayım fark etmez zengin biriyle evlenmem

2|0
    0|0
  • evt tabikide )) para için değilde aşk için evleniyorsa insan farketmez zengin mi fakir mi

2|1
    0|1
  • Evlenirim bunun lafı olmaz ben de sarayda büyümedim yani.😂

2|1
    0|0
  • Bakmazdim maddi durumuna huylarimiz hobilerimiz ortaksa eglenebiliyorsak gotu de buyukse oooh ksudhdhdhd

1|0
    0|0
  • Nden evlenmeyeyim ki.. kefenin cebi yok...3 metre kumaş bir tabut fakirlikte zenginlikte geçici önemli olan kalp zenginliği 😊

1|0
    0|0
  • Param ikimize de fazlasıyla yetecek olursa neden olmasın.

1|0
    0|0
  • kusura bakmayın ama hayatıma giren tüm kadınlar maddiyata önem veriyordu bende onları şutladım

1|0
    0|0
  • Beni gerçekten seven birisi olsun da, maddiyat falan umrumda olmaz.

1|0
    0|0
  • Dürüst olsun sadakatli ve sevecen olsun gerisini ben hallederim zenginlik maddi güçtür onemli olan manevi değere önem. vermeli kısaca evlenirim

1|0
    0|0
  • Seversem oda beni gerçekten seviyorsa tabi ki evlenirim neden sorun olsun ki benim için sorun değil

1|1
    0|0
  • Zaten zenginim kanka o halde aşk lazım 😂 "zengin olsanız demişsin ya "

1|0
    0|0
  • Zaten olması gerek bu. Ben zengin fakir evliligini destekliyorum.

1|0
    0|0
  • Kafamız uyuşuyorsa zengin fakir farketmez evlenirdim

0|0
    0|0
  • Kadında paraya hayatta bakmam Ve hatta kadının 1 lirasını yemedim yemem de✌️

2|0
    0|0
  • Biraz klişe demezsen. Cevabım ;paradan daha önemli şeyler var bu hayatta.

1|0
    0|0
  • Evlenirim zaten zenginsem karşıdakine de yeter bana da

1|0
    0|0
  • Zengin severse fakirde sever güzeldi çirkindi seçim ayıp :)

1|0
    0|0
  • Hiç bir sakıncası yok. Maddi durumlar bu işlerde önemli değildir.

1|0
    0|0
  • Karakteri beş para etmez insanları hayatımıza aldık. Fakir olsa ne olur?

2|0
    0|0
  • Seviyosam, evlenirim. Konu kapanmistir. Tartismaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • Evlenirim. Aşık olduktan sonra paranın bir önemi yok. Saadet mutluluk parayla olmaz

1|0
    0|0
  • Eğer zengin olan bensem. Karşımdakininde gönlü zenginse e bide sevdiysem hiç sıkıntı yok

1|0
    0|0
Daha Fazla
142
Yükleniyor...