Başlık parası yeniden uygulansa evlilik için kredi alırmısın? Kızlar ya siz birikmiş paranızı sevgilinize verirmisiniz?

Başlık parası yeniden uygulansa evlilik için kredi alırmısın? Kızlar ya siz birikmiş paranızı sevgilinize verirmisiniz?

0|1
96

En İyi Erkek Görüşü

• şu an başlık parası yok denemez. elden alınmayan para düğün, elbise, eşya ve takı istekleriyle devam ediyor. bir insan evlendiği günün sabahına 4 yıl ödemesi gereken borçla uyanıyor.

ondan sonra ''sen eskiden böyle değildin hikmet.'' eskiden öyle değildi tabi, çünkü her ay maaşının 3'te 2'sini borca yatırmıyordu hikmet eskiden.

0|0
    0|0
    • 😂😂 güzel bir örnek olmus güldürdün sirf bu yuzden kzuenimin evi bozuldu bozuluyor daha dun ogrendim

• E eve geliyor eş yemek yok ilgi yok bence kadinin calismasi biraz zorlastiriyor evliligide

• @_BeBeRuhii_ ne demek evliliği zorlaştırıyor? eve gelirsin, hep birlikte yaparsın yemeğini. bu bir sorun değil. kaldı ki bu borçları yaratan kadındır. şimdi yarattığı borçlardan mı şikayetçi?

En İyi Kız Görüşü

• Hala ülkemizin belirli kesimlerinde bu saçma adet devam ediyor kadın bir hayvan değildir para karşılığı satılmaz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

85
  • Kaçırırım ben. Sonuçta gönüller bir olunca samanlık seyran olurmuş 😋

0|0
    1|0
  • Vermem ama kaçardım sonra nasıl olsa vermiş olacaklar.

0|0
    0|0
  • Evlilik zaten maddiyata bağlı seven onu da göze alır battı balık yan gider hesabı 😁

0|0
    0|0
  • Baslik parasi var hâlâ bazi yerlerde ben vermezdim parayi

0|0
    0|0
  • ömrümüzü vermişiz parayı mı takacaz kafaya

0|0
    0|0
  • Donumu bile satardım :)

0|0
    0|0
  • başlık parası çok itici