Konuşmaya başladık ama bir şey hissetmiyorum?

haftalardır benimle tanışmaya çalışan biri vardı. en sonunda kabul ettim. adam bana çok fena aşık.

2 gündür konuşuyoruz ama ben onun hissettiği şekilde bir şey hissetmiyorum. düşüncelerimiz, yaşantımız uyuşuyor aslında. ama dediğim gibi bir şey hissetmiyorum.

zamanla hislerim değişir mi yoksa konuşmayı azaltarak bitirmeli miyim? çünkü gerçekten çok iyi bir insan ve üzülmesini istemiyorum :(
  • zamanla hissedersin
    A seç
  • yavaş yavaş konuşmayı bitir
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
105

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

105
  • ilk önce bir şey hissetmiyorsun sonra onu hayatından çıkarınca aşık olmaya başlıyorsun sakın bırakma çok zor bizzat ben yaşadım yapma hala onun çaresizliğindeyim sakın bırakma

0|0
    0|0
  • bir insan sevmek sevilmek adına biriyle beraber oluyorsa birşey hissetmelidir. benim fikrim şu ilk görüşmemde karşı cinsten birine ısınamadıysam bir daha hiç ısınamam zorlada aşk olmaz

0|0
    0|0
    • 6gün

ısındım aslında gerçekten çok düzgün birisi duruşuyla bile belli ediyor kendini. ama ilerde de bir şey hissedememekten korkuyorum :/

• 6gün

kendi içinde çelişki içerisindesin hissetmeme ve ısınmama aynı şey sonuçta şimdi hissetmediysen ileride nasıl hissedeceksin korkun ifadesiz. siz biraz görüşün o çocuğu iyi tanıyamamışsın biraz daha çıkın bence

• şimdi şöyle düşün her zmaan seni seveni seçiceksin.. sende zamanla seversin onun aşkı dediğin gibiyse ikinize de yeter ama eğer yok ben hissedemem dersen uğraşma derim. ama bak ben beni seveni seçtim ve 1 ay sonra nişanım var ve belkide şu an ondan daha çok seviyorumdur... o yüzden kalbinin sesini dinle eğer sevebilirm dersen devam et zamanla o hissin büyür seversin ama yok hissedemem dersen KALBİNİN SESİYLE o zaman yavaş yavaş değil açık konuş hissedemiyorum de bitir... :) benden sana tavsiye :)

1|0
    0|0
  • Öyle hemen iki günden kör kütük aşık olacak halin yok. Zamanla sen de seversin. Bence önemli olan sevilmek ve değer görmek. Daha çok mutlu olursun.

1|0
    0|0
  • sana bir şey diyim mi bende seninle aynı durumdayım ne yapacağım bilmiyorum herkes sevilmek için ne hayaller kuruyıor ben seviliyorum ama sevemiyorum.. cocuk cok iyi birisi gerçekten ailelerimiz bile benziyor ama duygu yok içimde

0|0
    0|0
  • Zamana bırak..
    Keşke kendini anlayana kadar bir cevap vermeseydin.. benim mesela onca aydan sonra net cevap verdiğim biri oldu çünkü

0|0
    0|0
    • 6gün

ya hayır normal konuşuyoruz zaten birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. ama ona da dedim ben kesin bir şey söyleyip seni umutlandıramam kendimden emin olmadan sana sevgi konusunda bir şey diyemem diye. haklısın güzel düşünüyosun falan dedi. işte ben ilerde de bir şey hissedememekten korkuyorum :/

• 6gün

Umarım hayırlısı olur tatlım şimdiden boş yere strese girme..
      Her hayatımıza girenle evlenmiyoruz veya pek uzun sürmeyebiliyor.

• Bence her insan şansı hak eder ona zaman ver bulamazsın seveni 🙂👍

0|0
    0|0
  • Yavaş yavaş konuşmayı bitir. madem bir şey hissetmiyorsun karşındaki insanı kırma

0|0
    0|0
  • Buna benzer bana da olmuştu severim sandım konuştuk buluştuğumuz da hareketleri çok itici gelmişti çok soğudum ama yine devam ettim baktım olmuyor bitirdim. Eğer sevemem dersen bitir derim ben.

0|0
    0|0
  • Fazla kendini ona alışdırmadan uygun bir yolla konus gonder kırmadan

0|0
    0|0
  • zamanla hissedersin

0|0
    0|0
  • Zamana bırak bence birşey deme erken.

0|0
    0|0
  • Zamana bırak

0|0
    0|0
  • Konuşmayı azaltarak bitir bu karşındakini üzmez

0|0
    0|0
  • Belki ilerde içini tetikleyen duygular yarata bilir ama sevemediysen size yazık olur. Anlaşıyorsanız biraz biraz romantik açıda bişiler olursa tetiklenir belki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...