Sevgilim bana mesaj attıktan sonra hala çevrimiçi gözüküyor?

Mesela bana 10 sn önce yazmıs olsun giriyorum cevap vermeye hala çevrimiçi gözüküyor yani 20 sn daha çevrimiçi gözükmek olağan mi? Çok üzülüyorum aynı anda başkasıyla konusuyor mu diye

0|1
410

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen tuşu kilitliyorsun çevrimiçi yazısı bir 10 saniye falan kalabiliyo. ya da tuşu kilitlemeden koyuyor bir yere tuş kilitlenene kadar çevrimiçi kalıyor. Hemen kötü düşünme. Aklını yitirirsin bak ben yitirdim paranoya yapa yapa 😂😂😂

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

49
  • whatsappda çevrimiçi durumu saniyesinde gitmez, 30sn kadar bir bekleme süresi vardır, kafana takma bu kadar ufak tefek şeyleri, şöyle düşün, onun hayatında konuştuğu senden başka insan olmaması daha garip değil mi?

1|0
    0|0
  • Off takıntıya bak ya. Güvenmiyorsan ayrıl, paranoyaklığin anlamı yok kendini yıpratırsın.10 saniye sen de çevrimiçi gözüküyorsun. Belki de o sana bakıyor çevrimiçi olacak mısın diye?

1|0
    0|0
  • arkaplanda açık kaldığı için öyle hemen gemileri yakma 😂

0|0
    0|0
  • Baskasiyla zaten konusuyo olabilir ne var bunda.. hayatinda bitek sen yoksun adamin.. konusmuyosa anormal

0|0
    0|0
  • Arkadaslari ile konusuyordr. Kiskanclik yapma bos yere... senden baska tanidigi insan yok mudur sence

0|0
    0|0
  • İlişkilerde bu çevrimiçi görüldü yazmadı paranoyaklığı herkesde var sanırım 😀

0|0
    0|0
  • Bu kadar kıskanç ve şizofren olmayın be çok olmaz o adam gider demedi deme

0|0
    0|0
  • 20 saniye de birak dusunsun cocuk 😝

0|0
    0|0
  • Muhtemelen durum bu ama ona sormayi denedinmi

0|0
    0|0
  • Olagan ya. 20 saniye cok mu uzun sure