Bir erkek ne zaman bir kadının yokluğunu hisseder?

Ondan ben ayrıldım ama ayrılma sebebim ilgisizlikti. 2 senelik bir ilişkim vardı. İlk bir hafta çok üzüldüğünü söyledi sonra pes etti. 3 haftadır yazmıyor ve çok mutlu sosyal medyaya öyle görüyorum. Beni gerçekten unutmuş mudur? Veya ne zaman değer anlar?

0|1
15

En İyi Kız Görüşü

• Umursamaz ve hep böyle biri oldugunu görmüş oluyorsun aslında o hep böyleydi yani, kimsenin yokluğunu anlamaz, diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • Bu kadar zaman olup da peşinden gelmiyorsa zaten iyi olmuş bittiği. Yoksa hiç olmayan bir ilişkide sen üzülürdün

• Çok iyi olur benim için. Ben takip edeyim siz mesaj atın çünkü 1xperim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Yolda okulda ya da baska yerde karsilasiyormusunuz?

0|0
    0|0
    • Hayır.. sosyal medyaya sadece. İlk sevgilimdi. Ama ben hastayım yani kanser hastasıyım buna rağmen ilgi göstermemesi bana koydu. Hep mutlu mutlu resimler paylaşıyor hiçbir şey yazmıyor sanırım değerimi anlamayacak gibi görünüyor değil mi

• Oncelikle gecmis olsun.. degerini anlamiyorsa hic ugrasma yol ver gitsin.. daha niceleri cikar

• Yok ya sanmıyorum. Ben uğraşmıyorum böyle sevgililikle. O tekti benim için bir istisnaydı. Yinede teşekkürler iyi dilekleriniz için iyi günler

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • 2 senelik ilişkiden çıkınca nefes aldığını hissetmiştir az soluklansın beynine vurucaktır 😂😂

1|0
    0|0
  • Özgürlüğün tadını cıkarıyor

0|0
    0|0
  • telefonu susunca

0|0
    0|0
  • Erkek odundur hissetmez

0|0
    0|0

Benzer Benceler