İlişkiye ara vermek ayrılık sinyali midir?

İlişkilerde ara vermek doğru bir çözüm müdür? İlişkinin hemen bitmesini mi sağlar yoksa, toparlar mı?
Aşk'a biraz mola 🤦‍♀️
Aşk'a biraz mola 🤦‍♀️

1|2
140142

En İyi Kız Görüşleri

• Ben ayrılık olarak görmüyorum. Bir kere kafam cok bozuktu. Etraftaki kimseyi gormek bile istemiyordum. Yalnız kalmaya ihtiyacim vardı. Iliskimde vardı. Gittim dedim biraz ara mi versek. Durumu da anlattım. Anlayışla karşıladı. 2-3 ay civarı ayrı kaldık. 2-3 ayda kendime geldim. Sevgili arkadas cevresi dahil uzaklastim. Yalniz kaldim, kendimi dinleme fırsatı buldum. Tek basima tatile çıktım. Insan buna ihtiyac duyuyor bazen. Ve yenilenip döndüm. Iliskiye de devam. Hatta eskisinden daha güçlü bile diyebilirim aramızdaki iletişim. Kendide boyle bir sey yapsa bir sey demem. Tabii mantıklı bir aciklama ile. Ara vermek istiyorum diyorsa sadece ayrılıktır ama ara vermenin mantikli bir sekilde aciklamasi varsa benim durumum gibi ve bunu istiyorsa bende rahat bırakırım.

0|0
    0|0
  • Ara vermek diye bir gerçek var. Karşınızdaki insanı boğmayın. O zaten boğulduğu için bir mola almak ister. İki taraf da bu süreçte sağlıklı düşünerek doğru bir karar almalıdır. Aradan sonra birleşilecek ya da ille ayrılık olacak diye bir kaide yoktur.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• biraz ara verelim , ben de bu arada kafama göre takılayım , gideyim bir kaç kişiyle yatayım.. sonra onlardan sıkılınca , hiç bir şey yokmuş gibi hadi kaldığımız yerden başlayalım diyeyim.. bu olayın kısa ve özü budur.. kimse kendini kandırmasın.. evlendiğinde dur 2 ay evliliğe ara verelim diyebilir mi kimse? sıkar biraz... aynı şey bunda da geçerli.. dünya üzerindeki en büyük saçmalık ve kolpadır ara vermek..

2|0
    0|0
  • İlişkiye ara vermek bana göre sacmalık ben evlenince eşimi yalnız bırakmam
    Özleyelim birbirimizin değerini anlayalım diye arada gideriz 4 5 gün 😀ailesine gider bende aileme giderim biraz özleriz birbirimizi onun dışında
    İlişkiyi canlı tutmak erkeğin elinde olan bişey

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

138140
  • Evet.

1|2
    0|0
  • Kesinlikle.

2|0
    0|0
  • Yeni başlangıç olabilir.

1|0
    0|0
  • Ara vermek bence karşıdakine sana müsade git ne nane* yiyorsan ye demektir bence. Bunu da karşısındakine ancak sevgisi bitmiş bir insan yapar yani uzun lafın kısası ara verilmiş bir ilişki bitmiş bir ilişkidir.

0|1
    0|0
  • Ben genele katılmıyorum. Belki gidip her yaşananı değerlendirecektir. Sonrasında daha net düşüncelerle kaldığı yerden devam etmek adına daha da baskılı bir şekilde geri dönecektir. İnsanlar bazen yanılgıya düşebilir. Bir fikir düşünce davranış bizleri istemeden hatalı yollara sevk edebilir. Hemen negatifi yakalamaya çalışmamak lazım

1|0
    0|0
  • İlla öyle olacak diye bir kaide yoktur. Zor bir dönemdir, kişinin biraz kendini toparlaması gerekiyordur. Hani bence mantıklı bir karar mıdır? Pek değil. Nasıl olsa ilişki demek iki insanın birbirine olan sonsuz desteği demektir.
    Eğer bir taraf ara verme isteğindeyse bazı şeylere olan inancı azalmış olabilir. Bu da istenen bir durum değil tabii ki.
    Güçlü bağlar her zaman öyle kalır, iyi günde ve kötü günde.

0|1
    0|0
  • Aslında bu ilişkideki problemle alakalıdır belki ara özlemenin ne olduğunu onsuzluga hissettirir büyük bir hatadan dönmeni sağlayacak belki de o kısa ayrılık taşların yerine oturup onsuzluga doğru tercih olduğunu gösterecektir

3|0
    0|0
  • İlişkiye ara vermek gibi bir saçmalık yok. Oyun mu oynuyoruz? Su içmeye mi gidiyoruz yoksa yemek yemeye mi? Saçma. Ara vermek demek, ayrılmak demek. Ara verip daha sonra sırılsıklam olunmaz.

2|1
    0|0
  • İlişkiye ara vermek ilişkinin aslında olmadığı anlamında algılanmalıdır.. Yoksa seven iki insan asla ra vermek istemez..

2|0
    0|0
  • Evet iliskiye ara vermek demek kisaca ayrilmak istiyorum xma kararsizim bu ara verme doneminde baskasini bulursam ya da sensiz yoluma devam edebilecegimi gorursem bu ayrilikla taclanacak demektir yuzde 95 de o iliski biter zaten

0|2
    0|0
  • Bence ara verilmemeli tamam kavga kusluk olabilir kısa bir sessizlik olabilir fakat aşk varsa sarılınca geçmesi lazım ya da elini tutunca tabi 3. Sahislar işin için de degilse

3|1
    0|0
  • Futbol maçı gibi düşün ilk yari sonrası içerde kendini sorgularda yanlışları görürse 2. Yarıya daha iyi başlayıp skoru tersine çevirebilirsin ya da skora razı gelir 2. Yarı bir gol daha yer mağlup ayrılırsın... Ama bunlara gerek var mı? Bence hiç gerek yok bir insan seviyorsa seviyordur olmuyorsa yoluna baksın gerek yok ara vermeye falan

1|0
    0|0
  • İlişkiye ara vermek diye bir şey yoktur. Onun adı başka arayışlara yönelmektir. Senden iyisini bulamazsam yine sana gelirim demektir. Mideniz kaldırıyorsa buyrun ilişkinize ara verin 😌

1|0
    0|0
  • İlişkiye ara vermek; kişinin bir süredir konuştuğu ve görüşmeye karar verdiği, aynı zamanda seni de kaybetmek istemediği, eğer diğer kişiyle baktı ki olumlu gidiyor, sana yakın zamanda yol vereceğinin sinyalidir.

1|0
    0|0
  • :( tecrübe sahibi değilim ama ayrı olmak bile durumun neticesine göre ve kimine göre ayriliktir kimine göre sorunlardan kacmak ve yine kimine göre sorunlarin cözülecegine inanmaktir (benim düsüncem)

1|0
    0|0
  • İki taraftan biri diğerinin kendine zarar verebileceğini düşündüğünde başvurulan söz. bittinin tırsma hali

2|0
    0|0
  • ilişkiye ara verılmez.. bu ben bı gezeyım dolasayım adam gıbı bısey bulamazsam gelır senle ıdare ederım demenın gunumuz modern soylemıdır.. ilişki bıtmesın dıye kıcını yırtarsın baktın olmuyor bıtırır gıder ısıne gucune bakarsın

1|0
    0|0
  • Ara verince sorunların biteceğini düşünen birinin mantığı iflas etmiş demiştir. Ara vermek asla bir çözüm yolu değildir sadece süreci yavaşlatır...

1|1
    0|0
  • Duruma göre degişebilir belki ama ara vermek yerine her şey konuşularak halledilebilir diye düşünüyorum.

2|0
    0|0
  • Gereksiz birşey. Neye ara veriyorsun onunla toparlayamadığını onsuz toparlayamazsın. Kökten bir çözüm olur bu olsa olsa. Bir bakıma da ayrılığın provası.

1|1
    0|0
  • Aşıksan eğer onsuz yapamazsın ara veriyorsan onsuz yapabiliyorsun demektir. Buda ayrılığı er geç getirir.

4|0
    0|0
  • kesinlikle evet. Ayrılalım diyemiyorum ama senle de olamıyorum demek. Aradan sonra ayrılalım diyebilir hale geliyo. Zaten ara verilebiliyosa o ilişki bitmiştir

0|0
    0|0
  • Sevgide ara vermek diye birşey mi olur? Diyelim ki işe ara verdin çalıştığın yere gitmedin bir kaç gün işyeri de kovmadı seni ay sonu aynı maaşı mı verecekler? Ara verelim diyen taraf için gemiler yanmıştır bunun başka açıklaması yok

2|0
    0|0
  • Mezhep genişliğinin en büyük işaretidir. Bir süre ara verelim=biraz başkalarıyla takılayım eğleneyim ilişki yaşayayım, senden daha iyisini bulamazsam geri gelirim demektir.

2|0
    0|0
  • Ayrılık bir rüzgardır yeğen. Mum gibi olan aşkları söndürür. Yangını ise daha bir başka alevlendirir.

3|0
    0|0
  • Bazen fazlaca sıkılıyor insan, ara verip konuşacak şeyler edinilebilir, mantıklı. Zaten bir çok ilişki bu sebeple bitiyor

3|0
    0|0
  • Bitmiş bir ilişkidir ara werilen ilişki.. sadece emin olunmak için girişilmiş bir son durum çabasıdır

1|0
    0|0
  • Ara vermek ne moruk maç mı yapıyoruz ya biter ya devam eder

1|0
    0|0
  • Ben ara vermem direk bitiririm.
    Ara vermek isteyene de yol veririm.
    Ara vermek demek sensiz yapabilecek miyim bir bakayım demek.
    Yapabilirsem dönmem, yapamazsam dönerim demek.
    Ben deneme tahtası değilim kimseye bu fırsatı vermem.

1|0
    0|0
  • Bazen evet bazen hayir,
    Bazen uzaklasip iliskiyi sakin kafayla gözden gecirdiginde daha net görüyorsun birseyleri iste o gorduklerin hissettiklerin ya bitiriyor ya devam ettiriyor.

1|0
    0|0
  • Evet, artık o ilişkide heyecan tutku şehvet bitmiştir. Geçmiş olsun.

0|3
    0|0
  • Çanlar çalıyordur. Ne için olduğuna taraflar karar verir. Lakin araya girdi mi sular dağlar havalar. Azalmaya başladı mı ateş o zaman sönmeye yüz tutar. Sonra küllerinj savurur zaman

3|0
    0|0
  • Asla.. ara vermek bitirdim demek icin zamn kazanmak gibi birsey.

3|0
    0|0
  • Kişiye göre değişiyor aslinda bende ara verelim diyip 3 kişiyle çıkmıştı onda mı sorun bende mi bilmiyorum ama hemen bitmesini sağlıyor zaten o süre zaafında alışıyorsun kendini daha iyi hissediyorsun

1|0
    0|0
  • Hayir toparlar. Sevgilim ara vermek istemisti. Sonradan yazdi bana tabi cok zor oldu benim icin ama baya guzel Şu an aramiz

1|0
    0|0
  • İlişkiye ara vermek ayrılığın ta kendisidir. Yar ben ayrılığın ta kendisiyim ksafhjk 😂

1|0
    0|0
  • Aradaki sevgiye bağlı. Sevgi yoğunsa ufak ayrılıklar aşkı daha da güçlendirr, değilse de inceldiği yerden kopar.

0|1
    0|0
  • ilişkiye ara vermek nedir yaa
    Seviyordur. Devam edersin
    Sevgin kalmamıştır. Artık onu istemiyorsundur. Ayrılırsın.
    Net olacak Siyah mı Beyaz mı
    Hayatta hiç bir zaman gri olmayacaksın.

1|0
    0|0
  • bir hatun var onu bir deneyeyim tutarsa dönmem, tutmazsa yine seninle devam ederiz demek

1|0
    0|0
  • Hayırdır toplantıya mı ara veriyoruz¿ diye sorarlar hatuna
    O da "yha slk"

1|0
    0|0
  • "Gemi batiyor biri su kemani sustursun"un kilifa sokulmus halidir.😏

0|1
    0|0
  • "Bence" evet.. "Ara verelim" cümlesi bile ilginç, maç sanki devre arası 😑

1|0
    0|0
  • Başka bir açıklaması yok ki. Ayrılık habercisidir.. Ayrılmanın alıştırma sürecidir...

2|0
    0|0
  • bir ilişkide eğer bir uzaklaşma olursa artık o ilişkiden hayır bekleme

2|0
    0|0
  • Bence bitsin direk, belirsizlik daha kötü bir durum bence

1|0
    0|0
  • Evet ilişkiye ara verelim derse biri basima gelmedi ama direk ayrılırım. Ara veriyorsa reklam arasında kanal değiştirmeyi de göze alıyor demektir

1|0
    0|0
  • Ara vermek kadar saçma birşey olamaz. bir ilişki ya heptir ya hiç ortasının mümkünü yok

0|0
    0|0
  • ara vermek kimi zaman soğukluk kimi zaman özlem sağlar fakat bu iki yaşanan olay ilişkinin durumuna bağlı 😊

0|0
    0|0
  • Ayrılmaya mental olarak hazırlanma aşaması bence. Ben ara verip de tekrar mutlu olabileni görmedim.

0|0
    0|0
  • Ara vermek nedir ya bana çok saçma geliyor bitirelim demeye cesaret edemeyen bireylerin arkasına saklandığı bir perde...

2|0
    0|0
Daha Fazla
228

Benzer Benceler

Yükleniyor...