Aşkta gurur olur mu?

Olur mu söyleyin?

0|0
1113

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1113
  • Olamaz. Düşünsene çok sevdiğin bir insana bile yazmak istiyorsun. Aşık olsan dayanamazsın. Ki gurur olmamalı bence aşk varsa. Çünkü gurur yüzünden kaybedersin birçok şeyi,

0|1
    0|0
    • 4gün

Ama bilmiyorum gururumu yok saysam gene de olmayacak gibi duruyor aileler tanışıyor denemeye değer mi? Ve şu ara beni başkası istiyor başta olumlu dendi ama ben istemedim ama bu olumlu haberi benim sevdiğim çocuğun eniştesi biliyor yani beni birinin istediğini ve başta olumlu geçti dendiğini onun için de bir tuhaf durur şimdi ben yazsam

• 4gün

Hayır tabii ki tuhaf olmaz. Açıklarsın. Sen istemiyorsun ki. Nasılsın diye yaz ve konuyu aç. İyiyim sen nasılsın diyecektir. İyiyim geçen günlerde böyle bir olay oldu ama ben istemiyorum de anlat. Bir şey olmaz. En azından anlayacaksın olur mu olmaz mı için içini yemeyecek.

• Olur aşkının karşılığı yoksa , umursanmiyorsa, kıymeti bilinmiyorsa buna rağmen peşinden mu koşulur hayır. Aşkta gurur vardır

0|0
    0|0
  • Gurur her insanda olur ancak kibir ve inada dönüştü mü sıkıntı.

0|0
    0|0
  • olmaz, kalp böyle şeylere takılmaz, atmaya devam eder :)

0|0
    0|0
  • Ben gurur yaptım pişman da değilim hahahaahhaahhaah

0|0
    0|0
  • Gurur yüzünden bu haldeyiz ego savaşı kahretsin 😏

1|1
    0|0
  • Ben yaptım çok pişman oldum ama olmaması gerekir

0|1
    0|0
    • 4gün

Nasıl yaptın

• 4gün

Söylemedim ona aşık olduğumu kendince havalanır sandım ama kendimi bitip yitirdim 3 günlük dünya herşeyi söylemek lazım

• 4gün

Öyle birşey değil benim ki ben konuştum onunla olmaz dedi Çünkü ben onu iki kere terketmiştim

• Aşkın gururu olmaz.

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Olmaması lazım

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Olmaz mı

0|0
    0|0
  • Fazla grur gte vurur 😂

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Gurur yaparsan başkasını bulur

0|0
    0|0
  • Olur tabi

0|0
    0|0
  • bilmemki

0|0
    0|0
  • Olmaz ama bende yaptım ne yazık ki

0|0
    0|0
    • 4gün

Yani benim bitirdiğim bir ilişkiydi ve ben tekrar donmek isteyince karşı tarafın gurur yaptığını düşünüyorum olmadı ama ben tekrar yazamıyorum çünkü aileler tanışıyor bende gurur yapıyorum çünkü bir kere geri dönmüş ve hayır cevabı almışım

• Olur.

0|0
    0|0
  • Aşkın önüne geçmesin

0|0
    0|0
  • Gurursuz insan olur mu

0|0
    0|0
  • Aşkta gurur olmaz

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • bir daha asla yazma derse olur. Ölüyorum deliriyorum ama yazmiyorum 1 aydir. Yazmam da..

0|0
    0|0
Yükleniyor...