Seninle sevgili olan kişiye talih kuşu mu konar yoksa kuş olsa kanatsız mı kalır?

Seninle sevgili olan kişiye talih kuşu mu konar yoksa kuş olsa kanatsız mı kalır?

1|7
8389

En İyi Erkek Görüşleri

• Kör kanatlılardan olup uçmaya çalışır.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

8187
  • Bu soruyu insanin kendisinin bilmesi oldukça zor. Etrafimdan benim için öngörüler ise hep pozitif oldu. Seni alan yaşadı diyorlar 😊😊 Alacak olana duyrulur😃😃

3|0
    0|0
  • Talih kuşu da konar
    Atmaca da konar
    Cennet kuşu da konar
    Kuş cenneti Ulubata gideriz :D d

4|0
    0|0
  • Milli piyango gibiyim. 😏

1|2
    3|1
  • Söylenenlere göre kuş kanatsız kalıyor 😈

1|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Elimden geldiğince iyi olmaya çalışırım

1|0
    0|0
  • Onun kişiliğine bağlı. Biraz zor biriyim ama seversemde mutlu ederim. Az sabrederse talih kusu konar ama konana kadar adamın kolunu kanadını kopariririm:)

1|0
    0|0
    • İşi zor valla 😆

• Ya fenomen olalı çok oldu sen nerde kaldın gerçi U yu görmemiş mod ol diyordun geçen gün bu ona göre normal 😂 bu gece uyku yok bakma güldüğüme sinirlerim bozuk biraz uyuyamıyorum

• Noldu ki? Konuşmak istersen mesaj yaz bana

• Talih kuşu konar ama, hiçkimse begenmiyor beni. Bir de, çoğu sadece dışıma bakıp sevmeye çalisıyor. Aşk dediğin İLLAKİ dış görünüşle mi arkadaş?
    (Aha da ibretlik olsun, beğenmeyen aşkta talihsiz olsun)

1|0
    0|0
  • Normal şartlar altında gayet uslu eğlenceli konuşkan espirili biriyim ama bazı anlar geliyor ki huysuzluğun Nirvanasını çıkıyorum. O anlarda kanat manat kalmaz uçacak

2|0
    0|0
  • Sevda kuşun kanadında
    Ürkütürsen tutamazsın
    Ökse ile sapanla vurursun da saramazsın
    Hayat sırrının suyunu
    Çeşmelerden bulamazsın
    Ansızın bir deli çaydan içersin de kanamazsın.

Varsın onu da sevgili söylesin. Kanatsız mı kalır yoksa canına can olur muyum o der.

2|0
    0|0
  • sen şimdi bize zorla ukelalık yaptıracaksın kendini beğenmişlik kibirlik yaptıracaksın

kim yoğurdum ekşi der ki

tahlih kuşu ne demek. bulunmaz hint kumaşıyım

1|0
    0|0
  • Bilmem guzel soru ama sanırım benimle olan mutlu oluyor hep genel kültür yemek yapma vs hep karsi tarafa birşeyler öğrettiğim için memnunlar ama nedense bu ara yalnızim yalnızlikta gerçek aşk Yasanmicaksa güzel şey 😋

2|0
    0|0
  • Hayatın özünü algılamış biriyse beraber özgürlüğümüze kanat çırparız. Ama tabularından arınmamış, sabit fikirli, küçük düşünen biriyse kanatlarımız yanar.

1|1
    0|0
  • Tabii ki talih kuşu konar ve mus mutlu olur. Çünkü aşk ile srverim ve aşk ile sonsuza dek onun ile kalırım...

1|0
    0|0
  • Artan veya eksilen bir şeyi olmaz, çünkü ben daha ilk anda o ilişkiyi katlederek başlamasına engel olacağımdır.

1|0
    0|0
  • kesinlikle çok şanslı bir talih kuşuna denk gelirdi
    bütün çevrem benim gibi bir erkeğin neslinin tükenmekte olduğunu söylüyor

1|0
    0|0
  • Biraz sıkı yönetim ilan ederim ama genel olarak talih kuşu konar. Kötü biri olduğumu düşünmüyorum. Ama pek kıymetimi bilindiği de söylenemez.

1|0
    0|0
  • Kimi zaman kartala, kimi zaman ördeğe, kimi zaman bir kargaya dönüşebilir. Ama genel hali hep güvercindir. :D

2|0
    0|0
  • Bakış açısına göre değişir kimine göre iyilik talih kusudur kimine göre para yani insanın kalbini görmesini bilen biri olursa büyük ikramiye size çıkmıs demektir 😀

2|0
    0|0
  • Kusun bir kanadi ben digeri o olurdu, yani ben onsuz oda bensiz ucamazdi

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum. Deneme yanılma yöntemi ile denemek lazım. Hem bu konuda kendi hakkımda birşey söyleyemem. Çevremdekiler söylemesi lazım. Yani bana göre iyi olduğunu düşündüğüm huyum, karşımdakine göre belki kötüdür.

1|0
    0|0
  • Şanslıydı... benim gibi bir kadın zor bulunur bence 😏

1|0
    0|0
  • Zümrüd-ü anka kuşu konar.
    Zorluklar karşısında yılmadan ve yıkılmadan, küllerinden yeniden doğan..

1|0
    0|0
  • Benimle sevgili olan yanar..

Bilin istedim

#Vesselam

1|0
    0|0
  • bizzat kendisi kuş olur gökte en güzel manzaraların üstünde uçuverir

1|0
    0|0
  • Benimle çıkmayan kızın aklından şüphe ederimm ben dünyanın en iyi insaniyim meleğim ben kanatlarim eksikk bir tek

2|0
    0|0
  • Talih kuşu konar bence ama bana ne konar onu bilemem bugüne kadar hep iyilik yaptığımın karşılığı kötülük olarak döndüğü için kimseye güvenim yok

2|0
    0|0
  • Kimse de kanatsız kalır dememiş. 😂Çünkü kimse yoğurdum ekşi demez..😉... Şimdi soru şu olmalı, herkes iyi güzelse, kötü kim? 🤔

1|1
    0|0
  • Valla kocam çok şanslı. Beni tanıyanlar der bunu.. (Ben de çok şanslıyım ama tabii soru bu değil.)

1|1
    0|0
  • Benimle anlaşmanın zor olduğu gerçeği bir kenara yaşattığım aşkın yerini dolduracak birini bulamadıkları gerçeği de bir yana hangisine uyacağımı bilemedim 😂

1|0
    0|0
  • Vala beni alan yasamis cogu erkege gore ama ben sinirli birisiyim o nolcek

1|0
    0|0
  • Kuş olsa kanatsız kalmaz, ruhsuz kalır, sevdiğimi de kendim gibi yapmaktan korkuyorum, bu yüzden sevmiyorum kimseyi

1|0
    0|0
  • romantik oldugum söylenemez ancak benimle sevgili olanın kesinlikle yatakta doyuma ulaşmak gibi bir sorunu olmaz. bu işi cok iy yaptıgımı söyleyebilirim. bu da tecrübeden...

1|0
    1|0
  • hayir yanmis demek:) bir kadinla uzun süre iliski yasiyamiyorum..

1|0
    0|0
  • Talih kuşu olduğunun farkında olsalar kapımda yatarlar. İyi ki farkında değiller 😎😎

1|0
    1|0
  • Sanırım kanatsız bırakıyorum ömrümü yalnız geçirdiğime göre... keşkeler ve pişmanlıklar iyikileri alt ediyor...

1|0
    0|0
  • Normal bir insansa duygusal olarak mutlu olur diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Talih kuşu konar tabi bulmuş benim gibi hatunu kalksın şükür namazı kılsın 😅😅😅

1|0
    0|0
  • Talih kuşu konar ama bana ne konar belirsiz. 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Ne istediğine bağlı
    Çılgın adrenalin bağımlısı değilim
    Evcimenim
    Böyle Kanepede dizi sünmüş haşortmanla meyve soyup Leyla ile Mecnun izleyelim

1|0
    0|0
  • Talih kuşu konar da... Eşdeğeri bulmaz zor pahabiçilmez olunca😊

1|0
    0|0
  • Dünyada cenneti yaşar. Bu cenneti kaybetmemek için ölmeyi istemez :)

1|0
    0|0
  • Posta kuşu gibi

1|0
    0|0
  • Bence ya kör ya da topal olur ya da evde kalmış yok kimse evlenelim 😡

2|0
    0|0
  • Ne cennet ne cehennem tam ortası olur bence çok abartmayayım şimdii

1|1
    0|0
  • Bu sorunun cevabını kişinin kendi vermesi narsistlik olmaz mı?

1|0
    0|0
  • Vallahi onu bilemem. Belkide bana talih kuşu konmuş olur.

1|0
    0|0
  • Şimdilik buna izin vermiyorum ama ileride talih kuşu konucak

1|0
    0|0
  • Hem şanşlı çünkü herkese hayatımda yer vermem 10 da 2 si diyelim. Ama tabi bazen çok uyumsuzum ya ben onu anlamıyorum ya da o

1|0
    0|0
  • Benimle sevgili olan hem çok şanşlıdır hem de pişmandır

1|0
    0|0
Daha Fazla
118
Yükleniyor...