Eşinin eskiden günlüğe yazdığın aşk şeylerini görmesi?

Küçüklüğümden beri her gün yazmasam da günlük tutarım. E haliyle lisede yaşadığım aşkları anlatmışım. Ve hayatıma ondan sonra girenleri. Doğal olarak başka şeyleri de yazdığım için anı olarak saklamak istiyorum. İleride evleniceğim insan kıskanır mı o günlükteki şeyleri görünce. Yani okumasa bile benim içimde huzursuzluk olur okursa kıskanırsa diye? Sonuçta ona eski sevgililerimle olan şeyleri hiçbir zaman anlatmıycam orada yazılan olayları ilk defa öğrenicek okursa.
  • Kıskanır
    A seç
  • Kıskanmaz
    B seç
  • İçinden kıskansa bile bunu sorun haline getirmez
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
73

En İyi Erkek Görüşü

• Çok çok eski sevgilim ayrıldıktan sonra şiir defterimi vermedi. bir kız arkadaşımı gönderdim ortak arkadaşımızı o istedi onla da kavga etti vermedi. şu an evli. Naptı acaba o defteri. Gitti şiirciklerim 😒

2|0
    0|0
    • Ben de olsam ben se vermezdim biri benim için şiir yazıp defter tutacak önemli bir şey bu

• O defter aşkınızdan kalmış bir şey. Kadının vermemesi yaşadıklarınızın onda değeri olduğunu gösterir. Çok romantik be

• Benim gibi de sevemez kimse neyse mutlu olsun inşallah 🙏

En İyi Kız Görüşü

• Kişiliğine bağlı. Benden öncesi önemli değil deyip kısanmayadabilir, artık hayatında sadece ben varım deyşp eskşden ysşadığın şeyleri kıskanadabilir

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

62
  • Onu alır yakarım ben olsam 😅Ne günlüğü anasını satiym hayatı benden sonra başlar 😅

1|0
    0|0
  • Okurum içimden kıskanırdım ama yine de bunu bir kavga haline getirmezdim belki biraz kızdığımı anlardı. Ama öyle büyük kavgalar olmazdı

0|1
    0|0
  • Kıskanması normal olur. Bende yazarım günlük, gelecekteki eşim değil de annem okursa kesin öldürür ))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • Yak o eski sevgili sayfalarını 😂 delimisin eskiden olan şey için kavga edeceksiniz durduk yere

0|0
    0|0
  • İlla göstermek zorunda değilsin ki ama

0|1
    0|0
    • Alıp okutmam zaten ama merak edip okuyabilir. O eve götürmesem kendi evimde bıraksam yine de içim huzursuz olur ondan kötü şeyler saklıyomuşum gibi.

• Oda genç olmuştur ve kimse mükemmel değildir. 👌

0|0
    0|0
  • Kıskanır ayol

0|1
    0|0
  • kıskanır bence yapma

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...